Napi tipp - Február 17.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 10, 2020, 10:12:03, SPF Admin
Napi tipp - Február 17.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Február 17. után a játék hivatalosan átköltözik Facebook-csoportunkba.

Csatlakozz most ide kattintva!


Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 02.17.  00:30
Esemény: Blooming - Bolivar
Tipp: gólszám : 4.5 felett
Odds: 3.60
Iroda: Unibet

Három legutóbbi találkozójukon az öt gól megszületett. 6:0, 2:3, 4:1, az összes Bolivar győzelemmel. Látszik, hogy egymás ellen kinyílnak a felek. Az előjeleket tekintve ez most is valószínesíthető.

Team Giannis - Team LeBron
Match Winner and Total Points 304.5 - Including Overtime - Home Team and Under
5.20
Unibet

A tavalyi parharc megismetlodik, az amerikaiak ertenek a showhoz, uh biztos kiegyenlitik a parharcot.
Az uj szabalyok miatt az utolso negyedtol nem varok annyi pontot (max 40-45), mint egy atlagos alapszakasz NBA negyedben. 70-100 pont kozott varom az elso 3 negyed atlagteljesitmenyet, lesz erosebb (100 pont), s gyengebb periodus (70 es 80 pont) is, szamolas utan arra jutottam, hogy 300 alatt maradnak a csapatok.

Sokszor nem nyertem a jatekban, de jo volt, ezzel a tippel pedig bucsuzom is.  :cya:

Kosárlabda, NBA All-Star Game, 2020.02.17. 02:00
Team Giannis - Team LeBron
Tipp: MVP: LeBron James
Odds: 5.50
Iroda: Unibet

Labdarúgás, 20:45
Döntetlen
Teljes játékidő
AC Milan - Torino
4.20
Unibet

Torino pocsák formában van, sorra jönnek a vereségek. Ideje változtatni ezen, legalább pontot kell szerezniük. A Milan ellen ez meg is történhet, ugyanis utolsó 7 egymás elleni meccsük 5 döntetlennel végződött.

PL. febr 17 20:45
Chelsea-Manchester United
2.5 gól felett
1.9
bet365

Nagy meccs lesz két feltörekvő, egykori nagycsapattól, támadó szellemű meccset várok legalább 3 góllal, mindkét csapat gólt lőhet.

Sziasztok,

Csak jelezni szeretném, hogy a mai napi verseny az utolsó ezen a részlegen. Ezek után a játékunk átköltözik és természetesen folytatódik Facebook-csoportunkban.

Csatlakozz most ide kattintva!

Az ottani szabályzatot javaslom átolvasni, mert különbözik egy picit az ittenitől.  :topbet_125:

Labdarúgás, Holland tartalék, 18:30
Fortuna Sittard - FC Dordrecht
Over 5.0 és szöglet over 9.0 - fogadáskészítő - mindkettő háromesély
4.81
bet365

A Sittard egy 8 és 6 gólos meccsel kezdte az alsóházat, a Dordrecht kétszer játszott 5 gólos és egyszer 4 gólos összecsapást. Az alapszakaszban amikor találkozott ez a két csapat akkor 7 gólt értek el. Hollandiában a tartalékoknál bármi lehetséges, simán elképzelhető, hogy lehoznak egy két gólos meccset a végére, de remélhetőleg a kapusok rosszabb napot fognak ki. A folyamatos támadófoci miatt a szögletek pedig elkerülhetetlenek lesznek.

Sziasztok!

Időpont: 2020.02.17. (18 óra)
Esemény: Foci Cseh bajnokság (Jablonec - Pribram)
Tipp: Összesített gólok/több mint (2.5) gól
Odds: 1.53
Iroda: bet365
Indoklás:

Jablonec harmadik helyen áll a bajnokságban és igen jól szerepel hazai pályán. Pribram utolsó helyen áll a bajnokságban és idegenben (0-0-9) eredménnyel áll. Hazai győzelemnek igen nagy az esélye viszont a Pribram sem adja meg magát és így több gólos mérkőzés várható.

