SPF "Maradj Talpon" Tippjáték - 165.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Még mielőtt a diadalmenet megkezdődne szeretném, ha megvizsgálnátok ezt a fényképet, ami Assassin

harmadik tippje, és csupán a tippjáték szabályzatának három pontját sem tartotta be.

Így már a negyedik körbe sem mehetett volna tovább.

Emlékeztető a szabályzati pontokból:

12. Módosítani a hozzászólásokat tilos! Létezik egy 5 perces tolerancia idő beküldéstől számítva.

9. A tippeket minimum 1 órával a meccs kezdete előtt kell beküldeni.

5. Aki hibázik, az kiesik a játékból.

A csatolmány fényképén látszik, hogy Assassin a harmadik tippjét elhibázta, mivel elnézte a napot, erre órákkal később vált egy aznapi másik eseményre.  12. Módosítani a hozzászólásokat tilos! Létezik egy 5 perces tolerancia idő beküldéstől számítva.
Az újabb mérkőzés 23 órakor kezdődött Assasin tippje erre vonatkozóan 22 óra 4 perc 27 másodperkor érkezett be, ami már eleve szabályzatba ütközik. A 60 perc valahogy nem jön ki.
9. A tippeket minimum 1 órával a meccs kezdete előtt kell beküldeni.
5. Aki hibázik, az kiesik a játékból.

Kérem az újbóli vizsgálatot, és a szabályzat betartását!


Idézetet írta: chabialonso Dátum február 27, 2020, 16:04:23
Még mielőtt a diadalmenet megkezdődne szeretném, ha megvizsgálnátok ezt a fényképet, ami Assassin

harmadik tippje, és csupán a tippjáték szabályzatának három pontját sem tartotta be.

Így már a negyedik körbe sem mehetett volna tovább.

Emlékeztető a szabályzati pontokból:

12. Módosítani a hozzászólásokat tilos! Létezik egy 5 perces tolerancia idő beküldéstől számítva.

9. A tippeket minimum 1 órával a meccs kezdete előtt kell beküldeni.

5. Aki hibázik, az kiesik a játékból.

A csatolmány fényképén látszik, hogy Assassin a harmadik tippjét elhibázta, mivel elnézte a napot, erre órákkal később vált egy aznapi másik eseményre.  12. Módosítani a hozzászólásokat tilos! Létezik egy 5 perces tolerancia idő beküldéstől számítva.
Az újabb mérkőzés 23 órakor kezdődött Assasin tippje erre vonatkozóan 22 óra 4 perc 27 másodperkor érkezett be, ami már eleve szabályzatba ütközik. A 60 perc valahogy nem jön ki.
9. A tippeket minimum 1 órával a meccs kezdete előtt kell beküldeni.
5. Aki hibázik, az kiesik a játékból.

Kérem az újbóli vizsgálatot, és a szabályzat betartását!

Khm.

Talán egy kicsit elegánsabb lett volna ezeket a kifogásokat még azelőtt megemlítened, mielőtt véget ér a verseny - amit, egyébként, ezt készséggel elismerem, nem kis szerencsével sikerült csak megnyernem ellened.

Ami az inkriminált tippet illeti: valóban figyelmetlen voltam, és a harmadik napon egy másnapi mérkőzésre tippeltem. Ezt csak este vettem észre, és azonnal próbáltam javítani: eközben annyit tényleg vétettem a szabályok ellen, hogy 4 perccel megszegtem az egy órás határidőt. (22:04-kor küldtem be, ahogy az a képen is látszik, és 23:00-kor kezdődött a mérkőzés.) Ezt egyébként akkor észre sem vettem, csak most láttam, ahogy felhívtad rá a figyelmemet.

Talán kis jóindulattal, ez a négy perc is beleférhet abba a bizonyos ötperces tolerancia időbe...

Azt viszont nem látom, hogy akármikor is módosítottam volna a hozzászólásomon.

Szerintem nem teljesen egyértelmű, amit ilyen esetre vonatkozóan a szabályok mondanak:

Idézet

12. Módosítani a hozzászólásokat tilos! Létezik egy 5 perces tolerancia idő beküldéstől számítva.
13. Abban az esetben ha egy teniszmérkőzést, vagy bármilyen sportág mérkőzését félbeszakítják (eső, egyéb okok miatt), akkor tovább lehetséges tippelni, vagyis a következő nap lehet új tippet tenni, anélkül, hogy megvárnánk a mérkőzés eredményét, VISZONT ha az illető meccs lezajlása után az eredmény alapján tippünk vesztes, akkor kiestünk a játékból!
14. Elhalasztott/törölt/feladott mérkőzés esetén az erre vonatkozó tippeket 1.00-ás szorzón értékeljük ki, s a játékos tovább szerepelhet.


Az tény, itt nem elhalasztott meccsről van szó. Az igazsághoz egyébként az is hozzátartozik, hogy a másnap lejátszott mérkőzésen a tippem nyert. (Amit egyébként meg is játszottam azon a napon, ez volt a 4. tippem.)

Úgyhogy egészen biztos, hogy ha vétettem is a szabályok ellen, ezt semmiképpen sem szándékosan tettem - és különösebb előnyt sem kovácsoltam ebből. Ettől függetlenül természetesen, elfogadom a szervezők döntését.

Azt viszont fenntartom, hogy sokkal szerencsésebb lett volna ezeket a kifogásokat hamarabb felvetned. Hiszen ez így és ilyen formában, a játék befejezése után, nem látszik igazán sportszerű és baráti húzásnak...

Egyetlen gondolat még. Azért sem hittem, hogy a szabályokba ütköző, ha a tévesen feladott tippem helyett egy másikat küldök a játékba, mert ugyanezen a napon történt, hogy egy másik játékos is  éppen így járt el:


Idézetet írta: Winger Dátum február 10, 2020, 20:41:55
A mérkőzés elmaradt, helyette a 3. tipp

Labdarúgás,Paraguayi Division Professional
2020.02.10.22:30
General Diaz vs Luqueno

Tipp:gólok száma 1,5 felett
Odds:1.25
Bet365

Egyébként a tenisz meccs 23:10-kor kezdődött, ha már ennyire kukacoskodik a vereséget roppant jól viselő kolléga.

egyébként chabialonso abban igaza van,hogy akkor látta és nézte át a te tippjeidet is(Assassin) amikor véget ért a játék legalábbis szerintem életszerű.Azonban a tippjeid szabályosak,mert nem aznapi volt a tipp így nem is értékelhető így jogosan tehettél másikat.Valamint a meccsed(még ha a szerencsének köszönhető hogy csúszott és érvényes lett) 23:10-kor kezdődött.