Dance monkey

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretnék az alsó kategóriában maradni ::)

Csapattársak; ez részben vésztipp, hogy ha holnap vagy csütörtökön nem lenne annyi időm, mint amennyit szeretnék. Ha nem jelzek változást, akkor ez mehet; nyer a Fradi. (azért próbálok kicsit fentebbi - 1,50 körüli - tartományban is szétnézni)

Sportág, időpont: Labdarúgás NB1 2020.03.14. 17:00
Esemény: Ferencváros - Kaposvár
Tipp: Ferencváros
Odds: 1,20
Iroda: bet365

Latzka, szerintem ezen az FTC-meccsen valami hendikep félét is nyugodtan be lehetne vállalni, és jobban megközelíteni az 1,50-et. Legalábbis szerintem  :)

Még annyit, hogy ha lehet, akkor olyan eseményről hozzunk tippet, amit úgy néz ki, meg is rendeznek. Bár ahogy most állunk, nagyjából azt csütörtökön megmondani, hogy egy vasárnapi eseményt egyáltalán megrendeznek-e, kb lehetetlen, de azért inkább legyen egy tipp szar, csak legalább legyen esélye, mármint hogy az eseményt megrendezik. bár én ahogy így csak egy-két nagyobb oldalt megnyitok, az F1-től az NBA-ig mindenhol téma, és akkor nem beszélve a fociról...

1.01 - 1.50: @Latzka


1.51 - 2.00: oak


2.01 - 3.00: @RedMunchen


3.01 - 4.00 : @baliizu

Akkor ez a kiindulópont. Arra kérek mindenkit, hogy amikor itt van, írjon be egy Latzka-féle vésztippet, még a rossz tipp is jobb, mint a semmilyen.  :D Aztán ha találunk jobbat, akkor még módosíthatunk.
Mivel elég fasza idő van, mi délután megyünk fát metszeni, így az előző héthez hasonlóan @baliizu kollégára bíznánk a tippek közlését.

Az én tippem:

Real Madrid-Eibar
LaLiga 2020.03.13. 21:00
Tipp: Real Madrid góljai 2,5 felett @ 1.90 (betclic)

Különösebb indokom nincs, annyi, hogy ahogy sok helyen megírtam, az eibar tele van 30-on felüli játékossal, rossz a forma, és ugye kedden is elhalasztott bajnokit pótoltak, szóval még fáradtabbak. A Real akár nézőkkel, akár nézők nélkül, sokkal jobb csapat, és ugye a Betis elleni botlás miatt már ismét a Barca az első, az ilyen kötelezőket kőkeményen illene behúzni. Ha a formán kívüli, fáradt Eibarnak ne lőnek minimum hármat, ássák el magukat. Ráadásul attól sem kell félni, ha Zizou netán elöl meg középen rotál, hisz Diaz, Lucas meg aki pályára kerül, igencsak motivált.

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 11, 2020, 13:21:56
Latzka, szerintem ezen az FTC-meccsen valami hendikep félét is nyugodtan be lehetne vállalni, és jobban megközelíteni az 1,50-et. Legalábbis szerintem  :)

Valóban, már csak 1,10 a line...

Félidő/játékidő Fradi 1,44 vagy Fradi -1 1,36; ezek már kicsit dagibb szorzók :)

Legyen akkor az utóbbi.

én pedig majd módosítok, ha netán a LaLigát is szüneteltetik, ez elvileg ma kiderül, hogy akkor mi lesz a fordulóval

Rendben, beírom majd az összesített tippsort, valószínűleg megint majd az utolsó pillanatokban, de meglesz. Én is kihasználom a jó időt és az egyetemi látogatási tilalmat.

Sajnos az NBA-t bizonytalan ideig felfüggesztették, szóval az elsődleges ötletem elszállt. Remélhetőleg az NHL még egy ideig fut (legalább holnapig), szóval onnan kerestem, de hihetetlenül bizonytalan most minden a világ sportjában.

NHL, 03.13. 00:00
Washington Capitals - Detroit Red Wings
Over 7.5 rendes játékidőben
3.20
Unibet

A Capitals 2. a ligában góllövési mutatóban 3.42-es átlaggal, a Red Wings pedig tök utolsó kapott gólok terén 3.73-al. Az utóbbi időben nem tud konzisztens jó teljesítményt hozni a Capitals, de most a ligautolsó ellen ismét itt a javítási lehetőség. A hendi határ az túl magas lenne ebben az oddstartományban szerintem, a -3.5 lenne 3.40 ezért inkább a gólok felé mennék el. Remélhetőleg erőfitogtatást fognak tartani, de kapnak is mellé pár gólt. 5-3 ideális eredmény lenne   :ok:

Az én tippem is elszállt, hisz a Real Madridba karanténba került. Így holnap aligha játszik meccset  :-\

03.15. 01:00
UFC
Johnny Walker - Nikita Krylov
Tipp: Walker nyer @ 1,72 (bet365)

Egyelőre még nincs hír, hogy törlik a gálát, de persze ez sem jelent semmit, mert ha valahol van kontakt, akkor az pont a ketrecharc  :redchug:


Blackburn v Bristol City
11 szoglet felett
2.75
Bet365


B opcio (mondjuk elmehetnek kb. Zs opcioig is, mert annyi torles van.,,)
Reading v Stoke
10 szoglet felett
2.37
Bet365

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 12, 2020, 13:18:53
03.15. 01:00
UFC
Johnny Walker - Nikita Krylov
Tipp: Walker nyer @ 1,72 (bet365)

Egyelőre még nincs hír, hogy törlik a gálát, de persze ez sem jelent semmit, mert ha valahol van kontakt, akkor az pont a ketrecharc  :redchug:

Nekem ez marad, úgy néz ki, lesz gála, csak nézők nem.

Nagyon nehéz így már, felfüggesztették az NHL-t is, nehezen találok olyat, ami tetszik, bocsi srácok. Talán ez, de lehet, hogy 4 góllal végeznek majd.

Jégkorong, Svédország, 03.13. 19:00
BIK Karlskoga - Västerås IK
over 7.5
4.00
bet365