Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#720 július 11, 2021, 23:17:57, MessiÁs
Akkor is berakhatna. A mai Mountnal szurkebb nem lett volna.  ;D

Amugy Grealisht kihagytam.


Egyebkent Southgate kritikája hogy ilyen jatekosokkal ilyen nezhetetlen jatekot tud felmutatni a csapat. Mert kozeppalyatol felfelé mondjuk kb minden csapat az angol jatekost vinne az azonos poszton jatszo olasz elleneben.

Idézetet írta: Csenii Dátum július 11, 2021, 22:59:41
Ja, arra gondoltam én is. Mákos emberek.  :) Jó lenne egyszer eltalálni egy ilyet. De hát én még csak a kanyarban se jártam soha.  :-\

Focisat még én se nyertem, de másat már szerencsére igen.  ;)

Csavard be mint Grealish.

Idézetet írta: TiB Dátum július 11, 2021, 23:18:44
Csavard be mint Grealish.

Szerintem becsavarna Keiranak.. Mindenhonnan mindenhogyan.. 😂

Nah végre!!!

Szerintem most már a Milan szurkolók is megbocsájtanak Donnarummának.  ;D

:great: :great: :great:

Hihetetlen, hogy megint elbukott a dontoben a hazai csapat.
London mar a meccs elotti kepeken is vilaghaborus allapotokat tukrozott, huzos orai jonnek a rendfenntartoknak.
Angoloknak szurkoltam a dontoben, de megerdemeltek az olaszok, csak a golok utani teljesitmenyt eleg megnezni. Egyik visszaallt, masik meg be akarta vinni a masodik csapast is.

Ronaldo teljesen eltűnt a döntőn... ennyit ér.

Szép volt Olaszország! Jó helyre megy a trófea!  :beerchug:

Hiába, Anglia mindig lúzer volt az is marad! ;D

Továbbra is úgy gondolom, hogy a büntetőpárbaj fölösleges a fociban. Fej vagy írás?  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 12, 2021, 00:25:49
Továbbra is úgy gondolom, hogy a büntetőpárbaj fölösleges a fociban. Fej vagy írás?  ;D

Ravezeteses buntetok mint az MLSben 90es evek kozepen?
:D

Szerintem azért illene "gratulálni" Southgate mesternek, hogy egy EB-döntő 11-es párbajában büntetőt rúgni küld 2 gyakorlatilag nullaperces játékost, majd miután azok mindketten 11-est hibáztak, akkor ráadásként még vágóhídra küld egy tinédzsert is.
Gratulálok, Southgate mester! Te barom!

Igen, tettem CR-éket, valóban 1.25 körül jött sajnos. Olaszország megérdemelten nyerte az EB-t.
Nevetséges, hogy megint kaptunk egy 3 meccses büntetést. Azt nem lehet kiszűrni, hogy 50 ezerből pár szurkoló hogy viselkedik... Miközben az angolok betörtek a Wembley-be, Southgate könyörgött, hogy ezúttal ne fütyüljék ki az ellenfél himnuszát, a magyar játékosokat közéleti ügyekkel zaklatják és terrorizálják, ha véletlenül Romániában játszunk, Trianonnal és 1918-cal van tele a lelátó...

Ami számomra is hihetetlen hogy Saka vállára tette a mindent eldöntő gólt Southgate. 19 éves a srác és el se tudom képzelni hogy hányan fognak rá úgy emlékezni Angliában mint aki kihagyta az utolsó 11-est...
Az biztos hogy én nem lennék a helyében. Másfelől várható volt hogy nem lesz benne a kezdő 11-ben, de akkor miért neki kellett rúgnia...

Viszont örülök hogy végül az olaszok nyertek, Donnarumma óriásit nőtt a szememben.
Annak pedig kifejezetten örülök hogy 1:1 lett a végeredmény (habár nagyon vártam még 1 olasz szögletet a rendes játékidőn belül), ha meg netán ugyanannyi szögletszám születik kiugrottam volna a bőrömből.

Jó helyre került a kupa. Az angolok néha focizhattak volna ...

Mit adtak nekünk a rómaiak, avagy döntőt bukni tudni kell. És, persze, Brexit forever. :)