Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A szlovákok gólja fent van már? Egy nagyon rossz minőségűt láttam eddig, az alapján nem értettem meg, hogy az miért öngól.

Eddig két öngól volt, két Juventus játékos hozta össze :P

Itt a gól, szerintem beleüt a kapus, azért pattan fel a levegőbe: https://focieb2020.com/a-fradi-jatekosa-robert-mak-goljaval-vezet-szlovakia/

Ez meg a korábbi több oldalas eszmecsere, Eriksen esete miatt folytassák, ne folytassák témához érdekes adalék: https://focieb2020.com/a-dan-jatekosok-szerint-helytelenul-jart-el-az-uefa/

Én csak a szemem sarkából láttam, de nem kifele pattant a kapufáról, és a kapusról vissza a kapuba?

Idézetet írta: Latzka Dátum június 14, 2021, 19:05:19
A szlovákok gólja fent van már? Egy nagyon rossz minőségűt láttam eddig, az alapján nem értettem meg, hogy az miért öngól.
Ha nincs ott a kapus, akkor nem lett volna gól, kijött volna a kapufáról.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 14, 2021, 19:12:32
Én csak a szemem sarkából láttam, de nem kifele pattant a kapufáról, és a kapusról vissza a kapuba?

De, így volt.

Igazatok van, hátáról/válláról megy be. Itt egy lassítás.


Idézetet írta: TiB Dátum június 14, 2021, 19:10:21
Ez meg a korábbi több oldalas eszmecsere, Eriksen esete miatt folytassák, ne folytassák témához érdekes adalék: https://focieb2020.com/a-dan-jatekosok-szerint-helytelenul-jart-el-az-uefa/

Ez várható volt, hogy az UEFA kényszerítette ki belőlük az egészet, de ezt írtuk, hogy valószínűleg így történt. Az emberek akkor is jól beetették azzal, hogy a dánok önként akartak játszani. A döntéshozók bármire képesek a pénzért, dánok edzője is nyilatkozta, hogy hiba volt a folytatás. Gondoltam, hogy megint a hazug kommunikáció ment az UEFA és a dán szövetség részéről. Nem ez lenne az első utóbbi esetében sem (elég csak a '92-es aranycsapatuk szövetségi kapitányának akkori kinevezésére gondolni...), szokásos nyomásgyakorlás megy. Az a baj, hogy ezzel eléggé sok embert behülyítenek, de szerencsére vannak, akik felszólalnak, kár, hogy csak utólag.

Oroszországban egy Fradista góljával szereztek vezetést lengyel barátainkkal szemben a szlovákok, és a mindent eldöntő mozzanatot a román bíró hozta, aki kiállította a lengyel barátunkat.

Egyértelmű...


Túl sok számomra a vakfolt :)

A De Gea vs. Unai Simon párosításból miért az utóbbi a nyerő? Bevallom nem ismerem, talán csak egy kis videot láttam, amikor a válogatottban Koszovó ellen egy felesleges kifutásából gól kaptak.

Luis Enrique szerint jobban teljesített az edzékesen Unai Simon, ezért nem kapott lehetőséget De Gea.

Idézetet írta: TiB Dátum június 14, 2021, 23:22:16
Luis Enrique szerint jobban teljesített az edzékesen Unai Simon, ezért nem kapott lehetőséget De Gea.

Igaza van /volt , mivel Simon nem is kapott gólt. Az , hogy Olsen sem kapott már más téma.

naplómba írtam de itt talán többen nézik most, hogy a bwin-en a francia-német meccsen a duplázás 9.00-es odds, ha valaki 3 gólig jut, az meg 101-es...
A 22beten 5,75 a dupla, 27.00 a tripla, szóval hátha valaki vállal minimum két gólt, azért láttunk már ilyet, szerintem jó odds, én tolok rá valami martingált, kár, hogy nem korábban néztem meg az opciókat bwinnél

Deutschland, Deutschland, auf wiedersehen, auf wiedersehen, auf wiedersehen.

Ja, bocs korai, majd a hétvégén.

Mbappé időnként labda és mindenféle helyzet nélkül is levágott elég brutál sprinteket a kép felső sarkában. Beteg a srác, olyan mint amikor a Forma-1-ben melegítik a gumikat ;D

Jo kis meccs volt, de pont ellenünk kell nekik a győzelem