Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pfff. Ez a kimaradt tizenegyes sokba fog kerulni.

Ez kabaré megint. Szerencsétlen Svájc..  :bash:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 28, 2021, 21:05:51
szerintem lesz meg 5+ golos meccs a kieseses szakaszban.

Eleg gyorsan lejott ez a tipp, bar az igazsaghoz hozzatartozik, h az angol nemetre gondoltam.
Le a kalappal a horvatok es a svajciak elott, hogy hittek abban, h visszajohetnek.  :ok:

12 gol két meccsen, ami mar kieséses... durva

Mennyi volt a pontos 3:3 ???


Akkor a halálcsoport két tagja kiesett, következő Németország?

Gyengék es nagyképűek voltak a franciák

Idézetet írta: hillandkimi Dátum június 28, 2021, 22:59:32
Mennyi volt a pontos 3:3 ???
A "Foci EB Mérkőzéstipp" játékban arra tippeltem, hogy Svájc győz és Haris Seferović szerzi az első gólt a 30. percben.
Majdnem nyertem. Ám csak majdnem, mert az a szerencsétlen svájci Ricardo Rodriguez 11-est hibázott a rendes játékidőben.

Szarhazi franciak.. Csak az o 8ba jutasuk kellett volna az ebs szelomra..ha 0 1 a meccs fajt volna, de 3-1rol.. Meg jól fel is baszott.

Am tuti volt hogy elbukjak a büntetoket.. Hisz Svájc meg sosem nyert büntetőkkel. Mbappe meg 20cmrol is kihagyna.


#506 június 29, 2021, 07:01:31, curpy82
Megjegyzem a fasorban sem vagyok ezzel, hisz a lottózós csaj 200 forinttal beverte mind a kettőt pontos eredmény 3:3-ra. 2 milliót szakított!
Szerk.: Ezután utánajárok még, hisz én úgy tudom, hogy kötésben max 1 millió lehet a nyeremény a tippmixen.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 29, 2021, 00:07:52
Megjegyzem a fasorban sem vagyok ezzel, hisz a lottózós csaj 200 forinttal beverte mind a kettőt pontos eredmény 3:3-ra. 2 milliót szakított!

Nebassz  :redchug: :redchug: :redchug:

Holnap megállok gratulálni neki  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum június 29, 2021, 00:17:55
Nebassz  :redchug: :redchug: :redchug:

Holnap megállok gratulálni neki  :beerchug:

Jársz Újhelybe?

sokszor járok be a Rákóczi tippmixelőbe, vagy fel a piachoz.  :D Valamikor össze is futhatunk ha gondolod  :beerchug: