Agyas négyes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sunik29 Dátum február 27, 2020, 13:07:00
1.
2.
Nekem is az Oxford tipp tetszik jobban,mint Wingernek.A Wolfsburgot szöglet terén nem érzem elég erősnek

Idézetet írta: sunik29 Dátum február 27, 2020, 13:07:00
1.
2.

Union Berlin – Wolfsburg
A Wolfsburg valószínűleg fog rúgni legalább egy szögletet az első félidőben. Ezzel nincs gond. Viszont a második félidőben mindkét csapat legalább 2-2 szögletet rúg? Végülis ez is összejöhet.

Oxford – Southend
Nagyon szoros az élmezőny, és az Oxford nem áll rosszul. A Southend ezzel szemben csak azért nem az utolsó, mert a Bolton két mérkőzéssel kevesebbet játszott. A hazai győzelem tehát reálisnak tűnik (a háromból az egyik tipp kipipálva). Az Oxford átlagban másfél gólt lő, hazai pályán pedig kettőt. Reméljük, hogy a League 1 egyik leggyengébb csapata ellen összejön a két gól (még egy tipp kipipálva).
És végül 5-nél több szöglet kell a hazaiaktól. Hát... ezt meg majd kiszurkoljuk.

Azt hiszem, hogy összességében én is inkább az utóbbira szavaznék, mert a Wolfsburg meccsén kicsit rizikósabbnak érzem a második félidei 2-2 szögletet.

Mindjárt küldöm én is a tippjeimet (már hétfő óta tudom, hogy mire akarok fogadni), csak meg kell keresnem azt a fogadóirodát, ahol ezt a tippet meg is találom. De ha fél órán belül nem írják ki, akkor választok inkább egy másikat.

Sajnos hiába vártam, hogy a kézi BL-ben a Kielce-Kiel mérkőzésre kiírják az összes szorzót (főleg a hendikeppek érdekeltek volna), úgy tűnik, hogy ez ma már nem fog megtörténni. Jöjjön tehát más.

1. tipp
Real Madrid – Barcelona (döntetlen) 3,75
Jelen pillanatban azt érzem (még ha kicsit hülyén is hangzik), hogy ez az a mérkőzés, ahol nem az a lényeg a két csapatnak, hogy nyerjenek, hanem sokkal inkább, hogy ne kapjanak ki.
A Barcelona vezet két ponttal a tabellán, és bár még sok forduló hátra van, de szeretnék ezt mindenképpen megtartani a Classico után is. A Real ezzel szemben tisztában van vele, hogy ha kikap, akkor már 5 pont lesz köztük, ami már kicsit soknak tűnik. Éppen ezért mindkét csapat elsősorban a védelemre fog nagyobb hangsúlyt fektetni. (A 0-0 is simán benne van a mérkőzésben.)
Ezenkívül bár a hazai pálya a Madrid mellett szól, de a Barca köztudottan jól szerepel mindig ebben a párosításban (2017-ben nyert utoljára a Madrid a katalánok ellen). Ha a 70-75. percben még döntetlen lesz az állás, akkor ott már mindkét csapat nagyon fog vigyázni, nehogy gólt kapjon.
Tudom, hogy nem a legfixebb tipp, de 3,0 felett már kevés a tuti.

2. tipp
Indiana – Portland (POR +3,5 pont) 3,3
A fogadóirodáknál egyértelműen a hazaiak a favoritok, de mindkét csapat olyan szélsőséges eredményeket képes elérni, hogy szerintem bármelyikük nyerhet bármennyivel, nem lenne meglepetés. Ettől függetlenül adtam pár pont előnyt a vendégeknek, hátha ez is számítani fog a végén.

Idézetet írta: HT Dátum február 27, 2020, 17:52:04
Sajnos hiába vártam, hogy a kézi BL-ben a Kielce-Kiel mérkőzésre kiírják az összes szorzót (főleg a hendikeppek érdekeltek volna), úgy tűnik, hogy ez ma már nem fog megtörténni. Jöjjön tehát más.

