Átigazolási hírek - 2020 január

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Átigazolási hírek - 2020 január

Ebben a témában lehet beszélgetni a januári átigazolási piac történéseiről.   :great:

Nem biztos, hogy pontos adatok, de ezeket találtam.

Átigazolási időszak kezdete:

Január 1.: Anglia, Franciaország, Németország és Kína
Január 2.: Olaszország és Spanyolország
Január 3.: Portugália

Átigazolási időszak vége:

Január 31.: Anglia, Franciaország, Németország, Olaszország és Spanyolország
Február 2.: Portugália
Február 27.: Kína

Transfermarkt téli átigalozások: https://www.transfermarkt.com/statistik/wintertransfers

Erling Haaland remek teljesítményt nyújtott ősszel

Egy rakás gólt rúgott minden sorozatban a Salzburg támadója, így érthető módon sorban állnak érte a klubok. Olvasd tovább

Haaland piaci értéke is megugrott az elmúlt hónapokban a transfermarkt szerint:


#2 december 18, 2019, 12:46:39, SPF Előzetes
Viktor Gyökeres úgy tűnik marad Németországban

A magyar származású játékos Svédországban született, és érdekesség vele kapcsolatban, hogy szintén focista barátnőjével együtt építgetik a karrierjüket. A Brommapojkarna csapatából indulva együtt igazoltak a Brighton & Hove Albionba. A srác utána kölcsönbe került Németországba, ahol jelenleg is játszik jó formában. Az ő esetleges januári átigazolására is fogadhatunk az Unibet fogadóirodánál.

Olvasd tovább

Takumi Minamino


Szerintem óriási üzlet volt ennyiért... 8)

Az Al-Duhail (Lekhwiya) eddig is erős volt, mostmár végképp :)



Plusz Kínában is véget ért a foci.

"CFA announced today that from the 2020 season, annual salary provided to foreign players in new signings should be no more than €3m/year. The cap does not include bonus & tax. Based upon the new rule, there is no hope for any big signing like Gareth Bale in the near future."

Idézetet írta: BaXee Dátum december 25, 2019, 17:00:53
Plusz Kínában is véget ért a foci.

"CFA announced today that from the 2020 season, annual salary provided to foreign players in new signings should be no more than €3m/year. The cap does not include bonus & tax. Based upon the new rule, there is no hope for any big signing like Gareth Bale in the near future."

Majd kijátszák valahogy, már ha ki akarják egyáltalán. Bale meg lassan belefér a 3 millába :D

Híresztelik-e már, hogy a Barca ajánlatot tett Neymarért?
Vagy netán elfelejtették ezt a dolgot és szólni kell nekik?


Arra nem gondolt a menedzser, hogy ezt a hír nem január 10-én, hanem csak január 30-án kellene közölni a nyilvánossággal?
Mi történik majd a szenzációhajhászókkal?
Ők ezután már csak azt a menedzsert megcáfolva írhatják majd heti 10-20 alkalommal, hogy Szoboszlai Dominik az Arsenalhoz vagy egyéb másik híresebb csapathoz fog igazolni?  ;)

http://jochapress.hu/szoboszlai-dominik-marad-salzburgnal/?fbclid=IwAR0pv--sFkgP5b7bzDY_FB-zCdsAudw4s8U_aqD4RVPAMgZzl2-oK81dwjs



,,Tisztában vagyok azzal, hogy a klubnál milyen pozitív folyamatok történnek és ezért is fogadtam el a Vasas ajánlatát. Nagyon régről ismerem a klubot, hiszen 2 évet már eltöltöttem az utánpótlásban. Nagyon motivált vagyok a jövőre nézve és mindent meg fogok tenni a Vasasért. Szeretnék mindenben segítséget adni a fiataloknak és átadni a tapasztalataimat. Nagyon nehéz fél év elé nézünk, de mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy a klub visszakerüljön oda, ahova való" – idézik Feczesin Róbert bemutatkozó nyilatkozatát.

BREAKING: Sky Sports are reporting that Spurs have agreed a deal with Chelsea for Olivier Giroud.


Vajon a belga kit fog még elzavarni idén?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 16, 2020, 18:43:43


,,Tisztában vagyok azzal, hogy a klubnál milyen pozitív folyamatok történnek és ezért is fogadtam el a Vasas ajánlatát. Nagyon régről ismerem a klubot, hiszen 2 évet már eltöltöttem az utánpótlásban. Nagyon motivált vagyok a jövőre nézve és mindent meg fogok tenni a Vasasért. Szeretnék mindenben segítséget adni a fiataloknak és átadni a tapasztalataimat. Nagyon nehéz fél év elé nézünk, de mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy a klub visszakerüljön oda, ahova való" – idézik Feczesin Róbert bemutatkozó nyilatkozatát.