Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma borult a papír .. maradt bankom :)

Német-franciát nem láttam sajnos. Ennyire offenzív és hatékony volt a német csapat?  :o

Az a "baj", hogy ebben a rendszerben- mivel 4 csop. 3. is továbblép - simán elég egy győzelem a TOP csapatoknak mert így is továbbjutnak!
Valahogy ezt éreztem az angolokon és ma a franciákon is miután kiegyenlítettek. Persze nyerni akartak de semmi baj nem történik ha x a vége! Azért jó volt látni, hogy kicsit felpiszkáltuk a Világbajnokot és nem csak a hőség hanem a CSAPAT is megizzasztotta Őket! :great:
A mi csoportunk ráadásul még abban a szerencsés helyzetben is lesz, hogy tudni fogja a többi eredményt így ha "sakkozni" akarnak akkor könnyen alakíthatják a sorsukat hisz valószínű az Angol, Holland páros kerülhet a 2. 3. helyezettek útjába így sokat érhet egy csoport elsőség! Ha így lenne akkor különösen fontos lesz a Francia-Portugál meccs! Ott mindenképp a franciákat favorizálom! Sajnos a németek ellen a mieinknek nem sok esélyt adnak és ez a mai német henger után nem csoda! :-\

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 19, 2021, 17:31:00
Melyik Bodnár? Laci? Az sose szakért! :cya:
Szakértett az...legalábbis megpróbálta a dán finnél de nem ment neki...

Nem Bognár Györgyre gondolsz?

Egész jól sikerült a tegnapi nap (Szerencsére ez a két fogadásom volt, illetve a Spanyol - Lengyelen az öngól). A Magyarok pontszerzése pedig már csak hab a tortán.

ezekkel lehet jól keresni, sajnos megint rámentem a biztosabbnak tűnő meccsekre és óriási égés lett belőle. Az első mérkőzésen a lengyelek nagyon rosszul játszottak, szinte biztos voltam benne, hogy a spanyolok 2-3 góllal verik Sousáéket. Erre tessék... Nagyon jól játszottak magukhoz képest Lewa-ék. Mintha a spanyoloknál hiányozna a "klasszis" faktor. Jó csapat, jó képességű focisták, de ennyi. Morata 8 helyzetből, ha egyet belő.. a gólja megint centiken múlt.. Ha Lewa ebben a csapatban játszana, a spanyolok végig vernék a mezőnyt.   

Nem Lewa hiányzik nekik, hanem Ramos.



Jó lenne tudni, hogy az olaszok, ma  kit akarnak  tovább juttatni? :-\ :-\ :-\


Idézetet írta: Experte Dátum június 20, 2021, 00:16:36
Az a "baj", hogy ebben a rendszerben- mivel 4 csop. 3. is továbblép - simán elég egy győzelem a TOP csapatoknak mert így is továbbjutnak!
Valahogy ezt éreztem az angolokon és ma a franciákon is miután kiegyenlítettek. Persze nyerni akartak de semmi baj nem történik ha x a vége! Azért jó volt látni, hogy kicsit felpiszkáltuk a Világbajnokot és nem csak a hőség hanem a CSAPAT is megizzasztotta Őket! :great:
A mi csoportunk ráadásul még abban a szerencsés helyzetben is lesz, hogy tudni fogja a többi eredményt így ha "sakkozni" akarnak akkor könnyen alakíthatják a sorsukat hisz valószínű az Angol, Holland páros kerülhet a 2. 3. helyezettek útjába így sokat érhet egy csoport elsőség! Ha így lenne akkor különösen fontos lesz a Francia-Portugál meccs! Ott mindenképp a franciákat favorizálom! Sajnos a németek ellen a mieinknek nem sok esélyt adnak és ez a mai német henger után nem csoda! :-\

Eb előtt látván az F-csoport összeállítását az emberek arról beszéltek, hogy bármi is legyen, csak ne alázás. Gondolok itt olyanokra, hogy 7-0, 10-0 stb. stb.
Igen, kaptunk egy hármast a portugáloktól, de ismerjük a körülményeket, meg a tegnap leikszeltünk a világbajnok franciákkal, és szerintem bármi is legyen az utolsó meccsen, ez a magyar válogatott vastapsot érdemel éjjel is, meg nappal is.

Az izlandiak elleni sikerünk után, tudván, hogy mi vár ránk, szerintem ha bárki azt mondta volna, hogy szerzünk egy pontot, akkor 99%-a a fórumtagoknak aláírta volna, hogy OK.

Igen, van esélyünk továbbjutni, de maradjunk reálisak.  :beerchug:


Olaszország 965 perce nem kapott gólt, illetve 29 mérkőzés óta nem veszített. Mit gondoltok, valamelyik sorozat megtörhet?