1. tipp
Real Madrid – Barcelona (döntetlen) 3,75
Jelen pillanatban azt érzem (még ha kicsit hülyén is hangzik), hogy ez az a mérkőzés, ahol nem az a lényeg a két csapatnak, hogy nyerjenek, hanem sokkal inkább, hogy ne kapjanak ki.
A Barcelona vezet két ponttal a tabellán, és bár még sok forduló hátra van, de szeretnék ezt mindenképpen megtartani a Classico után is. A Real ezzel szemben tisztában van vele, hogy ha kikap, akkor már 5 pont lesz köztük, ami már kicsit soknak tűnik. Éppen ezért mindkét csapat elsősorban a védelemre fog nagyobb hangsúlyt fektetni. (A 0-0 is simán benne van a mérkőzésben.)
Ezenkívül bár a hazai pálya a Madrid mellett szól, de a Barca köztudottan jól szerepel mindig ebben a párosításban (2017-ben nyert utoljára a Madrid a katalánok ellen). Ha a 70-75. percben még döntetlen lesz az állás, akkor ott már mindkét csapat nagyon fog vigyázni, nehogy gólt kapjon.
Tudom, hogy nem a legfixebb tipp, de 3,0 felett már kevés a tuti.

2. tipp
Indiana – Portland (POR +3,5 pont) 3,3
A fogadóirodáknál egyértelműen a hazaiak a favoritok, de mindkét csapat olyan szélsőséges eredményeket képes elérni, hogy szerintem bármelyikük nyerhet bármennyivel, nem lenne meglepetés. Ettől függetlenül adtam pár pont előnyt a vendégeknek, hátha ez is számítani fog a végén.
Nehéz döntenem,mert bármelyik tipp simán jöhet szerintem egyáltalán nem lenne meglepetés egyik se.A pillanatnyi forma egy hangyányival jobb az Indianánál úgy látom.A Real és a Barca formát nézve elég gyenge mind a kettő olyan,mint egy hullámvasút.így én a barca meccsre szavazok

Nálam a ANGLIA: League Two - 36. forduló
29.02.2020 16:00
Port Vale-Scunthorpe meccset szavaztátok meg  :ok:
odds :2,57  a pinnaclen most néztem

Idézetet írta: Powell Dátum február 27, 2020, 18:25:48
Nálam a ANGLIA: League Two - 36. forduló
29.02.2020 16:00
Port Vale-Scunthorpe meccset szavaztátok meg  :ok:
odds :2,57  a pinnaclen most néztem

Éppen a fogadóirodákat nézem, hogy az eddig eldöntött tippjeink hol fizetnek a legjobban.  :ok:

Idézetet írta: HT Dátum február 27, 2020, 17:52:04
Sajnos hiába vártam, hogy a kézi BL-ben a Kielce-Kiel mérkőzésre kiírják az összes szorzót (főleg a hendikeppek érdekeltek volna), úgy tűnik, hogy ez ma már nem fog megtörténni. Jöjjön tehát más.

1. tipp
Real Madrid – Barcelona (döntetlen) 3,75
Jelen pillanatban azt érzem (még ha kicsit hülyén is hangzik), hogy ez az a mérkőzés, ahol nem az a lényeg a két csapatnak, hogy nyerjenek, hanem sokkal inkább, hogy ne kapjanak ki.
A Barcelona vezet két ponttal a tabellán, és bár még sok forduló hátra van, de szeretnék ezt mindenképpen megtartani a Classico után is. A Real ezzel szemben tisztában van vele, hogy ha kikap, akkor már 5 pont lesz köztük, ami már kicsit soknak tűnik. Éppen ezért mindkét csapat elsősorban a védelemre fog nagyobb hangsúlyt fektetni. (A 0-0 is simán benne van a mérkőzésben.)
Ezenkívül bár a hazai pálya a Madrid mellett szól, de a Barca köztudottan jól szerepel mindig ebben a párosításban (2017-ben nyert utoljára a Madrid a katalánok ellen). Ha a 70-75. percben még döntetlen lesz az állás, akkor ott már mindkét csapat nagyon fog vigyázni, nehogy gólt kapjon.
Tudom, hogy nem a legfixebb tipp, de 3,0 felett már kevés a tuti.

