Infó > Sportfogadas.org

Sportfogadas.org 2020 (javaslatok, ötletek, tervek)

(1/7) > >>

SPF Admin:
Sportfogadas.org 2020 (javaslatok, ötletek, tervek)
Egy eseményekben dús év vár ránk 2020-ban, elegendő csak megemlíteni, hogy foci-eb-s év következik, melynek az egyik házigazdája Budapest (3 csoportmérkőzést, illetve egy nyolcaddöntőt rendeznek a magyar fővárosban), de lesz Olimpia is, sőt már januárban a magyar srácoknak szurkolhatunk a férfi kézilabda Eb-n.

Ahogy már megszoktátok a rangosabb eseményeknek külön figyelmet fordítunk, s ez nem fog változni 2020-ban sem.

Továbbra is célunk egy olyan környezetet teremteni, ahol a sportfogadók megtalálják a számukra fontos információkat. Ezen kívül természetesen nem fognak hiányozni a már megszokott játékaink sem, értékes pénznyereményekért, s miért ne, akár új játékok is megjelenhetnek (ha igény lesz rá).

Mi azt kívánjuk a jövő évtől, hogy amennyiben csak lehetséges zökkenőmentesen működjön a weboldal, kevés technikai hibával, fair play játékosokkal és ígérjük, hogy ami tőlünk telhető azt megtesszük. Pl. néha vasárnap is  utalunk nyereményt.  ;D

Most rajtatok a sor. Mit kívántok a jövő évtől? Ezen kívül várjuk javaslataitok weboldalunkkal/fórumunkkal kapcsolatban.

Apropó, jövőre össze kellene hozni egy normális pókerverseny sorozatot. És még valami: ha a csillagok is úgy akarják, akkor tavasszal/kora nyáron ismét SPF Open Budapest (tenisztorna)!  :cya:

Sikerekben, zöld szelvényekben gazdag, boldog új esztendőt kíván számotokra, a Sportfogadas.org csapata!  :topbet_125: :topbet_125: :topbet_125:

Latzka:
Fórummal kapcsolatban:

Szétválasztani egy adott sportesemény topikját és a hozzákapcsolódó tippjátékot.

Példa a mostani PDC Darts Világbajnokság 2020 topik, ahol szívesen olvasnám a tornával kapcsolatos 'igazi' tippeket, megjegyzéseket; ezek a 'lőjjünk vakon minél nagyobb oddson tippek' nem igazán érdekelnek és ezzel nem hiszem, hogy egyedül vagyok. A játékszabályzat miatt megértem, hogy ezt kell tennie annak, aki nyerni szeretne, így viszont teljesen szétfolynak a topikok; kicsit elveszítik az igazi értelmüket. (BL, Európa Liga ugyanez)

SPF Admin:

--- Idézetet írta: Latzka - December 14, 2019, 15:45:22 pm CET ---Fórummal kapcsolatban:

Szétválasztani egy adott sportesemény topikját és a hozzákapcsolódó tippjátékot.

Példa a mostani PDC Darts Világbajnokság 2020 topik, ahol szívesen olvasnám a tornával kapcsolatos 'igazi' tippeket, megjegyzéseket; ezek a 'lőjjünk vakon minél nagyobb oddson tippek' nem igazán érdekelnek és ezzel nem hiszem, hogy egyedül vagyok. A játékszabályzat miatt megértem, hogy ezt kell tennie annak, aki nyerni szeretne, így viszont teljesen szétfolynak a topikok; kicsit elveszítik az igazi értelmüket. (BL, Európa Liga ugyanez)

--- Idézet vége ---

Ez a téma felmerült nálunk is, pont a tegnap. Még keressük erre az ideális megoldást.

peshark:
Teljesen egyetértek Latzka gondolatával, mert mind a kézi vb alatt és már a darts vb eddig lement 2 napja alatt is kiderült, hogy ennek így nincs értelme. Egyrészt bárki megindokol bármilyen pontos végeredményt a győzelem érdekében, amivel nincs is baj, de egyáltalán nem relevánsak a tippek a felhasználóknak. Akár szerintem tippjáték felületen lehetne ezeket csinálni, bár nem tudom mennyivel igényel több munkát részetekről, de azért biztos nehezebb lenne Nektek.. Én a darts témában szívesen vállalom, hogy a jövőben megnyitogatnám a nagyobb tornákra a fő topikokat, illetve ha van tippjáték ott is a napi bejegyzéseket, mert ezt valahogy el kell különíteni. Nem akarok személyeskedni, de most is totálisan irreleváns és légből kapott tippek vannak a darts topikban, ahelyett hogy akik ténylegesen követik és értenek hozzá el tudnának beszélgetni, mellette pedig menne a tippjáték egy másik helyen.  :ok:

Talpas:
Sziasztok!
szerintem ezeket a tornákat a Guru-ban is le lehetne bonyolítani.
minden napra nyitni egy versenyt ugyan úgy indokkal.
nem tudom hogy ez nektek mennyi munka de ha minden napra van nyitva verseny akkor azt is könnyen nyomon lehet követni.
ja és még én személy szerint beírnám a szabályzatba hogy pontos végeredményt nem lehet tippelni, mivel arra értelmes indokot szerintem nem lehet adni.
( de ez csak a saját véleményem )
még lenne egy észrevételem bár lehet hogy sokan nem így gondolják.
a BL és EL csoport meccseire szerintem sokkal jobb volt, hogy külön minden fordulóra volt verseny és nem így egybe a 6 forduló.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése