SPF Race to 10

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok. 17. Egy adott sportesemény (pl. tenisz) félbeszakítása/halasztása esetén megvárjuk az adott esemény végét (amennyiben ezt lebonyolítják 24 órán belül). Máskülönben a tipp érvénytelen és 0 pont jár érte.

Kérdésem a következő lenne: két teniszmérkőzésre tippeltem.Az egyiket lejátszották a másikat holnapra halasztották. Ilyenkor a naptári nap számít( 12-n játszották volna helyette 13-a az időpont) s várom a meccs végét s érvényes a tippem, vagy a kezdési időpont( 12-e 11 óra helyett  13-a 13 óra) s a tipp érvénytelen.

Vagy helyette tippeljek 12-ei meccsre új eseményt?

válaszotok előre is köszönöm.



Idézetet írta: vasassc11 Dátum február 12, 2020, 12:48:19
Sziasztok. 17. Egy adott sportesemény (pl. tenisz) félbeszakítása/halasztása esetén megvárjuk az adott esemény végét (amennyiben ezt lebonyolítják 24 órán belül). Máskülönben a tipp érvénytelen és 0 pont jár érte.

Kérdésem a következő lenne: két teniszmérkőzésre tippeltem.Az egyiket lejátszották a másikat holnapra halasztották. Ilyenkor a naptári nap számít( 12-n játszották volna helyette 13-a az időpont) s várom a meccs végét s érvényes a tippem, vagy a kezdési időpont( 12-e 11 óra helyett  13-a 13 óra) s a tipp érvénytelen.

Vagy helyette tippeljek 12-ei meccsre új eseményt?

válaszotok előre is köszönöm.

Megint egy kényes dolog.

Megvárjuk a mérkőzés végét. Ha nyertes, akkor +1 pont jár a mai tippsorért, ha vesztes, akkor -1 pont.

@RedMunchen egyetlen jó tippre a győzelemtől.

@NoCukor tippjéhez még kellenek lapok, így félidő után még jöhet a dolog.

Idézetet írta: TiB Dátum február 18, 2020, 22:06:55
@RedMunchen egyetlen jó tippre a győzelemtől.

@NoCukor tippjéhez még kellenek lapok, így félidő után még jöhet a dolog.

Még csak 1 lap kell.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 18, 2020, 22:19:37
Még csak 1 lap kell.  ;)

Meg is van. Mindketten 1-1 tippre a gyōzelemtōl. :great: :great:

Lahoz összehozta, cél előtt az SPF Race :)

RedMunchen és NoCukor is 9 pontos!

Szerintem ma veget er az elso kor. Eredmenytol fuggetlenul gratulalok @NoCukor -nak. A jatek indulasakor nem gondoltam volna, hogy a vegen meg a profitnak is jelentosege lehet.

Bizony, jó móka volt. Az én maim már sajnos elment, azzal a helyes kis 1,1-es oddsal, de őszintén remélem, hogy a tied beakad, legyen meg az a 10/10
Ha egyébként  10.000 tettem volna tegnapig őket mindig all in akkor az kb. 600.000 forint lett volna.

Tevedtem, 1 golon mulott, de megyunk tovabb, +8-rol megint...

Idézetet írta: NoCukor Dátum február 19, 2020, 19:21:21
Ha egyébként  10.000 tettem volna tegnapig őket mindig all in akkor az kb. 600.000 forint lett volna.

... és az utolsó napon elment volna a 600K. Szóval - csak megnyugtatásul írom - mivel nem játszottad meg, így 10 ezerrel több van a számládon!  :ok:

Lesz nevető harmadik? A többséget átnézve, mindenki 6-7 ponton van, @RedMunchen és @NoCukor 8 pontos csak.

@TiB En mar uldozottbol uldozove valtam az ujabb vesztes tippel, mar csak 7 pontocskam van. @NoCukor kezeben a dontes mikor zarja az elso kort.  :ok:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 20, 2020, 12:10:04
@TiB En mar uldozottbol uldozove valtam az ujabb vesztes tippel, mar csak 7 pontocskam van. @NoCukor kezeben a dontes mikor zarja az elso kort.  :ok:

Bocsi, elnéztem a dolgot.

Ez milyen egy méreg, hogy ott vagy a cél közelében, és végül más nyer. Jobb is hogy béna vagyok :D

Tik-tak, tik-tak, a jelenlegi megnyerhető nyeremény: 24.000 Forint! Holnap már 26.000 lesz!  :great:

Őszintén mondom,én nem is értem,hogy a PUSH tippek miért nincsenek kizárva... :o ???