Napi tipp - December 8.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci, Anglia: Premier League
2019.12.08. 15:00
Newcastle - Southampton
félidö/játékidő 1-es
4.50
bet365

A Southamptont nem követtem, csak a 0-9-et láttam, és tudom, le is mondtak a játékosok valamennyi fizetésükről. A Newcastle-t viszont többször láttam, masszívan védekeznek, és a gyors támadóikkal be-betalálnak kontrából. Pár napja is nyertek egy nehéz meccsen, idegenben 2-0-ra. Úgyhogy nem értem ezt az oddszot, a sima 1-esnek is 2.6 van. A múltkori győzelem feldobhatta őket, könnyen nyerhetnek most is, ezúttal a hazai pálya előnyét is élvezve.

 Soccer » Germany » Bundesliga »
08 Dec 2019, 18:00
Werder Bremen - Paderborn
tipp: 6,5 over
odds:10,00
iroda: unibet

indok:
A  Paderborn szeret adok/kapok meccseket játszani komolyabb csapatokkal (2-3 Lipcse, 3-3 Dortmund). A werder meg aztán veszi a lapot - utolsó 6 meccsén 4 gólos átlag úgy hogy egyszer volt 3 meg egyszer 5, tobbin 4 gól. Ma egy fordulatos 5-3 at várok.

Foci, NB1
2019.12.08. 15:45
Ferencváros - Puskás Akadémia
AH -1,5 vendég
1,52
bet365

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1 - 17. forduló
08.12.2019 15:00
Reims - St. Etienne
Tipp: HT/FT 2/2 + 2,5 gól felett  (fogad.készítő)
Odds: 12,00
bet365

Az egymás elleni mérkőzéseik egyértelmű vendég fölényt mutatnak és a két csapat között most sincs akkora különbség mint az odds mutatja (2.00 - x - 3.75). Simán lehet ebből vendég siker, a St. Etienne az előző körben négyet vert a Nice-nak, most is minimum kettőt várok tőlük amivel ülhet a tipp.

New Orleans - San Francisco
NFL, 19:00
Tipp: Brees passzolt yardok 248.5 felett
Odds: 1,83
Iroda: bet365

Kemény meccset játszik a két csapat, izgalmas, szoros összecsapásnak ígérkezik. A tippem Brees passzolt yardjaira esett, otthon egy-két hosszabb passz és elkapás is összejöhet, de Kamaráék a rövid 4-5 yardos passzok után is tudnak yardokat hozni.

Osasuna-Sevilla
Tipp: Lesz lap a 23:00 perc előtt @ 1,83 (bet365)

Estrada Fernandez vezeti, akárcsak tavaly a két csapat pamplonai bajnokiját. Akkor a 2. percben villant az első sárga, majd még kettő a 23. percig. Bízom benne, hogy most is kipattint egy-két lapot az elején nevelő célzattal, szerintem lesz rá alakalom.

Sportág, időpont: Tenisz, ITF Cancun 15:00
Esemény: Zacarias - Droguet
Tipp: Droguet
Odds: 5.00
Iroda: Bet365
Indoklás: Első ránézésre nincs rossz éve Zacariasnak, jó mérlege van sok győzelemmel, de ezek között rengeteg a gyenge színvonalú meccs. Droguet a feltörekvő juniorok közé tartozik, és ellenük nem ment idén Zacariasnak. Szerintem itt bőven elképzelhető egy meglepetés.

Biathlon
OESTERSUND-Váltó - Női (Svédország)
Kezdési időpont: 08.12. 15:30
Tipp: Olaszország Győztes
Odds: 11,43
Iroda:pinnacle

A két húzónév a csapatban úgy látom hogy tavalyi formájában tündököl bár Vitozzitól egy kicsit több kell ahhoz hogy az olaszok a svédországi futamot megnyerjék.Wiererről a nyomást levették ahogy látom és Sanfilipó lesz a záróember ami érdekes húzás,de nem feltétlen rossz.Az viszont feltétlen okos volt,hogy egy stabil emberrel kezdenek,mert az egész váltó különben csak egy Benny Hill show lenne a számukra.Az olaszok legnagyobb erőssége a csapatszellemben rejlik amit többször megmutattak így ezt a tippet ilyen szorzón vétek lenne kihagyni.Szerintem érthetetlen módon lebecsülik az olaszokat.

Sziasztok!

Labdarúgás Ukrajna Premier League 2019.12.08 16:00
Meccs: Dinamo Kijev-Zorya
Tipp: Zorya nyer
Odds: 6.56
Iroda: Pinnacle

Indoklás: Kijev csütörtökön EL-ezik, akár tovább is juthat, otthon pedig 3-4 helyen vannak, a Zorya picit elhúzhat és el is fog.

2019.12.08 21:00

Pordenone-Crotone
7,5 több szöglet+0,5 több gól
Odds:1,53
bet365

Aston Villa vs Leicester
Szögeltek 16 felett
Odds: 9
Bet 365
20191208 15 óra

Labdarúgás, Lengyel Ekstraklasa
Slask W. - Legia W. (2019.12.08., 17:30)
tipp: over 7 szöglet + over 0.5 gól
odds: 1.54
iroda: bet365

Astra - Craiova
tipp: x
Odds: 3,30
Iroda: unibet

Két hasonló képeségű gárda csap össze a mai napon. A hazai csapatnak nagyon jól megy a szekér 7 mérkőzéses győzelmi sorozatba vannak. Az utolsó mérkőzésükön a viitorul ellen már érződött hogy ez előbb utóbb megszakad, csupán a szerencsének tuható be hogy nem romlott a zöld sorozat. A mai nap a Craiovat fogadja akiknek ennyi szerencse nem jutott így hát rontottak főleg idegenben. A Craiovai gárda nem fog ma kikapni és győzni sem fog egy egyezséges döntetlen lesz a végeredmény. 

Brondby - Midtjylland
DV+ G/G
Odds:1.57
Bet365

2019.12.08.     20:45   Olasz Serie A

Bologna     -     AC Milan

Tipp: fogadáskészítő: - Milan nyer
                                  G/G
                                  Krzysztof Piatek bármikor gólt szerez

Odds:6,5

Iroda:bet365

Indoklás: idegenben nem lesz könnyű dolga a Milan-nak.
a 2 csapat egymás utáni helyet foglalja el a tabellán de szerintem a vendégek képesek a bravúrra de kétlem hogy megúsznák kapott gól nélkül