2. tipp
Indiana – Portland (POR +3,5 pont) 3,3
A fogadóirodáknál egyértelműen a hazaiak a favoritok, de mindkét csapat olyan szélsőséges eredményeket képes elérni, hogy szerintem bármelyikük nyerhet bármennyivel, nem lenne meglepetés. Ettől függetlenül adtam pár pont előnyt a vendégeknek, hátha ez is számítani fog a végén.

Én is a Real - Barca meccsre szavazok, annyira kiszámíthatatlan mindkét csapat,hogy a döntetlennek van a legnagyobb realitása.


Idézetet írta: sunik29 Dátum február 27, 2020, 19:03:57
Real-Barca ;)

Akkor elvileg összeállt az első fordulós szelvényünk.
Mindjárt összesítem is őket.
Én mindenesetre már meg is fogadtam a Bet365-ön ezt a négy meccset egy nagyon komoly összeggel, 50 Ft-tal. Egyszer élünk!!!  :great:

Az Agyas négyes tippsora:


1,01 – 1,5
Sportág, időpont: Labdarúgás, Holland Eerste Divisie, 2020.02.28., 20.00
Esemény: FC Eindhoven – Excelsior
Tipp: mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1,4
Iroda: Bet365


1,51 – 2,00
Sportág, időpont: Labdarúgás, Angol League 1, 2020.02.29. 16.00
Esemény: Oxford Utd – Southend
Tipp: Oxford nyer + 1 gólnál többet lő + 5 szögletnél többet ér el
Odds: 2,0
Iroda: Bet365


2,01 – 3,00
Sportág, időpont: Labdarúgás, Angol League 2, 2020.02.29., 16.00
Esemény: Port Vale – Sounthorpe
Tipp: Port Vale
Odds: 2,57
Iroda: Pinnacle


3,01 – 4,00
Sportág, időpont: Labdarúgás, Spanyol Primera Liga, 2020.03.01. 21.00
Esemény: Real Madrid – Barcelona
Tipp: döntetlen
Odds: 3,75
Iroda: Bet365

Megkérlek, hogy külön bejegyzésként írjátok le, hogy mindegyik tipp kitől származik. Köszönjük.

Az Agyas négyes tippsora:


1,01 – 1,5
Winger tipp
Sportág, időpont: Labdarúgás, Holland Eerste Divisie, 2020.02.28., 20.00
Esemény: FC Eindhoven – Excelsior
Tipp: mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1,4
Iroda: Bet365


1,51 – 2,00
sunik29 tipp
Sportág, időpont: Labdarúgás, Angol League 1, 2020.02.29. 16.00
Esemény: Oxford Utd – Southend
Tipp: Oxford nyer + 1 gólnál többet lő + 5 szögletnél többet ér el
Odds: 2,0
Iroda: Bet365


2,01 – 3,00
Powell tipp
Sportág, időpont: Labdarúgás, Angol League 2, 2020.02.29., 16.00
Esemény: Port Vale – Sounthorpe
Tipp: Port Vale
Odds: 2,57
Iroda: Pinnacle


3,01 – 4,00
HT tipp
Sportág, időpont: Labdarúgás, Spanyol Primera Liga, 2020.03.01. 21.00
Esemény: Real Madrid – Barcelona
Tipp: döntetlen
Odds: 3,75
Iroda: Bet365

Végignéztem a konkurencia szelvényeit, és sajnos már nem nyerhetünk.
Az biztos, hogy 2 vagy 3 helyes tippel fognak nyerni (telitalálata már senkinek nem lesz).

Közben azt is láttam, hogy milyen bosszantó apróságokon mentek el a meccseink.
Az Oxfordnak mindössze egyetlen szögletet kellett volna még összeszednie, a Sounthorpe pedig a 90. percben rúgta az egyenlítő gólt.

Semmi baj, kezdetnek ez nem volt rossz.
Gratula mindenkinek.

Tényleg bosszantó,mert nem az hogy nem jön egy tipp,hanem,hogy ilyen kicsin múlt :'(
Legközelebb reméljük felénk billen fortuna :ok: