Február 17, 2020, 08:05:03 am CET

Szerző Téma: Játékok/Játékjavaslatok  (Megtekintve 1235 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Elérhető SPF Admin

Játékok/Játékjavaslatok
« Dátum: Január 09, 2020, 20:51:56 pm CET »
Játékok/Játékjavaslatok

Kedves fórumtagok, s főleg játékosok!

Tudjuk, hogy nincs tökéletes játék. Az évek során ezt megtapasztaltuk. Van akinek bejön egy játék, s sikeres benne, másnak meg egyáltalán nem tetszik. Ez valahogy normális.

Itt, a Sportfogadas.org-on már elég sok játéktípust kipróbáltunk, de mindig nyitottak vagyunk az újra, s szívesen fogadjuk a kritikát, illetve várjuk a javaslataitokat is.

A nyereményalap javát mi (Sportfogadas.org üzemeltetői) szoktuk állni, de néha a fogadóirodák is felajánlanak sportfogadás bónuszokat, vagy akár nyereménytárgyakat.

Alapjáraton nekünk is, de az irodáknak is a célja, hogy minél több személy részesüljön egy nyereményalapból.

Ebből kiindulva megkérünk benneteket, hogy gyertek javaslatokkal.

Induljunk ki abból, hogy van egy 100 000 Forintos nyereményalap. Milyen játékot szerveznétek? Melyek lennének a feltételek?
« Utoljára szerkesztve: Január 15, 2020, 14:59:53 pm CET írta SPF Admin »

Elérhető SPF Admin

Re:Játékjavaslatok
« Válasz #1 Dátum: Január 09, 2020, 20:56:31 pm CET »
Itt jelezném, hogy 2020-tól a "gólszerző + időpont" játékok megszűnnek. Az illető játékokra szánt nyereményalapból piát vásárolunk a 15 éves születésnapunkra.

Nem elérhető peshark

« Válasz #2 Dátum: Január 09, 2020, 21:27:17 pm CET »
Én a @LosGabos által vezényelt Tipster Ligát nagyon szerettem, onnan nagyon sok jó tippet és ötletet lehetett venni. Végig komoly tippek voltak, és mivel 4 odds kategória volt, mindenki megtalálhatta a hozzá passzoló tippeket, majd játszhatta azokat.. Igaz az egy hosszútávú és végig figyelmet - időt igénylő játék volt, így azért komoly jelentkezők kellettek, de ahogy emlékszek, a résztvevők gyakorlatilag mindig végigvitték a játékot (1-2 elnézett fordulót kivéve).

Részemről én valami ehhez hasonló, komolyabb játékot szerveznék, a nagy oddsos tippjátékokból szerintem olyan sokat nem tud kamatoztatni az egyszerű fogadó...

Nem elérhető sarkanyolo2

« Válasz #3 Dátum: Január 10, 2020, 07:56:53 am CET »
Egy hosszútávú játék nekem is tetszene. :)

Nem elérhető TiB

« Válasz #4 Dátum: Január 10, 2020, 09:42:08 am CET »
Én egyszeri játéknak örülnék, amiben nem sportra kell tippelni, hanem mondjuk az Oscar-díjra, politikára vagy valami egyéb, sportmentes témára, indoklással.

15 éves szülinapra olyan játékot csinálnék, hogy van 15 egységed tippelni. Az egységek nem tétek, hanem ezért cserébe "vehetsz" tippelési lehetőséget. Ehhez számolni kellene kicsit, hogyan jön ki jól, de például az 1.20-ig terjedő tipp 1 egységbe kerül, a 3-as odds feletti tipp pedig 3 egységbe. A pontozásnál a szorzó 1 egész feletti része lenne a mérvadó, és az nyer, aki a legtöbbet éri el. Ezt most elég hülyén írtam le ;D de szerintem érthető.

Elérhető sunik29

« Válasz #5 Dátum: Január 10, 2020, 10:08:21 am CET »
Tipster Liga tovabb fejlesztesere van egy ökör ötletem, szegyelem leirni is . Mi lenne ha egy foci ligabol csapatot kellene valasztani, es annak a mecseire szabadna csak fogadni, magatol erthetodo h egy masik ellenfel(jatekos) ellen jatszanank minden heten. Elonye az lenne h mindenki jobban beleasna magat egy csapatba v tippbe talan szakertoje lenne annak a csapatnak amit valaszt  , de otlem nincs ,h ezt hogy lehet megoldani.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető TiB

« Válasz #6 Dátum: Január 10, 2020, 15:54:34 pm CET »
Tipster Liga tovabb fejlesztesere van egy ökör ötletem, szegyelem leirni is . Mi lenne ha egy foci ligabol csapatot kellene valasztani, es annak a mecseire szabadna csak fogadni, magatol erthetodo h egy masik ellenfel(jatekos) ellen jatszanank minden heten. Elonye az lenne h mindenki jobban beleasna magat egy csapatba v tippbe talan szakertoje lenne annak a csapatnak amit valaszt  , de otlem nincs ,h ezt hogy lehet megoldani.

Nekem tetszik, érdekes koncepció lenne. A játék ötlete amúgy meghatároz néhány dolgot, egyrészt például ha Premier League lenne a központi témája, akkor 20 játékos kellene, és csak a szezon elején, vagy félszezonnál indulhatna, hogy mindenki szembe kerüljön mindenkivel. A játék ideje is adott lenne, a bajnokság miatt.

