Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fizetek egy sört annak, aki kibírja a második félidőt  ;D Eddig az Eb legpocsékabb félideje szerintem  :redchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 18, 2021, 15:46:08
Fizetek egy sört annak, aki kibírja a második félidőt  ;D Eddig az Eb legpocsékabb félideje szerintem  :redchug:

Kiestem! 10 percig bírtam, eljöttem inkább meginni egy sört. Vagy kettőt ;)

Én meg tettem is rá,hogy lesz legalább két gól! Kár volt!? Most lett ép egy gól és van még tíz perc a mérkőzésből!

Én meg arra, hogy nem lesz, félidőben (bár a 2.-ban felpörögtek). 9 dollár!  :D

Christian Eriksent kiengedték a kórházból

Kiengedték a kórházból Christian Eriksen dán labdarúgót, aki a finnek elleni szombati Európa-bajnoki mérkőzésen összeesett, de újraélesztéssel sikerült megmenteni az életét. Olvasd tovább

Szánalmas és szégyen hogy az angol válogatott hátrafele passzolgat hazai pályán egy ilyen ellenfél ellen....Már bánom hogy hendikeppel tettem őket...A nézők lassan elvesztik a türelmet szerintem és elkezdik őket kifütyülni....

Jó meccs!
Bővebben: Jó szar! ;D

Lehet ez az angol keret az elszállt Premier League árazás miatt egymilliárd kétszázmillió, de nem látszik annyinak. Nagyon nem.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 18, 2021, 22:41:01
Lehet ez az angol keret az elszállt Premier League árazás miatt egymilliárd kétszázmillió, de nem látszik annyinak. Nagyon nem.
Gusztustalan szarháziak és ezek akarnak eb-t nyerni..Igazán kaphatnának most egyet hogy legyen esélyük az eb döntő helyett a kiesésre is egyből...

#399 június 18, 2021, 23:01:11, curpy82
Ezek az angolok úgy látom, hogy tényleg el akarják kerülni a németeket. :-\

Off: Ennek a Korsósnak mikor akarnak szólni, hogy ez a frizura minimum 20 éve kiment a divatból. Vagy hagyja meg, de akkor legyen mellé kackiás bajsza is.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 18, 2021, 22:55:54
Ezek az angolok úgy látom, hogy tényleg el akarják kerülni a németeket. :-\

Off: Ennek a Korsósnak mikor akarnak szólni, hogy ez a frizura minimum 20 éve kiment a divatból. Vagy hagyja meg, de akkor legyen mellé kackiás bajsza is.
Inkább korsós mint az a tajparaszt bodnár... :cya:

Idézetet írta: szalist Dátum június 19, 2021, 08:26:19
Inkább korsós mint az a tajparaszt bodnár... :cya:

Melyik Bodnár? Laci? Az sose szakért! :cya:

A portugálok ma nagyon érzik a kaput :laugh:

Így könnyű! 2:1 a NÉMETEKNEK  ,de egy gólt sem lőttek :bash: :bash:

#404 június 19, 2021, 21:30:33, csatarid
Ez hogy nem volt les?  ;D  Vagy én nézek be valamit?

*végre megmutatták így már oké  :ok: