Férfi Kézilabda EB 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csak1tomi Dátum január 11, 2020, 17:29:47
és megtörtént nyertünk  :o

Ezt jól "beszopták" az irodák.  :D
Kezdetben az oroszok győzelme 3.40 volt, majd utólag a magyarokra adtak 2.80-as szorzót.

A dán-izlandi meccs elképesztően színvonalas és izgalmas volt.
Nem fogadtam rá (na jó, döntetlenre azért igen), de néha úgy ujjongtam, mint aki először lát pinát labdát.
Bárkinek megmutatnám, hogy az ilyenek miatt szeretem a kézilabdát.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 11, 2020, 20:52:07
Ezt jól "beszopták" az irodák.  :D
Kezdetben az oroszok győzelme 3.40 volt, majd utólag a magyarokra adtak 2.80-as szorzót.

Már egy hete kinéztem, hogy megrakom nagyobb összeggel az orosz győzelmet, mert majd úgyis esik a szorzójuk és még a találkozó előtt le is zárom a fogadást, de aztán sikerült elfelejtkeznem róla.
Pedig így ebben a trédelési lehetőségben - mint utólag kiderült - benne volt a 30%-os profit is.

Az irodák nem biztos, hogy sokat buktak rajta, hisz az oroszok szorzója azért esett, mert jóval több pénz érkezett rájuk. És ez a pénz mostanra már az irodáké.   :)

#17 január 11, 2020, 22:13:46, SPF Admin
Idézetet írta: Knapp Dátum január 11, 2020, 21:48:19
Az irodák nem biztos, hogy sokat buktak rajta, hisz az oroszok szorzója azért esett, mert jóval több pénz érkezett rájuk. És ez a pénz mostanra már az irodáké.   :)

Jogos.

Viszont én most konkrétan arra gondoltam ha valaki mindkét oldalt megjátszotta. Kicsit sarkítva, ugyanis a -0.5-ös határnál az oroszokra max. 1.95 volt, a kettes ideálishoz képest, míg a magyarokra a maximum 2.85.



#20 január 14, 2020, 11:01:45, oakland23
Ha a csehek verik Ukrajnát, az osztrák macedón meccsen a pontosan 2 gólos macedón siker mindkét csapatnak jó. Az osztrákok maradnak csoportelsők, és két pontot visznek tovább, a macedónok pedig szintén továbbmennek, igaz, pont nélkül.

A szarság csak az, hogy a cseh-ukrán a későbbi meccs. Ha ott Ukrajna mondjuk nyer, ami nem kizárt, akkor is továbbjut az osztrák és a macedón duó, de akkor a 2 pontot Lazarovék viszik tovább. Viszont tény, ha a macedónok ma pontosan kettővel nyernek, akkor az a továbbjutáshoz jó a macedónoknak is, és jó az osztrákoknak is. Hogy a két pontot melyik viszi tovább, az meg a cseh-ukrántól függ.

viszont ha ez a két gólos macedón siker ma összejön, a csehek 100 góllal is nyerhetnek Ukrajna ellen, ki vannak golyózva  ;D

Szóval ha a macik pontosan kettővel nyernek, akkor a cseh-ukrán lényegében lényegtelen. Az osztrákoknak nincs más dolguk, mint lefizetni az ukránokat, hogy bármi van, ha a cseheknek tényleg a maradék életkedvük is elmegy, mindenképp kapjanak ki a csehektől. Mivel az ukránoknak mindegy, és kapnak egy kis cash-t zsebbe, így lefekszenek a cseheknek, és a két pontot az osztrákok viszik tovább

Na, remélem érthető  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 14, 2020, 10:58:30
Ha a csehek verik Ukrajnát, az osztrák macedón meccsen a pontosan 2 gólos macedón siker mindkét csapatnak jó. Az osztrákok maradnak csoportelsők, és két pontot visznek tovább, a macedónok pedig szintén továbbmennek, igaz, pont nélkül.

A szarság csak az, hogy a cseh-ukrán a későbbi meccs. Ha ott Ukrajna mondjuk nyer, ami nem kizárt, akkor is továbbjut az osztrák és a macedón duó, de akkor a 2 pontot Lazarovék viszik tovább. Viszont tény, ha a macedónok ma pontosan kettővel nyernek, akkor az a továbbjutáshoz jó a macedónoknak is, és jó az osztrákoknak is. Hogy a két pontot melyik viszi tovább, az meg a cseh-ukrántól függ.

viszont ha ez a két gólos macedón siker ma összejön, a csehek 100 góllal is nyerhetnek Ukrajna ellen, ki vannak golyózva  ;D

Szóval ha a macik pontosan kettővel nyernek, akkor a cseh-ukrán lényegében lényegtelen. Az osztrákoknak nincs más dolguk, mint lefizetni az ukránokat, hogy bármi van, ha a cseheknek tényleg a maradék életkedvük is elmegy, mindenképp kapjanak ki a csehektől. Mivel az ukránoknak mindegy, és kapnak egy kis cash-t zsebbe, így lefekszenek a cseheknek, és a két pontot az osztrákok viszik tovább

Na, remélem érthető  ;D

A *(2-0)-ás hendi X-nek 9.40 a szorzója...  :laugh:

Az nyilvánvaló hogy a dánok eddig gyengébbek mint amilyenek valójában, de szepen leirtam a magyar valogatottat.
Mondjuk ha az kell hogy Izland ellen is szerezzunk pontot, hogy veretem a mieinket 9gollal, akkor megteszem.

