PDC Darts Világbajnokság 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi peshark! :beerchug:

Jó olvasni a felvezetőid! :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum december 22, 2019, 00:26:35
The Queen of the Palace  :smitten:



Érdekes ez. Szép dolog, hogy nők is indulhatnak és persze teljes joggal, mert a játékuk bőven megüti a szintet. Mégis azt érzem, hogy még most is teljesen más ligának számítanak az ő VB meccseik; addig míg a férfiak nem fognak ellenük teljes szenvedéllyel játszani addig ez kicsit langyos. A darts meccsek szerves része a pattanásig feszült idegek csatája, ami most is hiányzott. Dobey meccsnyíl a táblán, majd a siker 'megélése' helyett udvarias taps a hölgy felé.. Persze a helyzet most még mindenkinek nagyon új volt.
A kalapomat természetesen megelemelem Sherrock kiasasszony előtt! :topbet_125:

Nagyon furcsa atelni ezt, Debrecenben is van egy par holgy versenyzo, ellenuk is nehez sokaknak, de ez leginkabb mentalis problema. Ha bedobsz egy 141-es kiszallot, olyan PUUUÁ hangzana el egy ferfi ellen, hogy csak na, itt meg Suljovic meg szinte elnezest kert az elozo korben, ha dobott valamit... Ugy kell felfogni, hogy egy teljesen egyenrangu ellenfellel jatszol es ki kell hozni magadbol a legjobbat. Biztos voltam benne, hogy Dobeynak ez sikerul es sikerult is.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 27, 2019, 21:36:37
Beautiful!  :smitten:

IdézetIn 2017, Sherrock had treatment for a kidney problem. This caused her face to swell up, for which she received online abuse.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 27, 2019, 21:54:22


Egyertelmuen a steroidtol lesz ilyen az ember arca es nem attol a tipustol amit az izmokba nyomnak, hanem valamilyen komolyabb betegseg miatt tartosan szedett steroid miatt...

Ma Labanauskasban érzem a "meglepit", végig stabilan játszott az öreg, sajnálni fogom Beatont, de ma szerintem véget ér neki a móka.. Délutáni másik két meccs elég nagy lutri, Humphries behúzhatja, ha tudja hozni stabalin azt amit eddig mutatott. Lewisék roncsderbijére nem tudok mit mondani, bármi lehet és annak a fordítottja is... :D

Este nálam de Zwaan nagy esélyes Wright ellen, aki még legek között is cserélgeti a nyilait, annál komoly mentális problémák vannak, de Zwaan pedig eszméletlen formában tolta Chizzy ellen, ha azt átmenti mára is, akkor nem lesz kérdés ki jut tovább.  :ok:

Durranték tolnak egy 6-7 szettes öldöklő meccset sok 180-nal meg magas kiszállóval, mindketten túl jó formában vannak ahhoz, hogy ez bármelyik oldalra is sima legyen.

Price tegnap darált, szerintem ma is simán fogja verni a Varázslót.

Tegnap jól sikerült, nézzük a mait:

Asp - Dimitri

Nálam ez egy simább meccsen hazai, max 5-3, annál szorosabb szerintem nem lesz.

Humphries - Wright

Érdekes meccs lehet, Humphries amit eddig hozott az alapján simán megfoghatja Wrightot, aki nagyon hektikusan tolja, izgalmas és szorosabb meccs lesz, de szerintem az ifjúsági világbajnok behúzza.

MvG - Labanauskas

Nem várok itt semmilyen meglepit, bár teher nélkül játszhat Labanajóska, de MvG már túl nagy falat lesz neki, ellentétben Buntinggal viszont, szettet várok a litvántól.

Durrant - Price

Nap meccse, mindketten gyengén játszottak tegnap (önmagukhoz képest), ma remélem kihozzák magukból a maxok és akkor egy hosszú szoros küzdelmes meccset láthatunk..

#52 december 30, 2019, 16:06:07, peshark
Remélem ma elkenik a két nagypofájú arrogáns bolondot, mind Aspinallnak, mind Wrightnak megvan amúgy az esélye, hogy egy top játékkal elkapja az irodák által náluk esélyesebbnek tartott ellenfelet...

Elődöntős tippjeim:

Wright - Price

21.5 180 felett 1,94 (uni), ha ezek ketten elkapják, záporozni fognak a maximumok, 9-10 szett szerintem meglesz, tehát 40 körüli legszámnál igen könnyen leeshet ez a határ. A magas kiszálló is sanszos, mindketten szeretik a bullt, a két triplás kiszállókat, poén szelvényre azt is simán rá lehet tenni..

Mvg - Aspinall

A "legbiztosabb" tipp (ha lehet ilyet írni ogre meccsére) az Aspinall +3.5-es megtámogatása 1,73-ért. MvG 170-es kiszállója 6,5-ön is megér egy löketet, illetve a 180-ak overezése is.

