Mikor néztél utoljára úgy egy meccset, hogy nem néztél rá telefonodra?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csak a meccs nézése már nem divat?

Nyomkodjuk a mobilt, görgetjük a Facebook hírfolyamot miközben a Manchester City hátul passzolgat.

Az a durva, hogy erről pontos statisztikákat is készítenek, és drámaian visszaesőben van a meccsre koncentrált figyelem. Manapság már alig van olyan, hogy egy ember leül, és végignéz egy meccset. Ennek sok oka van, túltaktikázott unalmas meccsek, a 90 percből nagyjából 40-50 percnyi valódi játékidő és még sorolhatnánk.

A nagy kérdés azonban a topicban az lenne, hogy te mikor néztél utoljára végig egy meccset úgy, hogy csak a meccset figyelted?

2019. május 07. Liverpool-Barcelona

Ha netalántán csaltam is volna, ez áll legközelebb a kritériumokhoz  ;D

Nálam ilyen már csak akkor fordul elő, ha focizás után fáradtan, vacsora+sör kombóval ledöglök egy meccs elé. Néhány ilyen volt már idén, bl és válogatott meccsek, de meg nem tudnám mondani melyek voltak azok. Mondjuk sosem voltam nagy meccsnéző, inkább a háttérben szokott nálam sport menni.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 10, 2019, 21:31:23
Amikor évezredekkel ezelőtt kinn voltam egy DVTK - MTK meccsen és nem volt telefonom.  ;D

Hasonlo tippem van nekem is kb, bar en Nyiregy - Ujpest meccsre emlekszek meg Sadjo vedomunkajaval a lilaknal... ;D Emlekszem meg le is pacsiztam vele a vegen es meg eleg kicsi voltam ahhoz, hogy utana ne akarjak kezet mosni... ::)

Ez lehetett az... ;D https://www.betexplorer.com/soccer/hungary/nb-i-2007-2008/nyiregyhaza-ujpest/WYKuBzRD/

A foci azért olyan népszerű, mert az egyszerű ember is tudja követni az eseményeket, annyira nem történik egy meccsen semmi...
Egy meccs idejébe, ha értesz hozzá egy kicsit, bőven belefér 30-40 percnyi mobilozás vagy olvasás.  :)
(konkrétan nincs is játékban a labda közel ekkora időszakban)

Egy jégkorongmeccsen vagy kézilabdában a 60 perces játékidő alatt messze nincs ennyi üresjárat.
(a játék megszakításokkal együtt sincs)
Szóval a kérdést sem értem, kinek van annyi ideje, hogy az egészet egy focimeccsre pazarolja?!   :)

Én inkább akkor nem nézem a telefonomat, mikor társaságban vagyok. Ha társaságban nézek meccset, általában akkor sem basztatom.