Jo volt nezni a tegnapi meccset.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 14, 2020, 12:15:32
Az nyilvánvaló hogy a dánok eddig gyengébbek mint amilyenek valójában, de szepen leirtam a magyar valogatottat.
Mondjuk ha az kell hogy Izland ellen is szerezzunk pontot, hogy veretem a mieinket 9gollal, akkor megteszem.

Jo volt nezni a tegnapi meccset.

Detto, raktam mind a ketszer ellenunk, rakok Izlandra is. Winwin szitu. De am az a helyzet h Izland kegyetlen jo, nem szamitottam erre

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy kézilabda fogadó...
Magát a sportágat sem nagyon nézem, csak a magyar csapatok meccseit..., de!
Azért Dánia, Izland és Franciaországon túl akad-e majd keményebb ellenfél ezen a tornán????
Elsőre a spanyol és a horvát válogatott tűnik nekem annak, illetve a mi csoportunkból a svédek...valahogy nekem Norvégia és Szlovénia is gyengébbnek tetszik, mint a a fenti három csapat (dán, izlandi, gall).

Amit látok, hogy mentálisan rendben vagyunk, sok a fiatal agilis egyben gyorsan regenerálódó (sztem ez kiemelten fontos - hányszor fogytunk el világeseményeken...), motivált játékosunk a keretben. Azt látom, hogy végre nagyon jó szakmai kezekben van végre a válogatottunk. Taktikailag megleptük az ellenfeleinket a jó hatos fallal, amely kellően agresszív, (ha kell nyitottra is jól váltunk!), de még nem sportszerűtlen - elkerültek minket a drasztikus kiállításmennyiségek, nem ment rá egy meccsünk sem, s korábban erre is sokszor volt példa. Kevés lövősávot hagyunk, s azt jól begyakorolta a csapat, hogy mikor hol, nem véletlenül áll mindig jó helyen Mikler!
Könnyű gólokat tudunk szerezni lerohanásokból - ez is fordult, álltalában mi szoktuk kapni... - nyilván ezt a védekezés/labdaszerzés határozza meg. Van egy-két a semmiből előkerült fiatal átlövőnk, akikket jól variálnak meccs közben, működik a forgatás hatékonyan. Beállóban vagyunk kicsit szürkébbek - viszont sok büntetőt harcolunk ki. Van egy stabil heteslövőnk, itt is pozitív a változás nem az van, hogy 5/2-es az arány - ennyin pl egy dán/orosz meccs simán elment volna...

Összegezve - elődöntőbe várom a csapatunkat, amennyiben így működik tovább minden (miért változna), mint eddig, s ott már bármi lehet, bár egy ilyen topmeccsen (ki-ki párharc éremért), egy spanyol/horvát csapat ellen nem sok esélyünk lesz, mert az említett csapatok folyamatosan a top4 között/körül vannak évtizedek óta.

Laikusként- sportágat nem követőként ennyi a meglátásom. Szaksajtója van valakinek?
Üdv.: Sound

Norvegok joval erosebbek, mint Izland, de sztem most a francia dan duotol is, ugye a franciakat vertek is most, tavaly vb ezust, az elmult evek alatt kurva jo valogatott lett, nalam a legstabilabbak

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 17, 2020, 10:23:09
Norvegok joval erosebbek, mint Izland, de sztem most a francia dan duotol is, ugye a franciakat vertek is most, tavaly vb ezust, az elmult evek alatt kurva jo valogatott lett, nalam a legstabilabbak

Nekem is az egyik kedvencem ez a norvég csapat... nem csak eredményes, látványos és gyors kézit játszanak!

Szerintem eddig erőn felül teljesítünk, a realitás az, hogy itt már nem nagyon nyerünk meccset. Persze lehet, hogy aztán az egészet megnyerjük, mint anno a görögök a foci EB-t...  ;D

Férfi kézilabda Eb: Egygólos magyar siker Szlovénia ellen

A magyar férfi kézilabda-válogatott 29-28-ra legyőzte Szlovéniát vasárnap az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában Malmőben. Olvasd tovább

Közben Dél-Amerikában azért előfordulnak szorosabb meccsek is, Bolívia például megszorongatta Argentínát  :laugh:

Argentína-Bolívia 82-7  ::)