Haalandók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megkérlek, hogy külön bejegyzésként írjátok le, hogy mindegyik tipp kitől származik. Köszönjük.

1. tipp (Knapp)

Kézilabda, Bajnokok Ligája 02.29. 16.00
Esemény: CD Bidasoa Irun - Wisla Plock
Tipp: CD Bidasoa Irun
Odds: 1.46
Iroda: Unibet

2. tipp  (Experte)
(Ez lenne az én tippem (Aston Villa gól) helyett ami ugye az odds változás miatt kiesett és kellett egy "vészmegoldás"!
Így ezt raktuk be igaz én csak határidő után tudtam meg!
Ha elfogadható az én tippemnek akkor szupi ha nem akkor a többiek tippjével (3 tippel) veszünk részt a fordulóban!)

Kézi BL 02.29. 17.30
Motor - Veszprém
Tipp: Motor (Hendi +5.5gól) 
Odds: 2.00
Iroda: bet365

3. tipp (Coutinho)
Labdarúgás,  USA, MLS  03.01. 23.30
Los Angeles FC - Inter Miami FC
Tipp: Los Angeles és mindkét csapat szerez gólt
Odds: 2.40
Iroda: bet365

4. tipp  (Rwilla)
Labdarúgás, Holland2 02.28. 20.00
Eindhoven - Excelsior
4.5 gól fölött
Odds: 3.80
Iroda : bet365

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 27, 2020, 22:01:45
Van majdnem 4 nap rá. Azért az már csak elég kellene legyen, nem?  ;)

Teljesen felesleges hétfőn-kedden szorzót keresni és "okoskodni", amikor az infó is kevesebb és az odds is bőven változhat csütörtökig. Pont a mi "szerencsétlenkedősünk" mutatja, hogy hiába a korábban beírt tucatnyi tipp, ha egy része használhatatlanná válik a szorzó miatt, mikorra kellene.


Idézetet írta: Knapp Dátum március 01, 2020, 18:09:57
Teljesen felesleges hétfőn-kedden szorzót keresni és "okoskodni", amikor az infó is kevesebb és az odds is bőven változhat csütörtökig. Pont a mi "szerencsétlenkedősünk" mutatja, hogy hiába a korábban beírt tucatnyi tipp, ha egy része használhatatlanná válik a szorzó miatt, mikorra kellene.

Ráadásul szerencsétlenség a szerencsétlenségben, hogy jött is a tipp, és a tippmixen ma már csak 1,85!! volt!!! :bash:
Hihetetlen, hogy épp csütörtökön kellett felkúsznia 2 felé!!?? :bash:
És persze magamnak semmilyen formában nem játszottam meg, mindig a nyerő tippeket hagyom ki! :bash:


Idézetet írta: Experte Dátum február 28, 2020, 15:44:05
1. tipp (Knapp)

Kézilabda, Bajnokok Ligája 02.29. 16.00
Esemény: CD Bidasoa Irun - Wisla Plock
Tipp: CD Bidasoa Irun
Odds: 1.46
Iroda: Unibet

2. tipp  (Experte)
(Ez lenne az én tippem (Aston Villa gól) helyett ami ugye az odds változás miatt kiesett és kellett egy "vészmegoldás"!
Így ezt raktuk be igaz én csak határidő után tudtam meg!
Ha elfogadható az én tippemnek akkor szupi ha nem akkor a többiek tippjével (3 tippel) veszünk részt a fordulóban!)

Kézi BL 02.29. 17.30
Motor - Veszprém
Tipp: Motor (Hendi +5.5gól) 
Odds: 2.00
Iroda: bet365

3. tipp (Coutinho)
Labdarúgás,  USA, MLS  03.01. 23.30
Los Angeles FC - Inter Miami FC
Tipp: Los Angeles és mindkét csapat szerez gólt
Odds: 2.40
Iroda: bet365

4. tipp  (Rwilla)
Labdarúgás, Holland2 02.28. 20.00
Eindhoven - Excelsior
4.5 gól fölött
Odds: 3.80
Iroda : bet365

Nos Knapp valóban a Motor tippet szerette volna megjátszani, de az összesítő hozzászólásomban Veszprém hendit írtam, így az a tipp nyertes. Persze ha elfogadható...

Nekifutunk újra?
Ha igen, tűzzük ki a csütörtök délután 17 (?) órát határidőnek és utána már csak akkor variáljunk, ha elmászott a szorzó.

Részemről mehet! :ok:
Remélem addig nem dönt le a vírus és a sportfogadást sem húzza keresztül!
Igyekszem időben kiválogatni a tippeket és megosztani veletek! :cya:

Na én a következőket találtam:
(sajnos a spanyol forduló elmarad és az olaszok is így jócskán szűkül a választék)
1-1,50
Tottenham - Manchester Utd.: Manchester Utd. (Hendikep 0:1) Odds: 1,34
A MU szerintem hozza ezt a meccset kell a BL induláshoz minden pont!
Honvéd - Kisvárda: Vendégcsapat - Gólszám 0,5  Odds: 1,50 - a Honvéd kupázott hétközben, sztem. bőven lesz lehetősége a Kisvárdának a gólszerzésre és van érték a vendégekben... könnyen kiesési gondjaik lehetnek ha nem kezdenek el pontokat szerezni.
1,50 -2.00
Fehérvár - Diósgyőr: Fehérvár (1X2) Odds: 1,70
Union Berlin - Bayern München: Több, mint 0,5 Hazai csapat Gólszám Odds: 1,70 - Én itt látok lehetőséget meglepetésre, az Union otthon képes lehet gólt lőni a bajoroknak... zárt kapus meccsen mondjuk nem tudom a koncentráció és a tűz mennyire lesz meg a játékosokban de talán a hazaiak bizonyítani fognak
Lyon - Reims: Lyon (1X2) Odds: 1,87 - Egyértelmű, a hazaiak nem engedhetnek meg maguknak több botlást főleg otthon...

2.00- 3.00
Tottenham - Manchester Utd.: Manchester Utd. (1X2) Odds: 2,20 - amit már említettem, szerintem a MU most sokkal jobb passzban van képes nyerni bárhol!! És hát Mourinho ellen... főleg édes a siker!! :great:
vagy a MU Több, mint 1,5 gól (vendégcsapat)  2.15 - ez is jó lehet! :ok:

3.0 - 4.0
Ebben a kategóriában most tanácstalan vagyok, esetleg ezt tippelném mint meglepetés:
Debrecen - ZTE ZTE (1X2) Odds: 3,60 - egy zárt kapus meccsen bármi lehet és ha a ZTE még valamit szeretne akkor menni fog!

Várom a reakciókat és a tippeket! :great:


Elfelejtettem odaírni, az összes odds Tippmixpro!
Ha kell be tudom küldeni este a tippeket! :ok: