Sportvilág és nem csak > Forró kása

Te mit változtatnál a labdarúgáson?

(1/4) > >>

TiB:
Mitől lehetne jobb a foci?

Tegnap azt kérdeztem, hogy mikor néztetek utoljára végig teljes egészében egy focimeccset, mobil nyomkodás, facebook, twitter nézegetés nélkül. Azt gondolom, hogy persze a világ is megváltozott, de a labdarúgás nem változik ehhez mérten, ezért jön az újabb kérdésem, hogy neked, személy szerint mitől lenne izgalmasabb a játék, hogy a teljes figyelmed lekösse?

Én ezeket változtatnám a labdarúgáson:

- rövidebb meccsek, 60 percesek félórás játékrészekkel
- eggyel kevesebb játékos mindkét csapatban
- a 0:0-s eredmény mínusz egy pontot mindkét csapat számára

Te miben módosítanál?

Greipel:

--- Idézetet írta: TiB - December 11, 2019, 14:40:45 pm CET ---Mitől lehetne jobb a foci?

Tegnap azt kérdeztem, hogy mikor néztetek utoljára végig teljes egészében egy focimeccset, mobil nyomkodás, facebook, twitter nézegetés nélkül. Azt gondolom, hogy persze a világ is megváltozott, de a labdarúgás nem változik ehhez mérten, ezért jön az újabb kérdésem, hogy neked, személy szerint mitől lenne izgalmasabb a játék, hogy a teljes figyelmed lekösse?

Én ezeket változtatnám a labdarúgáson:

- rövidebb meccsek, 60 percesek félórás játékrészekkel
- eggyel kevesebb játékos mindkét csapatban
- a 0:0-s eredmény mínusz egy pontot mindkét csapat számára

Te miben módosítanál?

--- Idézet vége ---

A 0-0-okkal tényleg csinálhatnának valamit, annál undorítóbb nem nagyon van.

Szabcsi151:
A 0:0-nál az kivitelezhető lenne szerintem, hogy egyik csapat se kapjon pontot. Azonban akadnak olyan ritka kivételek, mint a tegnapi Salzburg - Liverpool összecsapás 1. félideje, ahol remek színvonalat láthattunk. Szóval ha az a találkozó 0:0 marad, akkor is szívesen végignéztem volna. Persze ez eléggé ritka eset.

flamman:
Kieséses meccseken (EB-k, VB-k stb. kieséses szakasza) a hosszabbítás után én nem büntetőt rúgatnék, hanem hasonlóan a tegnap a bet365 topikban tárgyalt fogadási formához, ahol csapat teljesítményre lehet fogadni, a meccs előzményeinek alapján kijönne egy pontozás, hogy pl. les ennyi büntetőpontot ér, szabadrúgás annyi büntetőpontot, sárga, piros lap amannyit (jó sokat) stb., és akinek kevesebb pontja van, az jutna tovább.
Így talán kevesebb lenne a szabálytalanság, talán (talán...) jobban ügyelnének a meccs közben a játékosok, és nem az igazságtalan 11-eseken múlna a végén majd a továbbjutás.

junglefever:

--- Idézetet írta: flamman - December 11, 2019, 15:17:52 pm CET ---Így talán kevesebb lenne a szabálytalanság, talán (talán...) jobban ügyelnének a meccs közben a játékosok, és nem az igazságtalan 11-eseken múlna a végén majd a továbbjutás.

--- Idézet vége ---
Szerintem ez inkabb nepszerubbe tenne a szineszkedest meg a mueseseket amibol mar igy is sok van.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése