The Destroyers

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Na hogy mi is megkezdjuk... ;)

Javasolnam en is a korabban mar felvazolt otletet, hogy mindenki irjon be minden kategoriaban egy tippet, aztan a legerosebbnek velt tippeket jeloljuk valahogy. Szerdaig szerintem rakjuk be a tippeket, aztan csutortokon megvitatjuk meg es osszeallitjuk a nyero tippsort.  :ok:

Én benne vagyok, tetszik az ötlet. Csak akkor mindegyik kiválasztott tipp után írjunk egy rövid indoklást?

Indoklas szerintem nem muszaj, csak mindenki valasszon ki 1-2 olyan tippet, amit biztosabbnak gondol es utana konnyebb azoknak utananezni a tobbieknek is :)


Holnapra nem nez ki rosszul a Sociedad gyozelme 1,5-os oddson, egesz jo formaban vannak mostanaban, a Valladoid pedig nem egy vilagvero ellenfel..

Korrekt! Szerintem is, elég gólszegény ez a Valladolid főleg idegenben. Akkor az első tipp meg is van.

Leganes - Alaves mérkőzésen be lehetne vállalni egy vendég győzelmet (4.00 odds). Leganes nagyon gyatra plusz a Barca kivásárolta a gólvágót Braithwaitet. Mit szóltok?

Calarasi - Csíkszereda hazai 1,87 odds. Otthon ügyes ez a Calarasi csapat Csík idegenben pedig pont az ellenkezője.

nb1 férfi kézi, eger-füred vendégre 1,40 sztem elég jó ajánlat, meg a barca sztem eléggé megszedi a szegedet 35 gólra @2,95 van

Idézetet írta: Pondrux Dátum február 27, 2020, 14:47:51
Leganes - Alaves mérkőzésen be lehetne vállalni egy vendég győzelmet (4.00 odds). Leganes nagyon gyatra plusz a Barca kivásárolta a gólvágót Braithwaitet. Mit szóltok?

Na ahhoz en nem ertek, es az ilyenekkel tobbnyire mellelovok, de ha jonak gondolod tolem mehet majd :)

Idézetet írta: Pondrux Dátum február 27, 2020, 14:58:47
Calarasi - Csíkszereda hazai 1,87 odds. Otthon ügyes ez a Calarasi csapat Csík idegenben pedig pont az ellenkezője.

Ehhez vegkepp fogalmam sincs ;D ezt a vonalat meghagyom kettotoknek @LFCfanBoti -val

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 27, 2020, 15:11:02
nb1 férfi kézi, eger-füred vendégre 1,40 sztem elég jó ajánlat, meg a barca sztem eléggé megszedi a szegedet 35 gólra @2,95 van
Az egri magia pedig a te erosseged, ugyhogy reszemrol ez a tipp is korrekt. A szegedi nagy zakot en lehet kihagynam, osszeszedhetik a fiuk magukat megint ugy, mint a PSG ellen

Idézetet írta: peshark Dátum február 27, 2020, 17:35:29
Na ahhoz en nem ertek, es az ilyenekkel tobbnyire mellelovok, de ha jonak gondolod tolem mehet majd :)

Ehhez vegkepp fogalmam sincs ;D ezt a vonalat meghagyom kettotoknek @LFCfanBoti -val
Az egri magia pedig a te erosseged, ugyhogy reszemrol ez a tipp is korrekt. A szegedi nagy zakot en lehet kihagynam, osszeszedhetik a fiuk magukat megint ugy, mint a PSG ellen
1.25-1.50 között szerintem pont egyenlőségnél nem fog sokat számítani hogy 1,50 vagy épp 1,40, sokkal inkább a 2.01-3.00 közötti tipp kellene minél nagyobb odds legyen. Calarasi Csik meccset nem igazán tudom télen milyen mozgás volt a Calarasinal, azok tavaly év elején azzal a céllal indultak neki hogy vissza szeretnének jutni egyből aztán nem jöttek az eredmények. Szeredaiak meg hétfőn seggbe lettek téve szárazon, de ők ősszel is ilyen két arcú csapat voltak, meglepő zakók után jött a rengeteg iksz

Meglett a darts ET sorsolasa is a penteki napra, egy 1.36-os tutit egybol talaltam, Searle gyozelme nem lenne rossz inditasnak..

Még jó lehet a real- Barca x is 3,75 odds

1. kör végleges tippjei:

1.01 - 1.50 (peshark):
Darts, ET1
2020-02-28 13:00
D. Penhall - R. Searle
Searle
1,36
bet365

1.51 - 2.00 (LFCFanBoti):
Foci, NB1
2020-02-29 18:00
Mezőkövesd - ZTE
X2 (kétesély)
1,92
unibet

2.01 - 3.00 (hubika):
Kézilabda, BL
2020-02-29 20:00
Barcelona - Szeged
Barca 35 gólt dob
2,95
bet365

3.01 - 4.00 (Pondrux):
Foci, La Liga
2020-03-01 21:00
Real Madrid - Barcelona
X
3,75
bet365

Kinéztem pár tippet:
Dortmund - Schalke. Igazából rangadó de nézők nélkül nem lesz érzékelhető. Jelenleg sokkal jobb formában van a hazai csapat. (1,38)
U. Craiova - Fc. Botosani. A vendég csapat nem valami jó idegenben és a hazai csapatnak kell a pont ha akarja tartani a lépést az előtte lévőkkel. (1,85)