Napi tipp - Február 15.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lecce - Spal
Labdarúgás Olaszország Serie A
2020.02.15. 15:00

Tipp: Lecce -1,5 AH
Odds: 4.20
Iroda: unibet

Az edzőváltások átesett Spal szerintem most padlón van, az új edző azt sem tudja, mihez kezdjen jelenleg. A Lecce viszont a Napoli és a Torino legyőzésével formába lendült, Lapadula élete meccseit játssza jelenleg. Szerintem kettővel is simán nyerhet a Lecce.

Labdarúgás, Magyar NB I., 2020. 02. 15., 17:00

Diósgyőri VTK - Paksi FC
Tipp: Első találatot szerző csapat - Diósgyőri VTK

Odds: 1,61
Iroda: Bet365

Sziasztok!

Időpont: 2020.02.15.(18 óra 30 perc)
Esemény: Foci Angol bajnokság (Norwich - Liverpool)
Tipp: Fogadáskészítő Mérkőzés eredménye nyer a Liverpool és több mint kettő gól mindkét csapatott együtt véve
Odds: 1.80
Iroda: bet365
Indoklás:

Utolsó kieső helyen áll a Norwich és hazai pályán mindent megtesz a győzelemért ez viszont a védekezés rovására megy. Ezt fogja kihasználni a Pool és szerzi meg a győzelmet.

FCB - Getafe
LaLiga 16:00

Tipp: Figyelmeztetések pontos száma 12+ @ 70.00 (betclic)

Setien, a Barca mestere idealista álmodozó, ezért is b@szik rá mindig csapatainál, mert a világ nem ilyen. Jönnek olyan emberek (mint Bordalás, a Geta mestere), és az álom szertefoszlik, mert amiben Setien hisz, abban Bordalás nem. Az egyik ecsettel alkot, a másik meg csákánnyal. Amit egyik épít, a másik lerombolja.
A Barca tud felmutatni 1000 passz fölötti meccset, a Getának van olyan meccse, ahol 181 pontos passza volt. Talán ebből is látszik, hogy milyen óriási a két stílus között a különbség, és Setien már a Segundában is ekézte Bordalást, most egy szinttel magasabban is egymásnak feszülnek. Mint Pep és José. Alkotó és rombó. Mindkettő eredményes, csak épp mikor melyik.
Mindkét csapatnak volt már meccse idén, ahol jött a 12+ opció, ráadásul mindkét csapat a Betis ellen hozta össze. Mindkét odds 101.00 volt. Kicsit félek tőle, hogy GC Fernandez kitolja tűrőképessége határát, de hátha lesz egy-két szikra, összeszólalkozás, ez-az, amaz, és akkora szikrából láng, a lángokból meg tűz lesz, minden sárga és piros, égni fog a Nou Camp.  :D Legalábbis ez Bordalás álma, Setiennél szivárvány van a Camp Nou felett, az eredményjelzőn meg 5-0 :D

Persze, benne van, hogy 4-5 lappal lehozza a meccset Cuadra Fernandez, egy Mateu Lahoznak jobban örültem volna, de hát ez van. Ha az általam említett szikra ott lesz, jöhet a tipp, én a 10, 11, 12+ opciókat megküldtem, hátha jön az általam várt lapeső.

Kézilabda BL, 15:00
Vive Kielce - FC Porto
Kielce nyer 1-3 góllal
3.60
bet365

A Porto megnehezíti az ellenfelei életét, a Kielcét haza pályán le is tudták győzni, kellemetlen ellenfelek. A jobb helyezés érdekében a Kielce újboli legyőzése igazán pozitív lenne számukra, emiatt úgy gondolom, hogy folyamatosan szoros mérkőzés tud lenni, de végüli a lengyelek fogják behúzni a meccset.

2020.02.15 19:00
Benfica-Braga
G/G és H+7,5 több szöglet+Mindkét csapat kap lapot+
Odds:4,5
bet365

A Benfica otthon elég erős,de gólt is fog kapni szerintem.

2020. 02. 15. 15:30
Labdarúgás, NÉMETORSZÁG, Bundesliga

Paderborn - Hertha BSC

Tipp:    1
Odds:   2.60
Iroda:   Unibet

Premier League, 18:30
Norwich - Liverpool
1x
3,40
Unibet

Rossz időjárás miatt kérdéses a mérkőzés lejátszása, nagy szél és esőzések fogják tarkítani a mérkőzést. Ezek az előjelek  mind a kis, betömörülő csapatoknak szokott kedvezni, nem pedig a sok passzos türelmes játéknak. Ráadásul Pool szünetek után (értem itt a tavalyi meleg égövi edzőtáborait) szokás szerint szenvedni szoktak, kedden még BL mérkőzésük is lesz, amin valószínűleg nagyobb lesz a hangsúly így hogy már 22 pontos előnyük van a Premier Leagueben. Nekem ez a három tényező (külső, belső) bőven elég hogy kedvenc csapatom győzelme ellen tippeljek, biztosabb tipp lehet egy ázsiai hendis tipp, nem hiszem a Pool ma gálázni menni a Norwich pályájára.

Kézilabda, 20:00
Felett 56.5
Gólok száma
FC Barcelona Lassa - HC PPD Zagreb
1.50
Unibet

Idézetet írta: peshark Dátum február 15, 2020, 08:15:09
Foci, Bundesliga
2020-02-15 15:30

Union Berlin - Leverkusen
1.fi GG
4,00
bet365

A berlini kis csapat otthon nem teljesit rosszul, mig a Leverkusent lathattuk legutobb a Dortmund ellen milyen formaban tolja. Az Union elmult par meccsevel ellentetben itt golvaltast varok, amit ha beindul a Leverkusen is az elejen, akkor mar az elso felido vegere megejtenek.

Nyertes :ok:

ANGLIA: Premier League - 26. forduló
15.02.2020 18:30
Norwich - Liverpool
Tipp:Első gólszerző Salah
Odds:4,40
Iroda:unibet
Valószínűleg nem rendez ma gálát a Liverpool,de valószínűleg szeretnék hamar lezárni a meccset.Ehhez nekik kellene szerezni az első gólt. Salah biztosan kezdeni fog,Mane kérdéses még mindig.Én ma az egyiptomitól várom a gólokat,az sem kizárt hogy ő lesz az egyetlen gólszerző a mérkőzésen.

Labdarúgás, Magyar NB1
2020.02.15. 19:30

Ferencváros - Mol Fehérvár

Tipp: Mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1.83
Iroda: Bet365


Tenisz Rio selejtező 20:00
Balázs Attila - Orlando Luz
Tipp: 1. szett nyertese Balázs Attila
Odds: 1,53
Iroda: bet365

Attila pályafutása csúcsán; közel a TOP100-hoz. Ellenfele 300-on kívüli, igazi még elég fiatal. Ati véleményem szerint jobb játékos és ezt a pályán is megmutatja majd.

OLASZORSZÁG: Serie A - 24. forduló
15.02.2020 20:45

Esemény: Atalanta - AS Roma
Tipp: Atalanta - 2.5 (ázsiai hendikep, további piacok)
Odds: 5.50
Iroda: Bet365

Indoklás, sok a hiányzó a vendégeknél, meg egyébként is jobb csapat az Atalanta. A Roma védelme nem túl erős, sok gólt kapnak általában, az Atalanta viszont eléggé offenzív focit játszik, 3 gól előnyre biztos szert tesznek a meccs alatt.