Napi tipp - Január 15.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


foci, Olasz Kupa

Milan - Spal
tipp: Ibrahimovic gólt szerez
odds: 2.00
iroda: bet365

A tipp tulajdonképpen afrikailajos-féle konteo mert aztán lehet hogy nem rúg, de nem lehet nem beírni ide ezek után:-) szóval Ibra visszatért és ennyi évesen is bőven jó még a Milanba ahogy azt a Cagliari elleni meccsükön is tapasztaltam. Sőt, vicces módon ennyi évesen kilóg ebből a jelenlegi Milanból, de nem lefelé.
A Milannak sok célja nem maradt a szezonban, kb. annyi hogy méltósággal befejezze a bajnokságot, na meg az Olasz Kupa. Elvileg utóbbiban ma "normális" csapattal állnak fel várhatóan, már ha tényleg cél minél messzebb jutni ott.
Ibrában otthon, egy ilyen ellenféllel szemben benne van a gól.

Soccer » England » FA Cup
MU-Wolves
Wednesday, 15 Jan 2020, 20:45
Tipp : 1
Odsz: 1,80
Bet365

A MU, amely talán kimondható, igen, talán a 2. legnagyobb angol klub, az Arsenalt picit talán megelőzve, nos a MU javuló formát mutat mostanában, kevesebb megalázó vereséget szenved a tök utolsótól a bajnokságban, de azért néha előfordul ilyen eset is. (Nem értem, miért nem jött még szóba, hogy száműzzék Solskjkaert.) De most többször is hozta a győzelmeket, és megannyi kínos eredmény után is megdöbbentően jó helyet foglal el a tabellán, az elsők között van a 4 kiemelkedő csapat üldözőit tekintve. Hazai pályán játszik, igaz, egy jó Wolves ellen. A bukik szerint is ez a legvalószínűbb eredmény, és nem vitatkozom velük, ők sokkal többet tudnak nálam.

Milan - Spal

Tipp: 1
Odds: 1.52
Iroda: unibet

20.20.01.15.     18:30   Török kupa

Rizespor     -     Galatasaray

Tipp:2,5 gól felett

Odds:1,75

Iroda:bet365

Indoklás: a 2 csapat eddigi történelmében mikor a Galata idegenben volt 4 alkalmat leszámítva mindig volt 3 gól a meccsen.
Szerintem gólváltás ma is lesz hisz egy kupáról van szó, és ha a gólváltás megvan onnan már csak egy gól kell a 3 gólhoz

Kosárlabda: Euroliga
19:00

Crvena Zvezda - Zalgiris Kaunas
Tipp: Győztes Crvena Zvezda
Odds: 1.58
Iroda: bet365

A szerb csapat számára hazai pályán kutya kötelessége elverni a litvánokat. Nagyon jó formában is vannak, utolsó négy Euroligás meccsüket megnyerték.

Labdarúgás, Franciaország: Ligue 1, 2020.01.15. 21:00
Monaco - PSG
Tipp: 13 szöglet felett
Odds: 5.00
Iroda: bet365

Ez a párosítás igencsak bővelkedik szögletekben, ha az utolsó néhány találkozójukat megnézzük. Legutóbbi 4 meccsük szögleteinek száma: 14, 7, 15, 16. Éppen néhány napja játszottak egymás ellen a felek, azon a mérkőzésen 7-7 volt a sarokrúgások száma, tehát szerintem érdemes lehet most is egy magasabb határral próbálkozni.

Futsal, Spanyol Copa del Rey
2020.01.15. 22:30

Peniscola FS - Levante Dominicos

Tipp: 6.5 gól felett
Odds: 1.57
Iroda: Bet365

GHÁNA: Premier League - 4. forduló
15.01.2020 20:00
Legon Cities-Legon Cities
tipp:2
odds:2.25
bet365

Messze jobban teljesít vendég bányász csapat. Eddig lejátszott három bajnokin még gólt sem kaptak. Ellenben rúgtak hatot és 9 ponttal 3.helyen állnak. Ma győznek élre állhatnak, amire minden esély megvan.

Sziasztok!

