Napi tipp - Január 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Január 13.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!



2020.01.13. 02:00

Londero - Evans
Evans 2:0
1,80
bet365

Nem a kemény pálya a szíve csücske Londeronak, kb salakon nőtt fel, míg Evansnél pont fordítva van, így AO felvezető tornán sztem 2:0-ra nyer az angol

Szerbia-Horvátország
Ffi kézi EB
tipp: Szerbia+5,5 gól @ 1.95 (bet365)

szerbek fix kiesők, horvátok fix továbbjutók. Horvátok ha nyernek is netán a pontokat nem viszik tovább. Az első meccsükbe sem tettek bele sokat, szerintem most sem fognak. A szerbek talán becsületből játszanak, ilyen himi-humi meccsen még a bundácskát sem zárom ki, közel 9-es szorzó virít a szerbeken, egy tét nélküli meccsen a dalmát banditák meghúzhatnák a bundát, több esélyük úgysem lesz rá itt az Eb-n.

NBA, 00:10
Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Nets -15.5
3.75
unibet

Kyrie Irving visszatér a Nets csapatába, biztos szeretne szépen bemutatkozni és a liga egyik leggyengébb csapata ellen erre jó esélyei is vannak. Az Atlanta meghatározó embere, Trae Young játéka kérdéses, ami még inkább negatívan fog hatni idegenben a Haws csapatára.

Seahawks @ Packers
51-60 pont kozott
4.2
Bet365

Kosárlabda NBA
2020.01.13. 02:05
LA Clippers - DEN Nuggets
Tipp: pontok száma 216,5 felett
Odds: 1,52
Bet365

2020.01.13 0:10
Memphis Grizzlies -13.5
Hendikep - Hosszabbítással
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
3.60
Unibet

Hazai csapat nagy formában van, rengeteg pontot szereznek, viszont a vendégek nem túl acélosak ebben a szezonban. Szerintem 20 pont is lesz közte.

ATP - EGYÉNI: Adelaide (Ausztrália), kemény - 1/16 döntő
13.01.2020 09:00
Delbonis F.  -  Duckworth J.
Tipp : Duckworth nyer 2-1-re
Iroda : Bet365
Odds :4,33
Nagyjából egy szinten van a két játékos, viszont Delbonisnak nem annyira kedvez a kemény borítás.Az argentín viszont már beuthette magát a selejtezőben, így egy kis elonybol indul. Duckworth, ha nem is könnyen, de valószínűleg behuzza a meccset hazai pályán.


Idézetet írta: baliizu Dátum január 12, 2020, 21:09:17
NBA, 00:10
Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Nets -15.5
3.75
unibet

Kyrie Irving visszatér a Nets csapatába, biztos szeretne szépen bemutatkozni és a liga egyik leggyengébb csapata ellen erre jó esélyei is vannak. Az Atlanta meghatározó embere, Trae Young játéka kérdéses, ami még inkább negatívan fog hatni idegenben a Haws csapatára.

Nyertes

 Soccer » Italy » Serie A »
13 Jan 2020, 20:45
Parma - Lecce
tipp: 4,5 over
odds: 5,14
iroda: pinnacle

indok:
4-0, 3-3 alapból az egymás elleni, ráadásul a parmát elverték 5-0 ra Bergamoban. Lecce idegenben 3-45 gólokat is kapott mostanában. Ma szerintem Parma behúzza 4-2-re.

Sziasztok!

Időpont: 2020.01.13.(18 óra 5 perc)
Esemény: Foci Szaúd-Arábiai bajnokság (Al Ahli SC - Abha)
Tipp: Összesített gólok/több mint (2.5) gól
Odds: 1.57
Iroda: bet365
Indoklás:

A hatodik helyezett Al Ahli fogadja a hetedik helyen álló Abha csapatát. A nyertes közel kerül az élmezőnyhöz és mivel mindkettő csapat igen gólos mérkőzéseket játszik ez ma is meglehet!

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 12, 2020, 20:35:50
2020.01.13. 02:00

Londero - Evans
Evans 2:0
1,80
bet365

Nem a kemény pálya a szíve csücske Londeronak, kb salakon nőtt fel, míg Evansnél pont fordítva van, így AO felvezető tornán sztem 2:0-ra nyer az angol

Nyertes (1)

Idézetet írta: Noppyka Dátum január 12, 2020, 21:23:27
Kosárlabda NBA
2020.01.13. 02:05
LA Clippers - DEN Nuggets
Tipp: pontok száma 216,5 felett
Odds: 1,52
Bet365
NYERTES

*JÁTÉKON KÍVÜL* (Az érintett irodák nem szerepelnek a játékban résztvevő irodák között.)

Férfi kézi, EB
18:15

Montenegró - Fehéroroszország

Tipp: Lesz piros lap a mérkőzésen
Odds: 3.80
Iroda: 22bet, 1xbet

Játékon kívül beírom ezt, ha már kinéztem... Ki-ki meccset játszik egymással Montenegró és Fehéroroszország, aki nyer az továbbjut, aki kikap, az kiesik... (X-nél gólaránnyal a Fehérorszok örülhetnek). A torna egész mezőnyét nézve ez a két csapat gyűjtötte be eddig a legtöbb 2perces büntetést... csapatonként (2 mérkőzésen) 14 db-ot... őket egyébként 10 db kiállítással a bosnyákok követik, de rajtuk kívül minden nemzet 10 alatt jár ebben a mutatóban. Ez a két, alapjáraton durva csapat most élet-halál harcot vív egymással, ahol szerintem nem kímélik majd egymást a srácok... Villannak majd a 2 percek, simán benne van, hogy egyeseknél kigyűlik a harmadik, ami pirosat von maga után... ugyanakkor az is könnyedén megeshet, hogy a meccs hevében 1-1 elkésett védekező mozdulat az ellenfél nyakán/arcán landol majd, ami a sporik jelenlegi felfogása szerint (akár videózást követően) egyből pirosat érhet... Úgy gondolom, ez az odds kicsit túl van mérve.. Ha nem is sül végül a tipp, biztosan nem simogatják majd egymást a srácok a meccsen, minden adott lesz, hogy zöldüljön a fogadás... Hajrá!

*JÁTÉKON KÍVÜL*