Napi tipp - December 7.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - December 7.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!

Karácsonyváró megnövelt nyeremény: 5.000 Forint!



Soccer » England » Championship
Hull - Stoke
Saturday, 07 Dec 2019, 16:00
Tipp: Hull over1,5 gol + No BTTS
Oddsz: 8,5
Unibet

Indok : Kicsit nagynak talalom a hazaiakra a szorzot , nem jatszik rosszul otthon a Hull, a tabella vezeto West Brom. tol kikapni nem szegyen , viszont a tok utolso Barnsleytol egy kicsit ciki , ezert gondolom h pont jokor jon ez a merkozes mert a Stoke is csak arnyeka onmaganak , utolsoelotiek . Ma a Hull City fog nyerni 2-0 ra.

NBA, 12.07. 02:05
MIN Timberwolves @ OKC Thunder
Timberwolves +6.5
1.50
Bet365

A Minnesota a jobbik csapat, én az ő győzelmüket várom. Újra el kell kezdeniük győzni és a negatív mérleggel álló csapatok ellen hozni a jó eredményeket, ha erre nem képesek akkor hosszú távon a rájátszásba kerülés is veszélyben lehet. A hosszabb vereség sorozat elkerülése náluk a cél, a biztonság miatt választom ezt a határt, amibe egy szoros mérkőzésen való bukás is beleférhet.

#3 december 06, 2019, 14:56:57, Salvio
Elnéztem a topicot, december 6. helyett ide küldtem.

Foci, Bundesliga
2019.12.07. 15:30

Monchengladbach - Bayern Munchen
GG es 2.5 felett
1,61
bet365

A ket csapat gyakorlatilag garancia a golra, a Gladbach zsenialis szezont fut, otthon szeretik megszorni ellenfeleiket de azert rendre hatul is tortenik valami... A Bayern felemas szezont fut, a bajnoksagban beleszaladtak mar par kellemetlen meccsbe, ez sem egy tulzottan kedvukre valo meccs, egyaltalan nem vagyok biztos, hogy a Gladbach kikapna otthon, sot... Azert egy-egy gol mindket fel reszerol szinte garantalt es tovabb is mennek majd a fiuk, aztan remelem lathatunk egy porgos, golgazdag meccset.

USA: NHL
07.12.2019 03:00

Edmonton Oilers - Los Angeles Kings
rendes játékidőre a tippem: Döntetlen
odds: 4.10
Bet365

Most a két csapat között nem látok nagykülönbséget, a szorzók kicsit számomra tévesztőek, de Los Angeles Kings csapat nagyon erős csapat, egy 3-3 vagy 4-4 es eredményre számítok!

Kézilabda     Csehország - Extraliga
2019.12.07.        10:00
Hranice - Malomerice

tipp:AH -7,5 Hranice
odds:1,8
bet365

A 2 csapat eddig 2-szer találkozott egymással , mind a 2-őt a Hranice nyerte.A hazaiaka 9. , a vendégek a 12. helyen van jelenleg a tabellán.A Hranice legutóbbi 5 mecséből 1-et , a
Malomerice 5-ből egyet sem nyert.Hazai győzelmet várok a mérkőzésen.

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1 - 17. forduló
07.12.2019 17:30
Montpellier-PSG
tipp: pontos végeredmény:1-1
odds:8.50
bet365
A montpellier hazai pályán elég masszív csapat, 8 meccséből mindössze egyet bukott el, a psg pedig nem fogja nagyon kihajtani magát, a bajnokság gyakorlatilag már megvan, jövő héten meg  Bl meccs. Egy barátságos döntetlent érzek kevés góllal.

Sportág, időpont: labdarúgás,  2019.12.07  18:30
Esemény: Den Haag - Twente
Tipp: gólok száma 2.5 felett
Odds: 1.56
Iroda: Unibet

Egy viszonylag korai meccs Hollandiából, amin sokat nem kellett töprengeni a támadó futball terepén. A hazaiak nagyon sok gólt kapnak, a vendégek viszont adnak,- és kapnak is. 2.5 fölé teszem a gólokat.

18:30   Angol Premier Liga
Man. City - Man. Utd
Tipp: mind 2 csapat gólt szerez és nyer a City
Odds: 2,62
Iroda: BET365
Indok: a City nem hibázhat ha a pool nyakán szeretne maradni.
A Utd szebb napokat is élt már hisz ez a szezonjuk megint nem az igazi és nem hiszem hogy a City ellen lesz esélye a 3 pontra. Viszont az idén a City védelme is sebezhető, így azt hiszem hogy lesz ezen a meccsen gólváltás

Tottenham - Burnley
Dele Alli golt szerez
3.00
bet365

Alli tovabbra is remekel Mourinho keze alatt, ahogy vartam Manchesterben is golt lott, igy az utobbi harom merkozesen betalalt. A Burnley a nagyobb csapatoktol kapja a golokat, a City es a Chelsea is mostanaban vert nekik negyet. Amugy kb 4-2 -t tippelek, de maradok Allinal, valami szerencsecsomag ugyis jon majd valami pontos vegeredmeny 'tippel'  ;D

Portsmouth - Peterborough
Labdarúgás Anglia League One
2019.12.07. 16:00

Tipp: over 4,5
Odds: 6.25
Iroda: unibet

Két kiváló formában lévő csapat, akik imádják a gólokat. A Peterborough 40 gólt szerzett a ligában, amely a legtöbb. De emellett 23 gólt kapott is, ami a liga hátsó részének a statisztikai adatainak felel meg. Most fáradtak, mert szerdán 120 percet toltak a kupában az Ipswich ellen. A P'mouth hazai pályán hozza a két gólos lőtt gól átlagot, úgyhogy én ilyen 3-2, 2-3-as végeredményt várok.

ANGLIA: Championship - 20. forduló
07.12.2019 13:30
Huddersfield - Leeds
Tipp: Leeds
Odds: 1.60
Bet365

Elképesztő formában a Leeds, ezen a kora délutáni napon simán elkenik a Huddersfieldet, akik éppen ellenkező utat járnak be és az előző fordulóban ötször zörgették meg a hálójukat. Ma ismét megsemmisülhetnek, nem lesz meg a negyedik győzelmük egymás után a Leeds ellen.

21:00
Barcelona - Mallorca
Tipp: Barca góljai 2,5 felett @ 1,53 (bet365)

A Mallorca idegenben totál esélytelen gyengébb csapatok ellen is, még pontot sem gyűjtött, mindenhol kikapott bajnokin, pedig normális csapat otthonában talán kétszer járt. A Getafe négyet vágott, még a döcögős Valencia is kettőt, én elképzelhetetlennek tartom, hogy Messiék ezt a trojkát a félidőig nem hozzák össze.

Germany » Bundesliga »
07 Dec 2019, 15:30
B. Monchengladbach - Bayern Munich
tipp: 3,50 over
odds: 1,81
iroda: bet365