Kisvárda FC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Sound Dátum július 24, 2020, 13:17:23
Szia Várda!!!

Pedig egy Chivas-Várda mekkora meccs lenne már!!!
Burító vagy lángos
Szatmári szilva kontra tequilla

Hazudnék @Sound ha azt mondanám, hogy lelki szemeim előtt nem villant fel, hogy ott szurkolok az  Estadio Omnilife lelátóján.  ;D ;D
Amúgy ezek őrültek! Egy ilyen szurkolótábornak szívesen lennék a tagja.  ;)

KISVÁRDA város labdarúgó csapatának új címere:




Attól függetlenül, hogy én nem erre a változatra szavaztam, azt kell mondjam teljesen rendben van ez is!  :beerchug:

A címer közepén a labda és a vár fölött az mit ábrázol? Valami madár?

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 24, 2020, 14:05:16
Hazudnék @Sound ha azt mondanám, hogy lelki szemeim előtt nem villant fel, hogy ott szurkolok az  Estadio Omnilife lelátóján.  ;D ;D
Amúgy ezek őrültek! Egy ilyen szurkolótábornak szívesen lennék a tagja.  ;)

Igen, szerintem ha már "véletlenül" így esett, hogy meglehetősen hasonló címeretek volt mint a Guadalajarának valahogy meg kellett volna tartani. Felvenni a kapcsolatot hivatalosan a mexikóiakkal, megbeszélni a dolgot stb.
Mondjuk óriási lett volna ha egy kisebb csoport a Vitézekből ellátogat Mexikóba és megnéz az ottani kemény maggal együtt egy mexikói bajnokit, utána közös sütögetés, ilyesmi.
Jó, nyilván ez egy vagon pénzbe került volna, mondjuk Révész  vagy a MasterGood megfinanszírozhatta volna :-)

Megvan az első "igazi" bejelentés:



Amit a videón láttam a Sráctól az egész biztató, de hamar le fog szokni róla, sajnos.... Viana is hamar akklimatizálódott a magyar viszonyokhoz.

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 31, 2020, 15:23:40
Megvan az első "igazi" bejelentés:
Amit a videón láttam a Sráctól az egész biztató, de hamar le fog szokni róla, sajnos.... Viana is hamar akklimatizálódott a magyar viszonyokhoz.

Jó lesz az.
Egyébként ma voltam edzőmeccsen, egész jól játszott a Várda első félidőben, de fizikálisan még nincs kész a csapat, nagyon elfáradtak, utolsó 20-25 percben levegőben lógott párszor a szlovák egyenlítés, sokszor nem tudta kihozni a labdát a Várda, sok volt a labdavesztés saját térfélen, a szlovákok pressingjével nem mindig tudtak mit kezdeni a védők, a tapasztaltabb, képzettek játékosok már inkább ( Tsoukalas, Lucas ).
Első félidőben amíg megvolt az erő, a lendület addig nagy iramú, edzőmeccshez képest kifejezetten élvezhető meccset játszott a két csapat. Ja, és rengeteg helyzet volt mindkét oldalon, de főleg a Várdának voltak helyzetei, rúghattak volna 3-4 gólt is akár.


Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 04, 2020, 18:46:01
Koronavírus miatt veszélybe kerülhet a kisvárdai NB I-es rajt

https://rangado.24.hu/magyar_foci/2020/08/04/koronavirus-kisvarda-nb-1-ujpest/

A hír igaz, a klub honlapján is olvasható.
Talán szerencsés lenne a nevét is megosztani, mert nem egy leprásról van szó. Ráadásul valószínűleg tünetmentes is az illető.
Azért lenne jó ha tudnánk ki Ő, mert nálunk azért az átlagosnál közvetlenebb a játékos-szurkoló kapcsolat és lehet a szombati edzőmeccs alatt, után többen is beszélgethettünk vele. De egyenlőre nem nevesítették.

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 04, 2020, 20:46:26
A hír igaz, a klub honlapján is olvasható.
Talán szerencsés lenne a nevét is megosztani, mert nem egy leprásról van szó. Ráadásul valószínűleg tünetmentes is az illető.
Azért lenne jó ha tudnánk ki Ő, mert nálunk azért az átlagosnál közvetlenebb a játékos-szurkoló kapcsolat és lehet a szombati edzőmeccs alatt, után többen is beszélgethettünk vele. De egyenlőre nem nevesítették.

Nyugi, lehet, hogy fiktív pozitív. Ilyen is szokott lenni, sajnos. Kérdezd a kolozsvári vasutasokat. Tudnának mesélni.  :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 05, 2020, 09:52:31
Nyugi, lehet, hogy fiktív pozitív. Ilyen is szokott lenni, sajnos. Kérdezd a kolozsvári vasutasokat. Tudnának mesélni.  :D

"Csalánba nem üt a ménkű!" ezért én különösebben nem is idegeskedtem. ;D
De itt a mai teszt eredménye: http://kisvardafc.hu/hir/minden-teszteredmeny-negativ-lett/2927?fbclid=IwAR2M33z3puqfXWmcIZT0oBWxVLqR5Ko4Di-Fnaw8EvpsOESJOEgmXSNzyCk

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 05, 2020, 20:44:22
"Csalánba nem üt a ménkű!" ezért én különösebben nem is idegeskedtem. ;D
De itt a mai teszt eredménye: http://kisvardafc.hu/hir/minden-teszteredmeny-negativ-lett/2927?fbclid=IwAR2M33z3puqfXWmcIZT0oBWxVLqR5Ko4Di-Fnaw8EvpsOESJOEgmXSNzyCk

Pontosan erről beszéltem. A kamu pozitív tesztekről.

Várda, tényleg ezzel a Supka-bohóccal akar bennmaradni a Kisvárda? Úgy kizúgnak, mint annak a rendje!

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 17, 2020, 20:58:26
Várda, tényleg ezzel a Supka-bohóccal akar bennmaradni a Kisvárda? Úgy kizúgnak, mint annak a rendje!

Azért még korai. Emlékszem én, hogy két éve két négyest kapott egymás után a Várda az első fordulókban, aztán Révész hamar belenyúlt a dologba...nem sokáig fogja azt hagyni, hogy Supka ott legyen, ha nem jönnek az eredmények..

Én csak az összefoglalót láttam, az alapján nem volt itt nagy gond, sokkal több helyzete volt a Várdának.

Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 19, 2020, 13:24:07
Én csak az összefoglalót láttam, az alapján nem volt itt nagy gond, sokkal több helyzete volt a Várdának.
A helyzetkihasználással volt gond, de azzal komoly.

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 17, 2020, 20:58:26
Várda, tényleg ezzel a Supka-bohóccal akar bennmaradni a Kisvárda? Úgy kizúgnak, mint annak a rendje!
Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 17, 2020, 21:08:17
Azért még korai. Emlékszem én, hogy két éve két négyest kapott egymás után a Várda az első fordulókban, aztán Révész hamar belenyúlt a dologba...nem sokáig fogja azt hagyni, hogy Supka ott legyen, ha nem jönnek az eredmények..
Nálunk minden megtörténhet, sőt annak az ellenkezője is.  ;D
Supka nekem sem a szívem csücske. Sokat kellene azért tennie, hogy azzá váljon. De van nálunk egy 1/1, aki mindenhez IS ért. Majd Ő megoldja a kényes kérdéseket.  :noway: