Fórum statisztikák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportfogadas.org - Statisztikai központ

Tisztelt egybegyűltek, kedves sorstársaim a fogadás bűnében, rengeteg itt az adat rólunk, fórumozókról, ami mellett nem mehetünk el szó nélkül. Lassan kell haladnunk, hogy mindent kielemezhessünk, ezért van szükség erre a külön topikra. Kezdjük a legfontosabb adattal: férfi - nő arány 24.7:1

Itt most nem azt kell megvizsgálnunk, hogy 24 férfire jut egyetlen nő, ami egy durvább bukkake videóban sem fordul elő, hanem hogy tényleg vannak itt nők? Van egy Felhasználók menüpont, nézzük ennek segítségével például Erzsébet nevű felhasználót, aki ahogy jött, ment is egyből. Lefoglalta az Erzsébet nevet, ezért a következő Erzsébet majd tehet egy hülye számot a neve után, mondjuk Erzsébet54, amiről mindenki azt hiszi majd hogy 54 éves, pedig csak felb*szta magát agyilag, hogy foglalt a neve, ezért odaírt két számot. Pont mint amikor csinálsz egy email-címet, vagy bárhova regisztrálsz, és foglalt a keresztneved az ilyen nullaperces felhasználók miatt, aztán lehetsz Steven05 az István helyett.

2015-ben karácsony előtt a nagy hajtás közepén, főzés, ajándék, boltok stb tudjátok, Beáta valahogy időt szakított arra december 19-én, hogy regisztráljon 19:10-kor. Nézelődött kicsit, aztán vagy épp leégett a bejgli, vagy túl sok tesztoteront érzett a topikokban, ezért 19:36-kor elhagyta az oldalt. 26 perc után örökre!

Djokovic se érti a nőket, ezen a képen tisztán látszik.


Balatonfürednyi téma indult

Megtekintések száma alapján a top3 téma:

csabax tippek  -  1 705 513
Bet365 Infó  -  820 231
Gumiszoba  -  732 305

csabax naplóját sokkal többen látták, mint a magyar mozik legnépszerűbb filmjét, a Star Wars: Ébredő erőt, amire 1 238 985 néző volt kíváncsi. Szóval csabax lenyomta a Disneyt!


Megnéztem, egész veteránnak számítok: én voltam a 118/22283 regisztrált  :angel:
És az előttem regisztráltak közül csak 37 tagnak van hozzászólása.

Idézetet írta: flamman Dátum február 04, 2020, 12:29:21
Megnéztem, egész veteránnak számítok: én voltam a 118/22283 regisztrált  :angel:
És az előttem regisztráltak közül csak 37 tagnak van hozzászólása.

Az nem semmi, akkor te már veterán motoros vagy itt az oldalon :) 2005. június 22-én regisztráltál, az oldal pedig 2005 április 7-én indult. Arra esetleg emlékszel, hogy találtad meg az oldalt ilyen gyosan? Google keresés, baráti ajánlás?

Idézetet írta: TiB Dátum február 04, 2020, 12:57:07
Az nem semmi, akkor te már veterán motoros vagy itt az oldalon :) 2005. június 22-én regisztráltál, az oldal pedig 2005 április 7-én indult. Arra esetleg emlékszel, hogy találtad meg az oldalt ilyen gyosan? Google keresés, baráti ajánlás?

Expressz újság?  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum február 04, 2020, 12:57:07
Az nem semmi, akkor te már veterán motoros vagy itt az oldalon :) 2005. június 22-én regisztráltál, az oldal pedig 2005 április 7-én indult. Arra esetleg emlékszel, hogy találtad meg az oldalt ilyen gyosan? Google keresés, baráti ajánlás?

Nem emlékszem, de szerintem valahogy úgy lehetett, hogy akkoriban keresgéltem ilyen-olyan magyar sportfogadási oldalakat, aztán rátalálhattam :) Vagy valahol írtak róla, esetleg az sg fórumon, ott volt egy nagyobbnak nevezhető sportfogadási topik.

Ezt a képet 1-2 napja printscreeneltem, mondjuk furcsa, hogy 15 év alatt mindössze 15 órányi aktivitásom volt, még ha volt is kihagyás (pár évig egy időben erre se néztem), de szerintem kb. hetente összejön minimum ennyi.

Idézetet írta: flamman Dátum február 04, 2020, 13:22:22
Nem emlékszem, de szerintem valahogy úgy lehetett, hogy akkoriban keresgéltem ilyen-olyan magyar sportfogadási oldalakat, aztán rátalálhattam :) Vagy valahol írtak róla, esetleg az sg fórumon, ott volt egy nagyobbnak nevezhető sportfogadási topik.

