Napi tipp - December 28.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - December 28.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!



Sportág, időpont: Tenisz, Hawaii Open 01:30
Esemény: Kerber - Doi
Tipp: Doi
Odds: 3.00
Iroda: Bet365
Indoklás: Pocsék éve volt Kerbernek, de főleg a szezon második fele ami katasztrófa. Egyértelműen leszálló ágban van a német, ha valahol akkor itt most elkaphatja Doi.

NBA
2019. dec. 28. 2:10
Miami Heat - Indiana Pacers
Hosszabbítással: Indiana Pacers
@2.75
WilliamHill

Sziasztok!

Időpont: 2019.12.28. (13 óra 30 perc)
Esemény: Foci Angol National liga (Sutton - Yeovil)
Tipp: Összesített gólok/mindkét csapat szerez gólt igen és (2.5) felett
Odds: 2.25
Iroda: bet365
Indoklás:

Sutton erős középcsapat és hazai pályán igen erős és győzelmével tovább erősítené helyezését! Yeovil előző szezonban a Liga2 - ben játszott és most ott áll a második helyen ami továbbra is biztosíthatja a feljutást!

Mindkettő csapat igen motivált és jó gólszerző játékosok vannak a csaptokban ezért inkább a gólokban látok lehetőséget!

NBA, 12.28. 01:10
Orlando Magic - Philadelphia 76ers
76ers -10.5
3.65
unibet

A 76ers legyőzte karácsony napján a liga legjobb mérleggel rendelkező csapatát, a Milwaukee Bucksot, méghozzá magabiztos, jó játékkal. A Magic ellen az idei szezonban elszenvedtek már egy komoly vereséget, amelyért biztosan revansot szeretnének venni és az előző győzelem pedig szerintem nagy lökést adott nekik és simán hozhatják ezt a meccset.

Kosárlabda       Ausztrália - NBL
2019.12.28.        10:00
South East Melbourne - Illawarra Hawks

tipp:194 pont felett
odds:2,01
Pinnacle

PL, 16:00
Newcastle-Everton
1
3.60
bet365

Mindkét csapat jobb formába lendült, az Evertonnál edzőváltás is volt. De a Newcastle hazai pályán lesz, a múltkori 4 kapott gól ellenére masszív a védelme, most úgy tűnik, hasonló játékerőt képvisel a két csapat, simán nyerhet a Newcastle is. Az oddsz elég kedvezőnek tűnik.

Darts, VB
2019-12-28 21:30

G. Durrant - C. Dobey
mindkét játékos dob legalább 2db 100-as vagy afeletti kiszállót
4,50
WilliamHill #YourOdds

Mindketten fantasztikus játékkal jutottak tegnap a negyedik körbe, Dobey a tündérmesét író Sherrockot győzte le egy 101,09-es átlaggal, amellé párosult egy 35%-os kiszállózás, és két db 100+ kiszálló. Dobey már tavaly is megmutatta magát a vb-n, igaz akkor egy zseniális meccsen Gary legyőzte, és most sem kapott könnyebb 4. körös ellenfelet... Durrant tegnap megmutatta Gurney ellen, miért is 3x Lakeside világbajnok, 97,94-es átlaga mellé 42%-os kiszállózás és 4db fontos pillanatban megdobott 100+os kiszálló társult. A 100+os kiszállóknak főleg szorosabb meccseken, hasonló tudású játékosoknál van létjogosultsága, amikor egy egy szettet/meccset eldöntő pillanatban be kell dobni azt a magas kiszállót. Ezen a meccsen én szoros játékra, és egy nagyon kiélezett jó meccsre számítok, ahol minden a jó pillanatban megdobott duplákon fog múlni. 4,5-ért bőven vállalható, hogy mindkét játékos dob 2 magas kiszállót.

Labdarúgás, Angol Premier Liga, 2019. 12. 28., 18:30

Norwich - Tottenham
Tipp: Norwich vagy döntetlen


Odds: 2,1
Iroda: Bet365

20:30

Kosár, Spanyolország, ACB
Zaragoza-Baskonia
Tipp: Zaragoza -13,5
Odds: 4
William Hill

A Baskonia rottyon van itt és az Euroligában is, csütörtökön is 30 körüli különbséggel kaptak ko az Alba Berlintől, de összességében is minden sorozatban jócskán alulteljesítenek. Szerintem már érik az edzőváltás is (ha még nem történt meg az Alba elleni után, ennek még nem néztem utána). A Zaragoza teszi idén, amit kell, nagyon stabilak, a bajnokságban is mindössze 3 vereséggel ott vannak a 3. helyen. A jelenlegi formák alapján tehát sima hazai sikert várok.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 28, 2019, 10:23:48
20:30

Kosár, Spanyolország, ACB
Zaragoza-Baskonia
Tipp: Zaragoza -13,5
Odds: 4
William Hill

A Baskonia rottyon van itt és az Euroligában is, csütörtökön is 30 körüli különbséggel kaptak ko az Alba Berlintől, de összességében is minden sorozatban jócskán alulteljesítenek. Szerintem már érik az edzőváltás is (ha még nem történt meg az Alba elleni után, ennek még nem néztem utána). A Zaragoza teszi idén, amit kell, nagyon stabilak, a bajnokságban is mindössze 3 vereséggel ott vannak a 3. helyen. A jelenlegi formák alapján tehát sima hazai sikert várok.

Meg az Alba elleni meccs elott volt edzovaltas, Dusko Ivanovic ult le megint.

PL, 16:00
Newcastle-Everton
2/2 Félidő/Teljes játékidő
3.60
bet365

Jó csapat a Newcastle is de az Evertonban már felfedezhetők újra a nagy csapatok erényei, szerintem hamarosan az első tízben lesznek. Az első perctől küzdeni fognak és ha szoros meccsen is de legyőzik a hazaiakat.

Norwich - Tottenham
Labdarúgás Anglia
2019.12.28. 18:30

Tipp: Dele Alli legalább 2 gólt szerez
Odds: 15.00
Iroda: unibet

José Mourinho egyik legbiztosabb pontja a támadó játékos, és kiváló formába lendült. Benne van a meccsben a két gólja is, mert ha a Spurs győzni akar, akkor nem elég az egy gól nekik. Alli fogja a hátán vinni a csapatot.

Brackley v Kidderminster
4.5 gol felett
5.5
Bet365

Probaltam ket olyan csapatot keresni, ahol minden heten golfesztival van, nyilvan ilyet nem talalta, de e kettoben megtalaltam az aranykozeputat.

2019.12.28 18:30

West Ham-Leicester
1,5 több gól+Leicester 3,5 több szöglet+0,5 több lap
Odds1,52
bet365