Napi tipp - December 12.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 Soccer » Europe » Europa League »
12 Dec 2019, 17:55
LASK Linz - Sporting
tipp: 2,5 over
odds: 1,78
iroda:unibet

2019.12.12  18:55

Apoel Nicosia-Sevilla
Sevilla 0,5 több gól+7,5 több szöglet
Odds:1,57
bet365

Európa Liga
Ludogorets - Ferencváros
tipp: x2
odds: 2,23
iroda: unibet
Többi SPF Fórumos kollégával én nem értenék egyet, miszerint itt a mérkőzés esélyese a Ludo, s felmossák a Fradival a padlót. Ez a csapat most minden szempontból nagyon egybe van, magabiztosan vezeti a bajnokságot, szurkoló és tulaj között már nincs akkora feszkó, minden mérkőzésükön rengeteg néző, és képesek voltak megtölteni egy 13 vagonos vonatot, ilyenre nem tudom melyik csapat szurkoló tábora lenne képes, itt Romániából szerintem egyik se, de a szomszédos országokból se tudom nagyon elképzelni.
Rebrov nemzetközi tapasztalattal bíró, tapasztalt edző ami sokat számíthat főleg a nemzetközi porondon. Itt bőven elég ha a 2-3 meccset jól hozod le, s bőven elég lehet. Espanyol ellen szinte meglett a bravúr, ez a Ludo nem olyan világverő csapat ahogy azt sokan hiszik. Én bizok a Fradi továbbjutásában, de egy ikszre idegenben mindenképp jók lesznek!

Foci, EL, 18:55

Ludogorets - Ferencváros
Tipp: Lovrencsics bármikor lapot kap a mérkőzésen
Odds: 4.50
Iroda: Betfair

Lovre nem a technikai tudásáról híres, sokkal inkább mentalitásának és akaraterejének köszönheti, hogy ott van ahol... Előrejátéka nem kiemelkedő, benne vannak a hibák a játékában, ahogy az egész csapatéban. Támadni kéne, kell a három pont, de ebből aztán jönnek majd a Ludo kontrák,szükség lesz majd taktikai faultokra... Na meg amúgy sem egy békés lötyögés várható ma este Razgradban.

A lap határok az egekben, de még így is lehet bennük érték. A Betfair-nél azonban találtam opciót a fradi játékosok lapjaira is (amit az Unibet valamiért rendre kihagy, és csak az ellenfélre ad piacot, amit nem nagyon értek..), márpedig vannak olyan zöld-fehér játékosok, akik előszeretettel gyűjtögetik őket... Ezek közé tartozik Lovre, akire számomra meglepően magas szorzót kínálnak. Így nálam ő kötelező bet.
De egyébként Sigér, Ighnatenko és Heister is remek alany erre a fogadásra, de mindegyikük szorzója jóval alacsonyabb.

EURÓPA: Európa Liga - Csoportkör - 6. forduló
12.12.2019 18:55
APOEL  -  Sevilla
Tipp: (Fogadásépítő) 3,5 gól felett+9,5 szöglet felett
Odds:6,40
Iroda:Unibet
Mindkét csapat részéről tét nélküli a meccs, így nem fog beállni bekkelni egyik fél sem. Valószínűleg pihentetések is lesznek,de ez talán csak jót tesz ennek a tippnek.Egyébként elég gólszegény mérkőzéseket játszik mostanában mindkét gárda, itt az ideje hogy ez megszakadjon.

EL, 21:00
Manchester-AZ
2.5 gól felett
1.66
bet365

Anglia talán 2. legnagyobb klubcsapata nagy győzelmet aratott nemrég a városi rivális ellen, és a Spurst is legyőzte, tehát egy jobb periódusba került az amúgy nagyon gyengének ígérkező szezonjában. Legszívesebben egy sok gólos győzelemre tippelnék, de ezt nem érzem helyénvalónak, miután a legutóbbi 3 tippem vesztes volt. Már továbbjutottak a csapatok, ez csak a sorrendről dönt, felszabadultan játszhatnak, az AZ is lőhet gólt, a MU pedig folytathatja nem túl hosszú jó sorozatát. Ha B csapatok játszanak, azok is bizonyítani akarnak, úgyhogy több gól eshet. Ha nem esik sok gól, az sem a világ vége.

2019.12.12.     21:00    EL

Ludogorec     -     Ferencvárosi TC

Tipp: -2 ről hazai

Odds:5,5

Iroda:bet365

Indoklás: a hazaiak jóval erősebb csapat mint a Fradi.
itthon is kaptunk tőlük 3-at, szerintem idegenben is beköszönnek minimum 3x.
ha nagy a tét akkor szerintem nem tud jól teljesíteni a Fradi,így azt mondom 4:0 vagy 5:0-ra is kikaphatunk

Idézetet írta: dert Dátum december 12, 2019, 01:57:11
Sportág, időpont: Tenisz, ITF Monastir 11:30
Esemény: Giacomini - Palosi
Tipp: Giacomini egyenes szettekben nyer - nem
Odds: 2.25
Iroda: Bet365

NYERTES

Foci, EL
2019.12.12. 21:00

Ludogorec - Ferencvárosi TC
Tipp: Ludogorec
Odds: 1,66
bet365

EL 21:00
Wolfsburg - St. Etienne
Tipp: 1
odds: 1,50
Bet365

Kosárlabda, Euroliga
2019.12.12. 21:00
Reál Madrid - Olympiacis
Tipp: pontok száma 160,5 felett
Odds: 1,50
Bet365

Labdarúgás, Európa Liga, 2019.12.12.  21:00
Mönchengladbach-Basaksehir
Tipp: B.Mönchengladbach nyer AH (-1.5)
Odds: 1.828
Bet365
Indok: A németek az utóbbi időben nagyon formába lendültek ,pl. Bayernt verték. Hamar döntésre viszik a dolgot, szerintem a végére 2 lesz közte.   ;)

Sziasztok!

Labdarúgás JAMAIKA Premier League 2019.12.12 23:00
Mérkőzés: Humble Lions-UWI
Tipp: Gólok száma 2,5 alatt
Odds: 1,52
Iroda: bet365

Indoklás: Statisztika és eddigi mérkőzéseik alapján elég biztosnak látom.

Rangers- Young Boys
Rangers- 4.5 több szöglet+8.5 több szöglet
Odds:1.53
Bet365

Idézetet írta: evicus3333 Dátum december 12, 2019, 19:15:37
Rangers- Young Boys
Rangers- 4.5 több szöglet+8.5 több szöglet
Odds:1.53
Bet365
Nyertes