Napi tipp - Január 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


LABDARÚGÁS, OLASZORSZÁG, Serie A
2020. 01. 13. 20:45

Parma - Lecce

Tipp:    btts
Odds:   1.66
Iroda:   bet365


Snooker, Masters
2020-01-13 14:00

N. Robertson - S. Maguire
Robertson 6:4
6,00
Unibet

Ket remek jatekos, akik ritkan vivnak szoros meccset egymassal, itt viszont most nem fogja konnyen adni magat a skot.. A Masters tortenelmeben a leggyakoribb eredmeny a 6:4, most is erre szamitok Robertson gyozelmevel.

Kézilabda     Európa-bajnokság
2020.01.13.           18:15
Montenegro - Fehéroroszország

tipp:1.félidő Fehéroroszország 3-4 ponttal nyer
odds:4,75
bet365

A 2 csapat eddigi egymás elleni mérkőzéseit 1 kivételével mind Fehéroroszország nyerte.Szerintem ma is nyerni fog és valószinüleg már a félidőben vezetni fog.Mind a két oldalnak 1 győzelem és 1 vereség a torna eddigi mérlege igy biztos a domináns csapat fog előnyhöz jutni.

Sportág, időpont: labdarúgás,  Barátságos mérkőzés, 2020 01.13.  16:00
Esemény: Bázel  - VfB Stuttgart
Tipp: gólok száma -1. félidő: 2.5 felett
Odds: 4.60
Iroda: UNIBET

A két csapat  nyáron  találkozott egymással felkészülésin, akkor Bázel - VfB Stuttgart 2 : 3 volt a végeredmény. A félidei eredmény viszont 2:2. Pár napja szintén a német Düsseldorffal játszott felkészülési mérkőzést a Bázel, és 3:2-es végeredmény született a Bázel javára. A félidei eredmény viszont szintén 2:2 volt. Ezt a mintát követve az első félidőt nyomják meg egymás ellen a csapatok.
Ma félidőben könnyen lejöhet a három gól.

Westerlo-Zulte Waregem tartalék
2.5 több gól+5.5 több szöglet
Odds;1.5
Bet365

Sportág, időpont: labdarúgás, 
Ciprusi bajnokság  2020 01.13.  18:00
Esemény: Paralimni vs Doxa
Tipp: Pontos végeredmény 1:1
Odds: 6.50
Iroda: bet365


Adott két hulladék csapat a ciprusi bajnokságban, akik a bent maradásért küzdenek. Nyilván több millió néző fogja izgatottan várni, hogy ki nyeri ezt a giga rangadót. Legutóbb a kupában röffentek össze, ott a Doxa simán behúzta a meccset. Ma viszont a pontokért megy a harc , két végeredmény közül az izgisebbet választottam, azaz az 1:1 et . Egyik sem győztes típus , azért állnak ott ahol... Na legyetek jók :)

Labdarúgás, Szaúd-Arábia:Premier League
18:05

Al Ahli SC - Abha
Tipp: Pontos végeredmény 2-1
Odds: 8.50
Iroda: bet365

Az Al Ahli évek óta meghatározó együttese a szaúdi élvonalnak, idén viszont kicsit gyengébb szezont futnak. Mindössze a 6.helyen állnak, szóval össze kell magukat szedni ha szeretnének a bajnoki címért harcolni. Hazai pályán jól szerepelnek, leginkább vendég környezetben hullajták a pontokat.
Az Abha újonc csapatként kitűnően szerepel, a 7.helyen állnak azonos pontszámmal mai ellenfelükkel. Formájukra sem lehet panasz, utolsó 7 tétmeccsüket megnyerték, szóval önbizalommal tele lépnek ma pályára.
Véleményem szerint az Abha egy gólra jó lesz, viszont nagy a minőségbeli különbség, ami a végeredményen meg is fog mutatkozni. Tippem: 2-1

Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem
Labdarúgás Izrael
2020.01.13. 19:15

Tipp: over 4,5
Odds: 8.00
Iroda: bet365

Egy 3-2-es végeredményért elég jól fizetne. Szerintem ez benne van a meccsben, mindkét csapat kiváló formában van, potyoghatnak a gólok.

Vízilabda, EB Női
2020.01.13. 19:00

Szlovákia nők - Magyarország nők

Tipp: Magyarország nők -23.5 góllal nyer
Odds: 1.83
Iroda: Bet365

Labdarúgás, Olasz Serie A, 2020. 01. 13, 20:45

Parma - Lecce
Tipp: 3,5 alatt


Odds: 1,50
Iroda: Bet365

Idézetet írta: strictly Dátum január 12, 2020, 21:33:42
2020.01.13 0:10
Memphis Grizzlies -13.5
Hendikep - Hosszabbítással
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
3.60
Unibet

Hazai csapat nagy formában van, rengeteg pontot szereznek, viszont a vendégek nem túl acélosak ebben a szezonban. Szerintem 20 pont is lesz közte.

Nyertes  :great:

#26 január 13, 2020, 18:12:31, András
Labdarúgás, Olasz Serie A,
2020. 01. 13, 20:45
Parma - Lecce
Tipp: pontos végeredmény 2-0
Odds: 9.00
Iroda: Bet365

Parma csapata otthon igen veszélyes, ezt nem egyszer már bizonyította . Itt elvérzet már a Roma és a Torino is ,Leccét mért ne vernék meg .

A dánok elképesztő iramban fognak nekünk esni, és nincs bennünk annyi erő, mint Izlandban, szóval szerintem legalább 4 gól lesz közte a javukra a félidőben.

Tippem:

Dánia - Magyarország
1 (AH -3,5; 1st Half)
Bet365 - 2,05

A második félidőben pedig fordítunk és - a dánok kivételével - mindenki boldog! :)

 Soccer » France » Ligue 2
Lorient - Caen
Today, 13 Jan 2020, 20:45
Tipp:1
Oddsz:1,63
Unibet

Indok :Christophe Pelissier a hazaiak edzoje azt mondja ,h szamara mas a fontossag nem a kupa merkozes a PSG ellen hanem a bajnoksag, ezert nem hiszem ,h ma konyelmuen fogjak venni a meccset. Megneztem a jatekosokat , a topp 3 golovo a hazaiaktol jatszik , a topp 3 assist-ot  ado jatekos jatszik , a kezdo kapus jatszik , mikozben a vendegeknel 2 komolyabb hianyzot latok ket kozepalyast. Meg irhatnek egy ket sort , de minek ha nyer a Lorient  :)

Labdarúgás, FRANCIAORSZÁG:Ligue 2; 2020.01.13.  20;45
Lorient- Caen
Tipp: Pontos eredmény:1-0
Odds: 5.50
I: A hazaiak nagy eséllyel pályáznak a feljutásra, ehhez a formájuk is stabil. Hazai környezetben ez egy kötelező győzelem a Lorient számára, ha tényleg a feljutáson gondolkodnak, míg a vendégek egy adag döntetlent produkáltak eddig. Szerintem
egy góllal nyer a Lorient.   ;)