Campobet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok van valakinek tapasztalata az irodával?

Kifizetés korlátozás bármi info jöhet.

Jesszus Mária... Kampóbet... Ne vicceljetek, nincs eleg korrekt bookie, hogy ilyeneknel akartok kockaztatni? Kampóbet...  ;D ;D ;D

Idézetet írta: AC_28 Dátum január 09, 2020, 19:29:17
Jesszus Mária... Kampóbet... Ne vicceljetek, nincs eleg korrekt bookie, hogy ilyeneknel akartok kockaztatni? Kampóbet...  ;D ;D ;D
sikerélmény a fontos, itt visszafele is lehet számolni

Gondolom a bónusz miatt azért csalogató a fogadók számára, hogy befizessenek egy (magyarok által) alig ismert irodába. Mindenesetre olvasgattam róla véleményeket, lehet megadom neki az esélyt a közeljövőben.

Campobet mégis csak kilőve: a következő típusú fogadások nem számítanak bele a forgatási követelményekbe: bármilyen hendikep, both teams to score, over under... stb. és itt még nem ér véget a felsorolás. Ez elég gáz, engem itt elvesztettek. :D

Hiszitek vagy sem kipróbáltam és kifizettek.

Használtam a Welcome bónuszt sőt a Reaload bónuszt és még egy emailes bónuszt is ki próbáltam. Az emailes bónuszok nem mindig pontosak (eddig 2 volt) de ügyfélszolgálat jó a magyar és az angol is egyaránt normális volt. Nem sok lóvét küldtem be de azért megnyugtat hogy kifizettek. Kérelem elbírálása 3 nap volt az azonositásra 3 munkanapot írtak 1 nap alatt meg volt és az utalás 3-5 munkanap kb 5 perc múlva jött is skrillre amint azonosítottak. Eddig pozitív reméljük marad is így.

Idézetet írta: Lancer Dátum március 03, 2020, 16:17:06
Hiszitek vagy sem kipróbáltam és kifizettek.

Használtam a Welcome bónuszt sőt a Reaload bónuszt és még egy emailes bónuszt is ki próbáltam. Az emailes bónuszok nem mindig pontosak (eddig 2 volt) de ügyfélszolgálat jó a magyar és az angol is egyaránt normális volt. Nem sok lóvét küldtem be de azért megnyugtat hogy kifizettek. Kérelem elbírálása 3 nap volt az azonositásra 3 munkanapot írtak 1 nap alatt meg volt és az utalás 3-5 munkanap kb 5 perc múlva jött is skrillre amint azonosítottak. Eddig pozitív reméljük marad is így.

Nem is a megbízhatóságuk a gond, hanem az érdekes bónusz kitételeik...

#7 március 12, 2024, 10:56:11, Admin
CampoBet Infó

Ha bármilyen kérdésed van a CampoBet irodával kapcsolatban, azt ebben a témában felteheted. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

CampoBet bemutató

Játszottál már a CampoBetnél? Akkor itt értékelheted a fogadóirodát.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Akinek van számlája a CampoBetnél:

1. Mekkora a minimum tét egy elhelyezett fogadásnál?

2. Fizetési módok és limitek, akár kép formájában.

Köszi.

Idézetet írta: Rwilla Dátum március 02, 2020, 09:25:11Campobet mégis csak kilőve: a következő típusú fogadások nem számítanak bele a forgatási követelményekbe: bármilyen hendikep, both teams to score, over under... stb. és itt még nem ér véget a felsorolás. Ez elég gáz, engem itt elvesztettek. :D

Manapság már nincsenek ilyen feltételeik, úgyhogy beregeltem. Befizetéshez Skrillt használtam, Visa, Mastercard opció is van, ezeket nem tudom elfogadja -e, de van PaySafecard és Netteller is. Minimum tétre nem írt semmilyen korlátot, bepróbáltam egy 10 ft-os fogadást, engedte. Minimum befizetés 5000 ft. Reméljük hamarosan jövök egy kifizetési tapasztalattal is.

A minap frissítettük a CampoBet bemutatónkat, ahol bemutatjuk egyebek közt, hogy milyen szolgáltatást nyújt az iroda, hogyan kell regisztrálni, hogyan lehet fogadást elhelyezni, és még arról is szó esik, hogy a CampoBet-nél vagy a Tippmixprónál jobbak az oddsok?

A design szegényesebb, mint testvérénél (a Betiniánál), de a fogadási ajánlat ugyanaz.

Nektek már van tapasztalatotok a CampoBet-nél. Nyugodtan lehet értékelni is az irodát.