Sportfogadas.org

Online tippjáték
« Válasz #6 Dátum: Január 10, 2020, 15:54:34 pm CET »
Tippelj ingyen, valós nyereményekért!

Vegyél részt te is ingyenes tippjátékainkban, ahol havi szinten több, mint 100 000 Forint kerül kiosztásra akár pénznyereményként, akár sportfogadás bónuszként.

Nem elérhető Powell

« Válasz #7 Dátum: Január 10, 2020, 16:34:28 pm CET »
egy pókerliga havi vagy negyedéves díjazással is szuper lenne. ;) :ok:

Nem elérhető Alk

« Válasz #8 Dátum: Január 10, 2020, 18:32:10 pm CET »
Nem a kérdésre válaszolva, de engem fogadóirodák promóciós tárgyai motiválnának a részvételre. Emlékszem, még 2013-ban valamelyik játékban dobogósként nyertem 20-30 eurót meg BF ajándékcsomagot (póló, pulóver, baseball sapka, tollak stb). Nagyon exkluzív érzés volt. Pulcsi még most is megvan!

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #9 Dátum: Január 13, 2020, 11:15:43 am CET »
egy pókerliga havi vagy negyedéves díjazással is szuper lenne. ;) :ok:

Ezt én is támogatnám! +1   :ok:

Továbbá egy Tippster Liga jellegű játék lenne még szimpatikus nekem.

Nem elérhető Subi28

« Válasz #10 Dátum: Január 13, 2020, 11:54:30 am CET »
Pókerre én is beneveznék. ;)

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #11 Dátum: Január 13, 2020, 12:57:52 pm CET »
En is tamogatom a pokert, de sajnos az keves embert mozgat meg. Nehez osszehozni meg 10embert is, bar talan ha elindulna idovel a letszam is novekedne, ha latnak az emberek hogy penzt is lehet nyerni és nem utolsó sorban jo moka.

Nem elérhető flamman

« Válasz #12 Dátum: Január 13, 2020, 14:16:10 pm CET »
Itt jelezném, hogy 2020-tól a "gólszerző + időpont" játékok megszűnnek. Az illető játékokra szánt nyereményalapból piát vásárolunk a 15 éves születésnapunkra.

Ez komoly? (mármint a piavásárlás...).

Én személy szerint sajnálom, hogy megszűnnek ezek a játékok, és visszakerestem, 2, azaz kettő (!) beírás szólt arról az ötletek közt, hogy ezt meg kéne szüntetni, a többi 20 ezer (vagy hány) elégedett, bár hozzá nem szóló fórumtag ellen.
Ennyi erővel a napi tippeket is be lehetne szüntetni, hiszen megnézve az sem mozgat meg több embert, kb. 30-40 hozzászólások születnek 1-1 topikban, melyből 5-10 % a nyertes válaszokat mutatja, plusz az eredményhirdetés, meg annak a köszönete... (volt 19 tippes nap is, 2 nyertes tippel).
A gólszerzős tipp pedig aztán végképp ingyen sorsjegy, kis szerencsével akárki nyerhetett rajta, csak egyet kellett tippelni, ha meg senkinek sem jött be, a randomgenerátor adott még egy esélyt.
Persze, ha valami más játék kerül helyette bevezetésre, legyen, de szerintem nyugodtan meghagyhattátok volna.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #13 Dátum: Január 13, 2020, 16:37:06 pm CET »
Ez komoly? (mármint a piavásárlás...).

Én személy szerint sajnálom, hogy megszűnnek ezek a játékok, és visszakerestem, 2, azaz kettő (!) beírás szólt arról az ötletek közt, hogy ezt meg kéne szüntetni, a többi 20 ezer (vagy hány) elégedett, bár hozzá nem szóló fórumtag ellen.
Ennyi erővel a napi tippeket is be lehetne szüntetni, hiszen megnézve az sem mozgat meg több embert, kb. 30-40 hozzászólások születnek 1-1 topikban, melyből 5-10 % a nyertes válaszokat mutatja, plusz az eredményhirdetés, meg annak a köszönete... (volt 19 tippes nap is, 2 nyertes tippel).
A gólszerzős tipp pedig aztán végképp ingyen sorsjegy, kis szerencsével akárki nyerhetett rajta, csak egyet kellett tippelni, ha meg senkinek sem jött be, a randomgenerátor adott még egy esélyt.
Persze, ha valami más játék kerül helyette bevezetésre, legyen, de szerintem nyugodtan meghagyhattátok volna.

A piában több öröm van.  ;)

A gondolatmeneted folytatva bármely általunk szervezett játék beszüntethető, mivel nem szerepel rajta a többség (20 ezer+ fele).  ;D  :ok:
« Utoljára szerkesztve: Január 13, 2020, 16:45:26 pm CET írta SPF Admin »

Nem elérhető Knapp

« Válasz #14 Dátum: Január 13, 2020, 18:18:09 pm CET »
Nem a kérdésre válaszolva, de engem fogadóirodák promóciós tárgyai motiválnának a részvételre. Emlékszem, még 2013-ban valamelyik játékban dobogósként nyertem 20-30 eurót meg BF ajándékcsomagot (póló, pulóver, baseball sapka, tollak stb). Nagyon exkluzív érzés volt. Pulcsi még most is megvan!

Vagy 6 különböző színben van Betfair "alvós" pólóm. hehe

Nekem olyan játék tetszene, ahol tippjátékok nyerteseire kéne tippelni!

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #14 Dátum: Január 13, 2020, 18:18:09 pm CET »