Férfi Kézilabda Eb Nyereményjáték - Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 09, 2020, 20:36:11
Tudjuk, egyeseknek lottó, másoknak túlbonyolítva. Például az illető dolgot azért vezettük be, hogy ne legyen dobálozás a 10-es szorzókkal. Gondolom nem mindenki olvasta át a szabályzatot. Nem is szokták, csak utólag amikor nem értik, hogy miért nem ők nyertek.
Ezért is köszönjük, hogy te megtetted.  :ok:

Azért is írtam, hogy ez így túl van bonyolítva, mert az első játéknapra végül elfogadtatok egy 16-os oddsot nyertesnek.
Így nem értem az elvárt 4-es átlagot és a tiltást a nagy szorzóktól...
Más szabályok vonatkoznak az első pár fordulóban tippelőkre, mint később?
Ha napokig nem tippelek, akkor az beleszámít a 3 megelőző tippembe (1-es, 1.5-ös vagy 0-ás értékkel) vagy csak a ténylegesen megtett 3 tipp átlaga számít?
Nekem ez már túl bonyolult.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 13, 2020, 18:12:54
Azért is írtam, hogy ez így túl van bonyolítva, mert az első játéknapra végül elfogadtatok egy 16-os oddsot nyertesnek.
Így nem értem az elvárt 4-es átlagot és a tiltást a nagy szorzóktól...
Más szabályok vonatkoznak az első pár fordulóban tippelőkre, mint később?
Ha napokig nem tippelek, akkor az beleszámít a 3 megelőző tippembe (1-es, 1.5-ös vagy 0-ás értékkel) vagy csak a ténylegesen megtett 3 tipp átlaga számít?
Nekem ez már túl bonyolult.  :)

Bele lehet kötni nyilván a szabályba, de szerintem itt mindenki egy hajóban evez...  :) Ha nem is makulátlan akár a megfogalmazás, ergo bele lehet kötni, de szerintem ezt úgy gondolták admin-ék, hogy az első három tipped bármilyen szorzó lehet (végülis nincs három, azt megelőző tipped, aminek magasabb lehetne az átlaga... ), csak a negyediktől lehet az előző három átlagát vizsgálni. Én így látom... Egyébként nekem sem kedvenc játéktípusom, de arra lehet használni ezeket, hogy ha nem is a konkrét tippet felhasználva, de az indoklásokat átolvasva támpontokhoz jusson az ember... (már ahol van indoklás  :) )

Idézetet írta: Knapp Dátum január 13, 2020, 18:12:54
Azért is írtam, hogy ez így túl van bonyolítva, mert az első játéknapra végül elfogadtatok egy 16-os oddsot nyertesnek.
Így nem értem az elvárt 4-es átlagot és a tiltást a nagy szorzóktól...
Más szabályok vonatkoznak az első pár fordulóban tippelőkre, mint később?
Ha napokig nem tippelek, akkor az beleszámít a 3 megelőző tippembe (1-es, 1.5-ös vagy 0-ás értékkel) vagy csak a ténylegesen megtett 3 tipp átlaga számít?
Nekem ez már túl bonyolult.  :)

Szerintem pontosan érted, hogy mi van oda leírva.
Bármilyen módon írunk le egy szabályzatot lehet értelmezni 100 féleképpen. Tökéletes szabályzat nincs, és kétlem, hogy valaki tudna írni, de nyilván lehet próbálkozni.  ;)
Azt már nem teszem hozzá, hogy a játékosok 5%-a HA elolvassa a szabályzatot. A többi csak akkor kezdi megkeresni, amikor értetlenül áll, hogy miért nem ő nyert.

Visszatérve az aktuális témára. Átlagot nyilván csak a negyedik fordulótól tudunk készíteni, így igen, az első három fordulóban szabad a pálya. Lehet lövöldözni, lehet lottózni.
Ha ti tudtok hatékonyabb megoldást, akkor azt továbbra is szívesen olvassuk.

Egy észrevételt szeretnék tenni a 01. 12-i meccsnappal kapcsolatban - a tippet, ami aznap végül is nyert - lényegesen korábban feladtam, mint Játékostársunk, ami a Részvételi Feltételek 14. pontja szerint azt jelenti, hogy érvényesen más játékos nem küldheti be ugyanazt a tippet. Persze, lehet, hogy tévedek a Szabályzat értelmezését illetően, ha így van, elnézéseteket kérem.


Idézetet írta: Khedron Dátum január 15, 2020, 20:15:04
Egy észrevételt szeretnék tenni a 01. 12-i meccsnappal kapcsolatban - a tippet, ami aznap végül is nyert - lényegesen korábban feladtam, mint Játékostársunk, ami a Részvételi Feltételek 14. pontja szerint azt jelenti, hogy érvényesen más játékos nem küldheti be ugyanazt a tippet. Persze, lehet, hogy tévedek a Szabályzat értelmezését illetően, ha így van, elnézéseteket kérem.

Jogos, javítva.

Pontosítás!

A szabályzat alapján egy játékos egy Unibetes bónuszban részesülhet, ami alapjáraton 5.000 Forintot jelent.
Abban az esetben ha valaki egy adott napi játékban csak a nyeremény felét szerzi meg (osztozkodás pl.), majd egy ezt követő játéknap nyertes helyen végez, akkor a nyereményét felkerekítjük 5.000 Forintra, illetve a maradék 2.500 Forint bónuszt a második legjobb játékosnak írjuk jóvá (azon a játéknapon amikor történt a kerekítés).

En is ugyanazt a nyerő tippet raktam de később így nekem nem érvényes?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum január 26, 2020, 17:34:11
En is ugyanazt a nyerő tippet raktam de később így nekem nem érvényes?

Ha ugyanaz a kimenetel, akkor az előbbié nyertes, a tiéd nem.