Napi tipp - Január 21.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás, 14:00
Admira - GAK 1902
Over 3.5
1.50
Unibet

Osztrák barátságos mérkőzés, ahol a csapatok között egy osztály különbség van. Az Admira legutóbb 8 gólos meccset játszott szintén egy alsóbb szintű osztrák csapat ellen. Most is sok gólt várok.

Magyarország-Svédország
Ffi kézi Eb
20:30

Tipp: Szita góljai 3,5 alatt @ 1,60 (unibet)

Szita jól kezdett, az első körben 4-5-4 volt a góljainak száma, ezt követően viszont csak 1-1 skúló csapódott tőle a hálóba. Legutóbb 1/6-ot lőtt, nekem úgy tűnik, nála elfogyott a lendület meg az erő, a 3,5 overhez meg legalább négy gól kell, nem hiszem, hogy kijön tőle, meg eleve Ligetvári is előtérbe került, Nagy Bence ha nem is épp poszt-társ, de tőle is jönnek kintről gólok, meg amúgy is, azért 4 gólhoz amilyen pontatlan mostanában, kell neki vagy 8 kísérlet. Nem mondom, hogy tuti, messze nem az, simán lőhet 5-6 gólt is, csak szerintem nem fog

Volt egy elszolasa Gulyas Istvannak (sztem veletlenul, neha nehezen forog a nyelve es az agya az aktualis sikerek arnyekaban), miszerint a portugalok elleni meccset tekintjuk etalonnak a tovabbjutas szempontjabol...raadasul,  ha a svedek ellenit mentalisan es fizikailag is komolyan vesszuk, 18 ora veszesen kevesnek tunik a regeneralodashoz egy mindent eldonto meccs elott, igy eleg egyertelmu a mai sved gyozelem...
A delutani meccsek fuggvenyeben meg minden valtozhat, de mara:
Svedorszag X2...;)

Idézetet írta: ferinyul Dátum január 21, 2020, 12:41:14
Volt egy elszolasa Gulyas Istvannak (sztem veletlenul, neha nehezen forog a nyelve es az agya az aktualis sikerek arnyekaban), miszerint a portugalok elleni meccset tekintjuk etalonnak a tovabbjutas szempontjabol...raadasul,  ha a svedek ellenit mentalisan es fizikailag is komolyan vesszuk, 18 ora veszesen kevesnek tunik a regeneralodashoz egy mindent eldonto meccs elott, igy eleg egyertelmu a mai sved gyozelem...
A delutani meccsek fuggvenyeben meg minden valtozhat, de mara:
Svedorszag X2...;)
Lehet kikapunk, de tutira nem úgy állnak ma oda a magyarok a svédek ellen, hogy szétteszik a lábukat. Ahogy én látom, ez a svéd csapat most egy rakás szar, a portugálok szó szerint szopatták a svédeket.

Már fixen olimpiai kvalis tornára megy a svéd, francia, spanyol, horvát, norvég, német hatos, ha jól néztem, ezen kívül még két helye van Európának a kvalifikációs tornákra. Ha a svédeket vernénk, lenne hat pontunk, és akkor ha a korábbi meccsen a szlovének verik a portugálokat, mi az Olimpiai kvalis tornán már kinn lennénk, ha verjük ma a svédeket.

Meg elég nagy butaság lenne ma dobni a gyengébb svédek elleni meccset, az még közel sem garancia arra, hogy megverjük a portugálokat.

Ráadásul ott a dánok elleni meccs példának, azt sem dobták a magyarok. Az már más kérdés, ha a 45. percben mondjuk 26-19 az állás, akkor lehet nem lesz fenn Bánhidi, de hogy nem fogjuk dobni a meccset, az 1000%.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 21, 2020, 13:40:34
Lehet kikapunk, de tutira nem úgy állnak ma oda a magyarok a svédek ellen, hogy szétteszik a lábukat. Ahogy én látom, ez a svéd csapat most egy rakás szar, a portugálok szó szerint szopatták a svédeket.

Már fixen olimpiai kvalis tornára megy a svéd, francia, spanyol, horvát, norvég, német hatos, ha jól néztem, ezen kívül még két helye van Európának a kvalifikációs tornákra. Ha a svédeket vernénk, lenne hat pontunk, és akkor ha a korábbi meccsen a szlovének verik a portugálokat, mi az Olimpiai kvalis tornán már kinn lennénk, ha verjük ma a svédeket.

Meg elég nagy butaság lenne ma dobni a gyengébb svédek elleni meccset, az még közel sem garancia arra, hogy megverjük a portugálokat.