Ezt a képet 1-2 napja printscreeneltem, mondjuk furcsa, hogy 15 év alatt mindössze 15 órányi aktivitásom volt, még ha volt is kihagyás (pár évig egy időben erre se néztem), de szerintem kb. hetente összejön minimum ennyi.

15 nap 15 óra.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 04, 2020, 13:31:27
15 nap 15 óra.  :ok:

Igen, ezt akartam írni (ahogy a képen is van), csak elrontottam  :cya:


Idézetet írta: Alk Dátum február 04, 2020, 13:41:28
Hetente összejön 15 nap?

Igen, néha több is :D

Na jó, ez vicc volt. Még a végén belekeveredek. Eddig ugye 15 nap 15 óra, de a 15 órára gondoltam, hogy hetente összejön.

#10 február 04, 2020, 13:57:55, TiB
Idézetet írta: Alk Dátum február 04, 2020, 13:41:28
Hetente összejön 15 nap?

Ha ennek a titkára bárki rájön, az rögtön írjon nekem, szükségem lenne még néhány napra minden héten.

Nyugi flamman, én még jobban bele tudok keveredni a számokba, a pénzváltónál egyszer ennek meg is lett a böjtje ;D De ha már így előtérbe kerültél, esküszöm nem elemzem tovább a fórum tevékenységed, de te éjjel nem fórumozol? Hát hogy képzeled, hogy normális életet élve éjjel alszol. :) (csak viccelek)

Aki nem tudná, saját statisztikákat amúgy láthatottok a Profilotoknál a Statisztika menüpontnál. Talán ez a zöld link is odavisz, ha ügyes hacker vagyok.

Idézetet írta: TiB Dátum február 04, 2020, 13:52:58
Ha ennek a titkára bárki rájön, az rögtön írjon nekem, szükségem lenne még néhány napra minden héten.

Nyugi flamman, én még jobban bele tudok keveredni a számokba, a pénzváltónál egyszer ennek meg is lett a böjtje ;D De ha már így előtérbe kerültél, esküszöm nem elemzem tovább a fórum tevékenységed, de te éjjel nem fórumozol? Hát hogy képzeled, hogy normális életet élve éjjel alszol. :) (csak viccelek)

Aki nem tudná, saját statisztikákat amúgy láthatottok a Profilotoknál a Statisztika menüpontnál. Talán ez a zöld link is odavisz, ha ügyes hacker vagyok.

Igen, néztem már saját profilnál ezt a fajta grafikont, de csak most tudatosult bennem, hogy ez hozzászólási aktivitást mutat, nem olvasgatásit. Igen, éjjel többnyire alszom :), de ha fenn vagyok, és úgy alakul, be-benézek, 95 %-ban a tippjátékokat, eredményeiket, állásokat stb., néha 1-1 fórumtopikot, de írogatás olyankor nem jellemző. (biztos összefüggésben van azzal, hogy nem szeretem az amerikai sportokat :) )
Nem mintha ez a 15 napos összesítés túl zavaró volna, csak olyan kevéskének tűnik, a fórumon eltöltött időhöz képest.

Idézetet írta: flamman Dátum február 04, 2020, 12:29:21
Megnéztem, egész veteránnak számítok: én voltam a 118/22283 regisztrált  :angel:
És az előttem regisztráltak közül csak 37 tagnak van hozzászólása.

Ezeket a statokat hol látod!?  :o

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 04, 2020, 16:17:47
Ezeket a statokat hol látod!?  :o

Nem tudom, hogy csinálta, de talán így. Felül van egy Felhasználók menüpont, ott lehet rendezni regisztráció dátuma szerint: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=mlist;sort=registered;start=0

Mivel előtte nem sokan reigsztráltak, így akár meg is számolhatta, hányan voltak. Egy oldalon 30 felhasználó jelenik meg, te a 78. oldalon tűnsz fel ilyen elrendezés alapján. https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=mlist;sort=registered;start=2310

A matekom gyenge mostanában, szóval lehet nem jól számolok, de te vagy a 2319. felhasználó az oldal történetében.

Idézetet írta: TiB Dátum február 04, 2020, 16:28:15
Nem tudom, hogy csinálta, de talán így. Felül van egy Felhasználók menüpont, ott lehet rendezni regisztráció dátuma szerint: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=mlist;sort=registered;start=0

Mivel előtte nem sokan reigsztráltak, így akár meg is számolhatta, hányan voltak. Egy oldalon 30 felhasználó jelenik meg, te a 78. oldalon tűnsz fel ilyen elrendezés alapján. https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=mlist;sort=registered;start=2310

A matekom gyenge mostanában, szóval lehet nem jól számolok, de te vagy a 2319. felhasználó az oldal történetében.

Áháá... szép, micsoda statok.  :beerchug: