Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum június 12, 2021, 15:53:07
Lehet azért mert öregszem, és sok meccset láttam, de ez eddig nagyon gyér.
Szó mi szó, de nézd a jó oldalát, lehetne még rosszabb ennél is  ;D Aki pl. Svájc-szögiket rakott, egész biztos örül, mert azok vannak bőven  ;D

Ide csak le kell írni a kívánságokat, az uefa megoldja.

Tegnap mindenki panaszkodott (én is), hogy hol van a bal sarokból az infó. Nah tessék, ma ott van.

Ma kérjük a jobb színvonalat, majd hamarosan megkapjuk.  ;D

2021-ben képesek még ilyenre, hogy nincs közvetítés a hosszabbítás utolsó perceiről. Nonszensz!

A walesi kapus a kirugasanal eltalalt valamit, a kovetkezo pillanatban megszakadt a kozvetites.  :redchug:

Marta szerint a lengyelek megnyerhetik az Európa-bajnokságot

A legutóbbi Európa-bajnokságon divatba hozta a cipzárt, ezúttal is élszurkolója szeretne lenni Lengyelországnak. Olvasd tovább


Belgium - Oroszország (szombat, június 12., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten   

Dries Mertens szerzi az első gólt   10.50

Romelu Lukaku szerzi az első gólt    5.25

Artem Dzyuba szerzi az elsõ gólt   8.25 

Romelu Lukaku gólt szerez: 1,5 gól felett    10.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Tegnap este néztem a meccset és az olaszok teljesítménye láttán már-már azt kellett gondolnom, hogy ezek a taljánok "kitértek a hitükből".
Semmi szupervédekezés, semmi "catenaccio", nuku nagy hangsúly fektetése a szervezett és hatékony védelemre, nuku az ellenfelek támadásainak semmissé tételére és a gólszerzési lehetőségeinek megakadályozására való elsődleges törekvés, hanem magasra tolt védelem és Jürgen Klopp-féle gegenpressing.

Gegenpressing az olasz nemzeti csapattól! Ezek "megzavarodtak"...
Roberto Mancini meghekkelte az olasz válogatottat!
Szerintem érdemes lesz figyelmesebben követni az azúrkék csapatot.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Cikk az egyik NSO-klónoldalon cím: Ronaldo végre beszélt a magyarok elleni meccsről

Ó mondom ez érdekes lesz, nézzük, katt, olvasom, olvasom, aztán a végén egy mondat. "A munkát elvégeztük. A legfontosabb, hogy jól kezdjünk és megverjük a magyarokat" - mondta Ronaldo.

Az igen, végülis tényleg beszélt a meccsről.

Szerintetek újra kell éleszteni Eriksent? :-\

Baszki Eriksen....remélem nem...lehetett látni, hogy újraélesztik...

#145 június 12, 2021, 18:55:17, MessiÁs
Mi történt? Összeesett?


Pont akkor kapcsoltam oda amikor mutatták a szivmasszást..

A könnyem is kicsordult.. Elképesztő.


Nem vagyok hívő, de elmormolok egy imát. Ma hajnalban egy idős néninek aki dobozokat gyűjtött nyugdij kiegészítés gyanánt adtam 1200ftot. Szeretném ezt a jó cselekedetemet  felhasználni hogy ne kelljen átélnünk egy futballista halálát így.. Bárcsak így működne..


Felnőtt férfiként potyognak a könnyeim.

Egyszer csak fennakadt a szeme és összeesett...

Remélem nem fogják folytatni ezt a meccset. Senki sincs olyan állapotban...ezt nem lehet.

Úgy néz ki sikerült újraéleszteni

Idézetet írta: Bucak77 Dátum június 12, 2021, 18:56:15
Úgy néz ki sikerült újraéleszteni

Még korai...Antonio Puerta is talán úgy halt meg anno 2005-ben, hogy újraélesztették, aztán....ne kiabáljuk el. Remélem minden oké lesz...atyaisten...csak legyen tényleg rendben!

NSO-n azt írják, hogy pillanatra látni lehetett, hogy intubálták...

Egyébként kurva ideges vagyok,mert az a négy ember aki a hordágyat vitte, abból az egyiknek a hátán volt szerintem a defibrillátor és ők szép lassan sétáltak csak odafelé.