Ráadásul ott a dánok elleni meccs példának, azt sem dobták a magyarok. Az már más kérdés, ha a 45. percben mondjuk 26-19 az állás, akkor lehet nem lesz fenn Bánhidi, de hogy nem fogjuk dobni a meccset, az 1000%.
esetleg egy cikket valaki tudna dobni, arról ahol tisztán leírják milyen eredmények kellene egy esetleges elődöntőhöz? Legtöbb oldalon csak a csoport 3. helyét megcélzó eredményekről írnak

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 21, 2020, 13:58:27
esetleg egy cikket valaki tudna dobni, arról ahol tisztán leírják milyen eredmények kellene egy esetleges elődöntőhöz? Legtöbb oldalon csak a csoport 3. helyét megcélzó eredményekről írnak

Igazából az kiszámolható. Látod a pontokat, meg, hogy ki kivel játszik az utolsó két körben (ma és holnap). Első kettő hely ér ugye elődöntőt. Pontazonosságnál az egymas elleni eredmény számít, esetleges körbeverésnél pedig a körbeverésben résztvevő csapatok egymas elleni gólaránya dönt.

Jégkorong, Svájc NLA
2020.01.21. 19:45
Lugano - Rapperswill
Tipp :1.harmad 1.5 gól felett
Odds :2.15
Iroda :bet365

Jégkorong, Cseh Extraliga
2020.01.21. 17:30

Vitkovice - Liberec

Tipp: Liberec nyer (kétesély)
Odds: 1.60
Iroda: Bet365

Jégkorong, Csehország: Extraliga, 2020.01.21. 17:30
Vitkovice - Liberev
Tipp: 7.5 gól felett
Odds: 4.60
Iroda: Unibet

A Vitkovice utolsó fellépésén csupán 3 gól született, de az azt megelőző négy találkozójukon egyaránt záporoztak a gólok, minden alkalommal lejött volna ez a 8 gólos határ, ugyanis 8-10 gólos meccseket játszottak. A Liberec ellen is könnyen kialakulhat egy adok-kapok, ugyanis ők is gólgazdag összecsapásokon vannak túl, legutóbbi két meccsükön 7 és 8 gól született, tehát szerintem ezúttal is összejöhet egy overes mérkőzés.

Premier Liga 20:30
Everton-Newcastle
Tipp: X2
Odds: 2,25
bet365

Everton - Newcastle
Labdarúgás Anglia
2020.01.21. 20:30

Tipp: 1
Odds: 1.53
Iroda: unibet

ANGLIA: Premier League - 24. forduló
21.01.2020 21:15

Chelsea -Arsenal
TIPP: mindkét csapat gólt szerez IGEN
odds:1.66
bet365

Idézetet írta: firgabácsi Dátum január 20, 2020, 23:43:53
női vízilabda EB, 2020.01.21 16:00

Oroszország - Olaszország
tipp: összes gól 18.5 felett
odds: 1.55
iroda: tpro

A fiúkhoz hasonlóan vagy talán még náluk jobban is, az orosz lányok nagyon gyors, dinamikus vízilabdát játszanak. Ezt szinte mindenkire rá tudják erőltetni ezért ritka mostanában a 20 gól alatti meccs náluk.
A kakukktojás a pár napja ellenünk játszott meccsük volt, mi meg tudtuk őket állítani és ezzel nyertünk lényegében.
Egyébként egy erős, sokak szerint akár végső győzelemre is esélyes csapat, nagyon gyorsak, nagyon jól úsznak, utóbbi időben jobb csapat szerintem mint az olaszok. Az olaszok nyilván próbálják őket lassítani, de nem hiszem hogy nagyon sikerülne, másrészt gólt azért az olaszok is tudnak lőni.
Utóbbi időben ha találkoztak az over volt jellemző.
Ami miatt bukhat az a tét, ez ugye egy negyeddöntő, ha begörcsölnek az oroszok lehet kevés gólos meccs.

NYERTES

Labdarúgás Angol Premier liga
2020.01.21. 21:15
Chelsea-Arsenal
Tipp: X
Odds: 3.9
Iroda: bet365

Minkét csapat oda fogja tenni magát a londoni rangadón. Chelsea hogy őrizze a 4.helyét a PL-ben. Az Arsenal hogy az  élmezőnyhöz felzárkózón. Úgy vélem a vendégeknek a pont összejöhet, a Chelsea hiába az esélyesebb mostanság nehezen bír ellenfeleivel,az ágyúsokkal sem fog bírni . 

Soccer » England » Premier League

Today, 21 Jan 2020, 20:30

Sheffield Utd - Manchester City

Elsőfélidő over 2,5
Odds: 6.00
Bet365
A City szeret bekezdeni az első félidőben, a múltkorában ez nem sikerült nekik, most bepótolják
mivel hétközbeni forduló kevesen figyelnek fel rá..