Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Hoeness szerint Kroosnak nincs helye a labdarúgásban

Uli Hoeness, a Bayern München tiszteletbeli elnöke szerint a válogatottságtól visszavonult Toni Kroosnak "már nincs helye a labdarúgásban".

A 69 éves, játékosként világ- és Európa-bajnok Hoeness vasárnap úgy vélekedett, a részben budapesti rendezésű kontinenstornán a német válogatott egyik problémája az volt, hogy Joachim Löw szövetségi kapitány kétségbeesetten erőltette Kroos játékát, ezért átállt a háromvédős taktikára.

Hangsúlyozta, hogy nagyra értékeli Kroost és Löwöt is, de a taktikai módosítások "teljesen visszaütöttek". Szerinte a csapat félve játszott az Anglia elleni nyolcaddöntőben. Megjegyezte, hogy Kroos az egész meccsen nem lépte át a középkört.

"Eljárt az idő a játékmódja felett" - mondta Hoeness, aki a túl sok keresztpassz miatt kritizálta a Real Madrid középpályását.
   
A németek a csoportkörben 1-0-ra kikaptak a világbajnok franciáktól, 4-2-re legyőzték az előző Európa-bajnokságon aranyérmes portugálokat, majd 2-2-es döntetlent játszottak a magyarokkal Münchenben. A londoni nyolcaddöntőben 2-0-ra kikaptak Angliától, három nappal később a világbajnok Kroos bejelentette, hogy 106 meccs után visszavonul a válogatottságtól.

(forrás: MTI)


Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 10, 2021, 11:50:34

Eszerint 1000/2*2,5 vagyis 1250.. de nyilván a fél tét visszajár, szal valóban 1,75 lesz.

Bocsi.

Biztosan visszajár a féltét?
Szerintem nem reális, hogy ezeknek az oddsa 1,75 legyen most.
inkább 1,25. Még az is sok, mikor egy Kane legalább két gólt szerez oddsa 15,5 unibeten.

Nahát, hogy ezt tuti nem tippelte senki az biztos: Shaw 2.perc Gól!? Ilyen van?? :bash: :bash: :D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 11, 2021, 20:25:18
Biztosan visszajár a féltét?
Szerintem nem reális, hogy ezeknek az oddsa 1,75 legyen most.
inkább 1,25. Még az is sok, mikor egy Kane legalább két gólt szerez oddsa 15,5 unibeten.

E logika alapjan az valoban tet felezes lesz es nincs fel tet vissza es akkor 1,25. Remelen valaki tette es megerositi.

A masik logika meg, hogy teszel 1000forintot 2,50en ronaldora. Aztan 3as holtverseny lesz es egy 1000ftos tetedre harmadoljak a 2500as nyeremenyt. Tehat van egy jo tipped de csak 833ftot kapsz vissza.??? Tehat - 167 ft? Ez bizonytalanitott el.

Idézetet írta: Experte Dátum július 11, 2021, 21:06:18
Nahát, hogy ezt tuti nem tippelte senki az biztos: Shaw 2.perc Gól!? Ilyen van?? :bash: :bash: :D

6. perc Kane, majdnem bejött. :D

Idézetet írta: Experte Dátum július 11, 2021, 21:06:18
Nahát, hogy ezt tuti nem tippelte senki az biztos: Shaw 2.perc Gól!? Ilyen van?? :bash: :bash: :D

Emersont tettem ide az elejére.
A posztot eltaláltam, csak a csapatot nem, meg az időt. :)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 11, 2021, 21:10:56
E logika alapjan az valoban tet felezes lesz es nincs fel tet vissza es akkor 1,25. Remelen valaki tette es megerositi.

A masik logika meg, hogy teszel 1000forintot 2,50en ronaldora. Aztan 3as holtverseny lesz es egy 1000ftos tetedre harmadoljak a 2500as nyeremenyt. Tehat van egy jo tipped de csak 833ftot kapsz vissza.??? Tehat - 167 ft? Ez bizonytalanitott el.

Tettem, és levédtem a Kane legalább két góllal.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 11, 2021, 21:14:28
Emersont tettem ide az elejére.
A posztot eltaláltam, csak a csapatot nem, meg az időt. :)

Te is nagyon közel voltál.  ;D :beerchug: Amúgy van ember aki egy ilyet eltalál? Számomra hihetetlen kategória.

Rúgunk egy gólt a második percben, az ötödik percben már húzzuk az időt, majd bunkerfoci.

Sterling lenne a torna legjobb játékosa? Inkább legnagyobb színésze...

Ezzel a korai góllal teljesen bestresszeltek az olaszok. Teljesen tanácstalanok a vezetés tudatában beálló angol fal ellen. Mancininek lesz dolga az öltözőben, mert jelenleg csoda kell, hogy itt egyenlíteni tudjanak.

Idézetet írta: robmiller Dátum július 11, 2021, 21:47:03
Ezzel a korai góllal teljesen bestresszeltek az olaszok. Teljesen tanácstalanok a vezetés tudatában beálló angol fal ellen. Mancininek lesz dolga az öltözőben, mert jelenleg csoda kell, hogy itt egyenlíteni tudjanak.

Immobile 45. percben jelent meg.  :-X

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 11, 2021, 21:43:09
Rúgunk egy gólt a második percben, az ötödik percben már húzzuk az időt, majd bunkerfoci.
Jah hamar elintézte Anglia hogy innentől lófasz focit nézzünk....