Napi tipp - December 4.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Dánia- Brazília
Csapat legtöbb pontos felidovel Dánia
Odds:1.55
Bet365

Soccer » Scotland » Premiership »
04 Dec 2019, 20:45
Celtic - Hamilton
tipp: 5,5 over
odds: 5,42
iroda: pinnacle

indok:
A Celtic a ligában gólaránnyal vezet a Rangers elott, tehát nem szórhatja a pontokat. Hamiltonnak általában 3-at gurít, 1-et kap a múlt. Ma ránézésre 5-1 ugrott be, ami 5,5 over, tehát ezt teszem. Tippem : 5-1

Sziasztok!

Időpont: 2019.12.04.(16 óra 30 perc)
Esemény: Foci Horváth kupa (Zapresic - Osijek)
Tipp: Összesített gólok/mindkét csapat szerez gólt igen és (2.5) felett
Odds: 3.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Ebben a szezonban már négyszer találkozott egymással a kettő csapat! Ebből háromszor négy gólos mérkőzés és egyszer hatgólos mérkőzés volt!

Ma szintén több gólos mérkőzés várható hiszen mindkettő csapatnál igen jó gólszerző játékosok vannak!

Foci    Anglia - Premier Liga
2012.12.04.        20:30
Leichester - Watford

tipp:5,5 gól felett
odds:9,0
Betfair

A 2 csapat eddig még 4 gólnál nem játszott nagyobb gólarányu meccset egymás ellen.A hazaiak a 3. , a vendégek a 20. helyen vannak jelenleg a tabellán.A Lecheister a legutóbbi 5 meccséből 5-öt , Watford 5-ből 1-et nyert.Több gólra számitok a mérkőzésen.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 04, 2019, 08:22:06
Labdarúgás, Magyar Kupa
2019.12.04. 12:00

Ózd - Kaposvár

Tipp: 6.5 gól felett
Odds: 2.23
Iroda: Unibet


Úgy tudom ezt a mérkőzést nem játszák le, ennek ellenére mindenhol úgy írnak róla, hogy meglesz tartva (7napja arról írnak, hogy elhalasztják). Ezt az ózdi csapatot kizárták a harmadosztályból, miután bizonyos dolgokat nem rendeztek. A legutóbbi mérkőzésükön az ózdiak 29-0-ra kaptak ki a Tállya csapatától, 16-17 éves játékosokkal felállva. Ha mégis lejátszák, úgy az egyik legnagyobb kiütés lehet ebből a meccsből, ha csak el nem balfaszkodják a kaposváriak.

Érvénytelen, az MLSZ nem engedte pályára a hazai csapatot.

Euroliga-nők, 12.04. 19:30
Umana Reyer Venezia (W) - USK Praha (W)
Venezia +21.5
1.50
bet365

Toronymagas esélyes a Prága ezen a mérkőzésen, de hazai pályán a Velence talán kellő erőbedobással képes játszani ahhoz, hogy 21-en belül maradjanak.

Sportág, időpont: labdarúgás, 2019.12.04  19:30
Esemény: Dinamo Bukarest - Chindia Targoviste
Tipp: gólok száma 5.5 felett
Odds: 17.00
Iroda: Unibet

A Chindia Targoviste múlt héten játszott egy laza 2:5-öt az Academica Clinceni-vel. A Dinamo Bukarest hazai pályán az Academica Clinceni-vel pedig 4:2-öt játszott. Legutóbbi egymás elleni mérkőzésükön az eredmény:  Chindia Targoviste   Dinamo Bukarest 3 : 2. Most ennék is több gólt várok.

2019.12.04. 20:30
Foci, Premier League

Manchester United - Tottenham Hotspurs
Tipp: Csapat által leadott lövések, Tottenham 11.5 over
Odds: 1.75
Iroda: Unibet

Mou-nak eddig álomsorsolása volt a Spurs padján, és igazából ez a derbi is beleillik ebbe a sorozatba, hiszen a MU napjainkban minden komolyabb csapatnak úgy fest, kellemes ellenfél. Többen írták előttem, hogy gólokat, győzelmet várnak a Spurs-től, én is így vagyok ezzel. De abban biztos vagyok, hogy próbálkozni azt fognak rendesen, szerintem tűz alá veszik a hazai kaput távolról, s közelről is. Mivel ebbe a fogadásba minden típusú lövés beleszámít (kaput fogó, kaput elkerülő és blokkolt is), ez így egy egészen szimpatikus határ.