Labdarúgás, HOLLANDIA: Eerste Divisie - 17.02.2020 20:00

Jong Ajax - NAC Breda
Tipp:1.félidő 1.5 gól felett
Odds:2.10
Iroda:Bet365

2020. 02. 17. 21:00
Labdarúgás, ANGLIA, Premier League

Chelsea - Manchester United

Tipp:     X
Odds:   3.60
Iroda:   bet365

Hermannstadt - Astra
Labdarúgás Románia
2020.02.17. 19:00

Tipp: 1. félidő over 1,5
Odds: 3.60
Iroda: unibet

Vasile Miriuta irfányításával átalakult a Nagyszebeni klub játéka, sokkal nyitottabb, és kiszámíthatatlanabb. A tavaszi két fordulóban rendre megkapták a 2-2 góljukat. Az Astra a tavaszi szezonban gyenge, ha akar valamit az évad végén, illene kicsit eredményesebb el lennie. Ezért én gólokat várok az első félidőben is.

Chelsea - Man. United
PL 21:00
Tipp: figyelmeztetések száma pontosan 10 @ 80.00 (betclic)

Taylor spori a PL-sporik között élmenő lapok terén is, és büntetők terén is. Ősszel is ő fújta a United-Chelsea-t, volt tizi, és volt hét sárga lap.

Én azt mondom, soha rosszabbat, most hátha még jobban megvadul, és lesz vagy két tizi, meg a hét sárga mellett 1-2 piros is  :D Végül is a tét nagy, én úgy vélem, ha lesz foci, lüktető játék, még csak durvulás sem kell a tipphez.

Utolsó fórumos játék, én ledobtam az atomot, reméljük, hogy robban  ;D
(privátban persze a 9, 10, 11 és 12+ opciókat is megrakom, bár őszintén szólva fogalmam sincs, volt-e a közelmúltban olyan angol meccsen, hogy a 12+ opció lejött lapokra)
Egyébként aki nem vadászik ilyen bika szorzókra, a mezei 4,5 lap felett odds is közel 2.00, az is nagyon jól néz ki szerintem erre a meccsre.


Foci, Premier League
2020.02.17. 21:00

Chelsea - Manchester United

Tipp: Chelsea győzelem + 3.5 lap over + 26.5 szabadrúgás over + 39.5 bedobás over
Odds: 6.00
Iroda: Bet365 (fogadásépítő)

oak-hoz hasonlóan én is lüktető, parázs meccset várok, ami sok faultot és lapot jelenthet (a szabadrúgásokba a lesek is beleszámítanak!). A PL-ben a 40 bedobás bármikor könnyedén lejön, gondoljatok bele, amikor valaki izomból kirúgja taccsra (adott esetben a stadionból ki... ), mekkora tapsvihar van. Mondhatnánk, hogy itt ezeknek a felszabadításoknak "kultúrája" van...  ;D A meccs kimenetele pedig.... nekem ez a Solksjaer féle MU nagyon nem meggyőző, sőt... a Chelsea meg talán kezd összeállni... Szerintem egy újabb koporsószög kerülhet ma Solksjaer képzeletbeli koporsójába! És persze én is egy tőlem szokatlanul magas szorzóval búcsúzom a napi tippjáték fórumos verziójától!
:beerchug:

Német sokadik fociliga 19:00
Bayern München II. - Hallescher FC
Tipp: X2
1,80
bet365

A Bayern II-nek már a neve is csábítja a fogadókat, hogy pakoljanak rá, aztán az utóbbi 4 meccsen csak győztek, előtte 2 döntetlen, míg a vendégek 8 meccsből 7-szer kikaptak, gyalázatos formában vannak. A hazaiak nyitóoddsa 2,10-ről már leesett 1,90-re, az arbworld szerint a fogadások 95,3 %-a a hazaiakra érkezik, legutóbbi meccsüket a Hallescher vendégeként a Bayern nyerte. Minden egybevág, hazai győzelmet vetít előre, vagyis logikusan következik, hogy sima X2 lesz az eredmény.