Wrightnál direkt koncepció, hogy ilyen feltűnően néz ki? Arra gondolok, hogy az ellenfél megzavarása a cél ezzel, vagy a show része poénból?

Idézetet írta: TiB Dátum december 30, 2019, 19:34:47
Wrightnál direkt koncepció, hogy ilyen feltűnően néz ki? Arra gondolok, hogy az ellenfél megzavarása a cél ezzel, vagy a show része poénból?

Szerintem arra megy,hogy aki véletlen leül dartsot nézni, az megjegyezze. Én még karácsony előtt ültem le egy barátommal dartsot nézni,és pont Wright játszott. Pont ma kérdezte hogy mikor játszik az színes kakashajú faszi  ;D ;D ;D

Pesten január elsején hol van lehetőség nézni a döntőt? Bár, kocsma stb.
Ahol van sok pia, és talán még hangulat is  :D

Idézetet írta: gerry Dátum december 31, 2019, 09:19:30
Pesten január elsején hol van lehetőség nézni a döntőt? Bár, kocsma stb.
Ahol van sok pia, és talán még hangulat is  :D

Westend tetőterasz. Ajánlották már párszor a közvetítésekben.

Idézetet írta: TiB Dátum december 30, 2019, 19:34:47
Wrightnál direkt koncepció, hogy ilyen feltűnően néz ki? Arra gondolok, hogy az ellenfél megzavarása a cél ezzel, vagy a show része poénból?

A show része, nyilatkozott is már olyat hogy ő szórakoztatni (is) akarja az embereket. A felesége csinálja a frizuráját Wrightnak tudtommal, sőt még a lánya is besegít. Egyébként amennyire exhibicionista a színpadon és sokan talán azt gondolnák agresszív, nagyképű fickó, annyira normális civilben, sőt, saját magát félénk fazonnak tartja. Ugye mondják, hogy minden ilyen ember kompenzál valamit az öltözködésével, viselkedésével, ő alighanem a színpadon éli ki azt amihez gátlásos civilben.
Tegnap nagyon jól kijött ez egyébként, hogy ki az aki valójában idióta, mert lehet Wright úgy néz ki mint akit itt felejtettek az Utolsó mohikánból, de 100x sportszerűbben viselkedett mint Price meg sokkal emberibb figura szerintem.
A legérdekesebb talán az benne, hogy a mellett, hogy így néz ki meg szereti magát produkálni egy óriási játékos, hát PDC vb döntőben van éppen ugye, ehhez nem kell kommentár, szóval ez így együtt, hogy valaki így öltözik, így néz ki és közben hozzá így játszik...nekem szimpi  ;)

Nem néztem az elejétől a tegnapi Wright - Price meccset, de miért nem fogtak egymással kezet? Volt köztük valami komolyabb vita korábbról vagy esetleg azon a meccsen történt valami?
Price-t először a UK Open döntőjében láttam 2017-ben, azért maradt meg így, mert azt hittük, valami kidobó jött dobálgatni, aztán mázlija volt és döntős lett. Akkor is rendkívül idegesnek tűnt, gondoltam csak a döntőbeli nyomás miatt, de akkor nem változott semmit az évek alatt. Azt viszont már akkor láttuk rajta, hogy lehet belőle egy jobb játékos (nem tudom, akkor hányadik volt..).

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 31, 2019, 11:11:42
Nem néztem az elejétől a tegnapi Wright - Price meccset, de miért nem fogtak egymással kezet? Volt köztük valami komolyabb vita korábbról vagy esetleg azon a meccsen történt valami?
Price-t először a UK Open döntőjében láttam 2017-ben, azért maradt meg így, mert azt hittük, valami kidobó jött dobálgatni, aztán mázlija volt és döntős lett. Akkor is rendkívül idegesnek tűnt, gondoltam csak a döntőbeli nyomás miatt, de akkor nem változott semmit az évek alatt. Azt viszont már akkor láttuk rajta, hogy lehet belőle egy jobb játékos (nem tudom, akkor hányadik volt..).

Price egy állat, a meccs előtt megmondta Wrightnak, hogy 2-0-ra fog vezetni az első két szett után és majd Wright elkezdi cserélgetni a nyilait és felmossa vele a padlót. Előtte nap azt nyilatkozta, ha szerencséje van Wrightnak egy szettet nyerhet. Ezért bökte meg Wright a walesit, hogy na mi van öcsém, miután megnyerte az első szettet. Az elmúlt évben pedig egész tűrhető képet épített fel magáról az ex-rögbis, de ezt szerintem tegnap újra lerombolta.
Az egy dolog, hogy arrogáns hülye módjára viselkedik és vergődik, ordít, nem fog kezet stb... De azért eldobni a nyilat úgy, hogy a másik játékos még a dobózónában van, az több mint bunkóság. Elismerem, hogy remek játékra képes, de emellett egy idióta. Amúgy tegnap történelmet írt, a PDC VB elődöntők történetének legrosszabb elődöntős átlagját hozta... :ok: