Július 13, 2020, 11:03:42 am CEST

Szerző Téma: Kisvárda FC  (Megtekintve 1447 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Várda64

Re:Kisvárda FC
« Válasz #15 Dátum: Március 07, 2020, 12:45:00 pm CET »
Az elmúlt hétvégi csodálatos győzelmet (Kisvárda-Paks 2:0) követően, a Várkerti Vitézek kiadták a jelszót:

Ha nem is mindenki, de én biztosan ott leszek!  :beerchug:

Együtt a CSAPATÉRT!
Együtt KISVÁRDÁÉRT!

Nem elérhető firgabácsi

« Válasz #16 Dátum: Március 07, 2020, 20:22:44 pm CET »
Tipikus kiesési rangadó volt, csapkodó, nem éppen szép játék. Egy jól eltalált lövés döntött, a nélkül valószínűleg 0-0 marad. A Lokinak úgy kellett ez mint egy falat kenyér, nagyon nagy bajba került volna ha nem nyer.

Nem elérhető Várda64

« Válasz #17 Dátum: Március 15, 2020, 21:59:05 pm CET »
NB I-es történelmünk eddigi legnagyobb győzelme:

A sors fintora, hogy pont most nem lehetett a helyszínen a Várkerti Vitézek szurkolói csoportja. Pedig már a Debrecen elleni meccs után, a hazafelé úton, a buszon elkezdtük szervezni az újabb Tour-t, de az élet felülírta az elképzelésünket.
Ettől függetlenül nagyon büszke vagyok, hogy a múlt heti "semmi" játékot sikerült egy parádés játékkal feledtetni.  :beerchug:

HAJRÁ KISVÁRDA!   :beerchug:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető csabax

« Válasz #18 Dátum: Március 15, 2020, 22:03:49 pm CET »
Szorgalmasak a kispestiek, kaptak egy ötöst.  ;)

Nem elérhető Várda64

« Válasz #19 Dátum: Június 28, 2020, 08:24:48 am CEST »
Folytatás az NB I-ben!

Szép volt Fiúk!  :great:

Nem elérhető Latzka

« Válasz #20 Dátum: Június 29, 2020, 18:10:11 pm CEST »
Gratulálok, szép volt Kisvárda! :beerchug:

@Várda64 van esetleg belső infód, hogy Bódog Tomi melyik csapathoz tart?

Nem elérhető Várda64

« Válasz #21 Dátum: Június 29, 2020, 19:53:08 pm CEST »
Gratulálok, szép volt Kisvárda! :beerchug:

@Várda64 van esetleg belső infód, hogy Bódog Tomi melyik csapathoz tart?

Köszi @Latzka:beerchug: A Fradi meccs előtt időben szólj a zsugáról, ne úgy mint a múltkor!  ;D ;D ;D Mondjuk necces volt, de összejött az is.  ;)

Tamásról mindösszesen annyi infóm volt, hogy távozik. Ezt már szombaton, olyan 21 óra körül tudtam, de megkértek, hogy ne nagyon hangoztassam.
Több szempontból sem lepett meg a hír. Stáb nélküli edző, aki itt tartózkodása alatt végig a szállodában lakott. Ez egyértelműen annak a jele, hogy Ő sem tervezett hosszú távra.
Én a személyes találkozásaink alapján kedveltem, mert tisztelettudó, jó pofa fickó, de "meccselni" nem tudott. Ment a saját feje után még akkor is, ha bizonyítottan nem működött a dolog. Ettől függetlenül szakmailag felkészült, profi edzőnek tartom, csak nem mindig kamatoztatja a tudását.
Emberileg kifogástalan volt a kapcsolata velünk szurkolókkal. Karantén alatt vittük magunkkal pecázni, mert Ő is szeret horgászni. Közös rendezvényeinkre ( főzés vagy csak egy kis közös piázgatás ) mindig eljött, anélkül hogy fogyasztott volna alkoholt. Mondjuk az Újpest elleni győzelmünk utáni "őzpöris" bulin azért két stampó szatmári szilvát csak leküldettem vele.  :redchug:

Kérdésedre válaszolva nem tudom hol fog kikötni végül, de szerintem nem is nagyon osztotta Ő azt meg itt senkivel sem.
Én tiszta szívemből sok szerencsét kívánok neki!  :beerchug:

Nem elérhető Várda64

« Válasz #22 Dátum: Június 29, 2020, 20:05:47 pm CEST »
@Latzka !

A zárt csoportunkba éppen most írt a vezetőnk két kommentet, amit változtatás nélkül bemásolok. Ezzel megvan a kérdésre is a válasz:

"Most hivott a Bódog Tamás nagyon köszöni, nekünk amit tettünk érte és a csapatért,  azt mondta már hazafelé tart és jobb igy elválni mint egy fél év múlva köpködni egymást a vezetőkkel! Én is nagyon megköszöntem neki mindent amit tett a csapatért és Kisvárdáért! Mondtam neki még ilyen közvetlen és szimpatikus edzőnk nem volt Várdába!  Kivántam sok sikert és jó egészséget neki és családjának!"

Arra a kérdésre, hogy hol folytatja ez volt a válasza:

"Nincs mêg konkrétan semmi azt mondta a menedzsere dolgozik az ügyben."

Sok sikert Tamás! A Várkerti Vitézek hálás szívvel gondolnak rád!  :beerchug:

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk!
« Válasz #22 Dátum: Június 29, 2020, 20:05:47 pm CEST »