Férfi Kézilabda EB 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"úriember ilyenkor nem lő kapura"
azért az respect hogy elmegy ziccerben és megáll és visszasétál, igaz horvátok már le se szarták.
megint elbukták :( :'(

Idézetet írta: csak1tomi Dátum január 26, 2020, 18:04:01
"úriember ilyenkor nem lő kapura"
azért az respect hogy elmegy ziccerben és megáll és visszasétál, igaz horvátok már le se szarták.
megint elbukták :( :'(


Azért én örülök, hogy nem ez a tempógyilkos horvát kézilabda nyerte az EB-t... Norvég győzelemben bíztam, de a másik, szimpatikus kézilabdát játszó együttes a spanyol volt...

Egyébként nem értem a játékvezetők hozzáállását a tornán a horvátokhoz... Talán a tavalyi VB-n történtek miatt volt ( https://www.youtube.com/watch?v=vm_ksnloMkw )!? Mert mi egy nagyobb társasággal néztük a meccseket általában (több, profi kézilabdázóval a társaságban), és nem tudtuk megfejteni, hogy vajon a horvát támadásoknál miért kerül fel a passzív jelzés jó 10-15 (néha több) másodperccel később, mint a többi csapat esetében!?!?  :o ???
A döntőben és az elődöntőben már direkt mértük, hogy meddig támadhat a horvát csapat illetve az ellenfelük... összességében az jött ki, hogy a horvátok nagyjából másfélszer annyit töltöttek el a labdával, mint az ellenfél, hasonló támadásszám mellett... Nem egyszer jutott el a stopper 80 (!!!) másodperc fölé a támadásaiknál (anélkül, hogy kiállítás, sárga lap, vagy kaput találó lövés újraindította volna a "passzivitást")! Pl tegnap volt olyan 70 másodperces támadásuk, melynél csak az 58. másodpercben került csak fel a sporik keze... érthetetlen. Nagy átlagban közelebb voltak a 60 másodperces támadásokhoz, mint a 30 másodpercesekhez... Szinte minden támadásuk 45 másodpercnél tovább tartott, csak a néha-néha előforduló lerohanásaik csökkentették az átlagot...
Ezzel szembeállítottuk a spanyolok támadásait... hát, elég nagy kontrasztot kaptunk. A támadások 30. másodperce környékén rendre fent volt a sporik keze, így egy-két extrém esettől (ahol pl kiállítás , vagy játékmegállítás volt) eltekintve, nem nagyon volt olyan támadás, mely 45-50 másodpercnél tovább tartott volna...
Szóval ezt a tendenciát nem nagyon értettük ezen az EB-n a horvátokkal kapcsolatban, de csak arra tudunk gondolni, hogy ez a tavalyi balhénak köszönhető... Ami mondjuk valóban gusztustalan volt velük szemben... de akkor sem kéne (tudatosan vagy sem... ) kompenzálni...

nézd meg a bírók nemzetiségét  :angel: :D ;D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum január 27, 2020, 20:21:41
nézd meg a bírók nemzetiségét  :angel: :D ;D

Ott a pont @csak1tomi  ... Basszus ez csak most esik le... az elődöntőben spanyol sporik fújtak úgy, hogy a másik ágon a spanyolok voltak...  :o :o :o  Ilyet hogy lehet? Akik a négyben vannak, olyankor már ki szokták zárni azoknak a nemzeteknek a játékvezetőit, nem!?
Így már értem az elődöntőt pl...  :'( :bash: :crazy:

hát ihf meg ehf rendvezvényeken csak a pénz számít, sajnos