Labdarúgás, Anglia: Premier League, 2019.12.04. 20:30
Wolverhampton - West Ham
Tipp: 9 szöglet felett
Odds: 1,55
Bet365


Labdarúgás, Anglia: Premier League, 2019.12.04. 20:30
Manchester United - Tottenham
Tipp: döntetlen
Odds: 3.300
Iroda: bet365

Mindkét csapat rossz formában van a szezonban, a United gyengébb, de otthon játszik, úgyhogy max. 1 gól dönt majd, így döntetlen is könnyen lehet.

Labdarúgás, Skót Premiership
Aberdeen - Glasgow Rangers (2019.12.04., 20:45)
tipp: lesz büntető a mérkőzésen + over 9.5 szöglet
odds: 5.95
iroda: bet365

Dobogósok rangadója a skót élvonalban, ahol a papírforma vendég sikert ígér.
Mindkét együttes jó formában van, ennek ellenére nyomasztó Rangers fölényre számítok, ami akár büntetőt is eredményezhet.
Annál is inkább "kinéz" nekik már egy, hiszen ebben a szezonban még nem kaptak idegenbeli fellépéseik során tizenegyest.
A tipp másik feléhez... a két együttes közös múltjában, a várt minimum 10 sarokrúgás, megszokott mennyiségnek számít (az elmúlt 5 esetből, 4szer könnyedén összehozták a felek).


Labdarúgás, Franciaország, Ligue1 - 2019.12.04. 21:05
PSG - Nantes
Tipp: Pontos eredmény 3:1
Odds: 11.00
Iroda: bet365

PSG egyeduralkodó a francia bajnokságba, így ma mindenképp győzelmet várok tőlük, a Nantes is remek csapat, így véleményem szerint egy gólocskát fognak tudni szerezni, de emellé kapnak is párat, így 3:1-es hazai győzelemre tippelnék.

2019.12.04. 21:15
Foci, Premier League

Liverpool-Everton
Tipp: lesz Piroslap a mérkőzésen
Odds: 4,30
Iroda: Unibet

Indok: Liverpooli rangadó, sok érzelemmel és régi-régi be nem gyógyult sebekkel. Kinek a legjobb beleköpni a levesébe? Hát persze hogy a városi riválisénak! Én úgy érzem, nagyon sok szabálytalanság lesz,akár kakaskodások is. Még az is forgatókönyv is lehet, hogy kitömi a Pool az Evertont, és a frusztráltságot levezetve oda-oda lépkednek majd.Egy ilyen városi derbin mindig jó opció lehet a piroslap.

ANGLIA: Premier League - 15. forduló

Manchester United vs. Tottenham Tipp: G/G V  Odds: 4,75 Office bet365

Este jön a Solskjær vs Murinho párharc, azaz előttem az utódom. Tudjuk, hogy tavaly a norvég váltotta a portugált és akkor a United szinte a főnixmadár hamvaiból feltámadva parádés tavaszt produkált. Aztán ez a lendület az idei szezonra újra szenvedéssé változott, Lukaku eladása, a rengeteg sérülés, Pogba hisztije, Solskjær taktikai repertoárjának kimerülése  mind-mind közre játszott abban, hogy a vörös ördögök tetemes hátrányt szedjenek össze decemberre. 
Meglepetésre a Hotspur is rosszul kezdte a szezont, amibe Pochettino szép lassan belebukott. Személy szerint Allegri-t vártam a kispadra, aztán a Hotspur-nál mégsem az olaszban gondolkodtak, hanem húztak egy merészet és a Special One-t nevezték ki a csapat élére. A vezetőség húzása eddig bejött, mert a Murinho hype kicsit kirángatta a Kane-ket a gödörből.   
Az eszem a vendég csapat felé húz, mert a portugál kívülről-belülről ismeri az ellenfelét és taktikailag magasabb szintet képvisel, mint norvég riválisa. Egyedül a Hotspur védekezése ami aggaszt, még nincs beállítva a busz a tizenhatosra, egyelőre sok a 3 meccsen bekapott 6 gól. A BTTS garantált, de a portugál körüli hype kihozhat egy vendég sikert. 

ANGLIA: Premier League - 15. forduló
04.12.2019 21:15
Liverpool  -  Everton
Tipp:Liverpool góljai 4,5 felett
Odds:11,50
Iroda:Unibet
Az Everton nagyon gyenge formában van,és nem az Anfielden fognak visszatalálni a helyes útra. A Liverpool szinte bárkinek képes 3-4 gólt rúgni,és ma a városi rangadó miatt extra motiváltak lesznek.Szerintem a nagy hármasból mindenki betalál ma,tippem: 5-0.