Foci: FRANCIAORSZÁG: Ligue 1 2019.01.15 21:00

Mérkőzés: Monaco - PSG
Tipp: Mbappe 2 vagy több gólt szerez + Monaco 2-nél több lapot kap + Bármelyik csapat 2 vagy több góllal nyer
Odds: 9
Iroda: bet365 (fogadásépítő)

Nagyon erős 3:3-at játszottak leguttób egymással, de a PSG-t 2x egymás után nem fogják megfogni. Cavani nem lesz, Mbappe és Neymaré lesz a főszerep. Ha gólt nem is rúg, de Neymar egy gólpasszal biztos besegít Mbappenak és egyedül is összehoz legalább egy találatot. A Monaco biztos be fog feszülni, plusz legutóbbi mérkőzéseik alapján elég sok lapot kaptak, biztosra veszem, hogy szórni fogják rájuk, otthon gyűrniük kell.A végeredmény tekintetében pedig egy sima 3-0-t várok a PSG javára, ha 1-szer be is talál a Monaco, a stat alapján a PSG-nek legalább 3-at kell vernie.

Labdarúgás, Spanyol LaLiga2; 2020.01.15. 21;00
Cadiz- Mirandes
Tipp: Döntetlen HK -1
Odds: 3.30
Unibet    ;)
I: A Cadiz öt ponttal meglépve első helyen áll, a Mirandes a rájátszást jelentő helyért küzd. Egymás ellen mindig szoros meccset vívtak, szerintem egy góllal hozzák a hazaiak a találkozót....

Idézetet írta: mydroid Dátum január 15, 2020, 13:03:53
Sportág: Kézilabda Európa-bajnokság
Időpont: 2020.01.15. 18:15
Esemény: Izland - Magyarország
Tipp: 1 (EH -2, 1st Half)
Odds: 2,15
Iroda: Bet365
Indoklás: a dánok ellen megégettem magam egy hasonló fogadással, de az izlandiak iszonyat durván fel tudják pörgetni magukat, nem fognak úgy begörcsölni, mint a dánok. Mindemellett kifejezetten jó eredménynek tartanám, ha a félidőben csak 3-mal mennének az izlandiak, akik nagyon durván nekünk fognak ugrani. Ekkora odds erre a kimenetelre szerintem ajándék.

Nyertes. A 2. félidőben lehet fordítani! :)


#27 január 15, 2020, 20:30:59, firgabácsi
Idézetet írta: firgabácsi Dátum január 15, 2020, 13:11:52
foci, Olasz Kupa

Milan - Spal
tipp: Ibrahimovic gólt szerez
odds: 2.00
iroda: bet365

A tipp tulajdonképpen afrikailajos-féle konteo mert aztán lehet hogy nem rúg, de nem lehet nem beírni ide ezek után:-) szóval Ibra visszatért és ennyi évesen is bőven jó még a Milanba ahogy azt a Cagliari elleni meccsükön is tapasztaltam. Sőt, vicces módon ennyi évesen kilóg ebből a jelenlegi Milanból, de nem lefelé.
A Milannak sok célja nem maradt a szezonban, kb. annyi hogy méltósággal befejezze a bajnokságot, na meg az Olasz Kupa. Elvileg utóbbiban ma "normális" csapattal állnak fel várhatóan, már ha tényleg cél minél messzebb jutni ott.
Ibrában otthon, egy ilyen ellenféllel szemben benne van a gól.

Ibra nem került pályára a meccsen. push

CHILE: Primera B - Osztályozó rájátszás - Negyeddöntők
15.01.2020 22:00
Melipilla-Copiapo
tipp:1
odds:2.63
unibet

Idézetet írta: grof19 Dátum január 15, 2020, 12:56:11
Sziasztok!

Időpont: 2020.01.15.(19 óra)
Esemény: Foci Spanyol LaLiga2 (Alcorcon - Numancia)
Tipp: Játékidő eredménye (Döntetlen)
Odds: 2.90
Iroda: bet365
Indoklás:

Alcorcon erős középmezőnyben áll és összességében tíz döntetlenje van.Utolsó három mérkőzése is döntetlenre végződött. Numancia idegenben nem olyan jól  szerepel és összességében nyolc döntetlenje van. Mai mérkőzésükön is nagy esély van a döntetlenre.

Nyertes