Agyas négyes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Winger Dátum március 12, 2020, 14:59:33
Tegnap egyéb elfoglaltságok miatt nem voltam fenn az oldalon, így csak utólag tudok véleményt nyilvánítani. Azt gondolom, hogy sok újat én sem tudok hozzátenni,mint amit leirtatok, talán az a lényeges,hogy a korona-vírus járvány terjedésének következtében egyre több sportesemény is elmarad, ezért egyre nehezebb jó tippet választani. Mivel a helyzet egyre rosszabb lesz, én azt tartottam célszerűnek, hogy a legkorábbi - pénteki - események közül választok, és találtam is egy véleményem szerint erős tippet, ez pedig a CONCACAF Bajnokok Ligájának  pénteken 03:30-kor kezdődő Los Angeles FC vs Cruz Azul mérkőzése, konkrétan az over 2,5 tipp, amely odds 1.47
Indoklásul annyit szeretnék elmondani,hogy a LA FC talán a leggólerősebb csapat az MLS-ben, különösen a hazai mérkőzéseik gólszáma a magas. Az ellenfél a mexikói Cruz Azul mérkőzősein is sok gól születik, az utolsó három mérkőzésük eredménye:4:2,4:2,4:0 volt. Azt hiszem ennél erősebb tippet ilyen jó oddson nehéz lenne találni, ezért javaslom elfogadásra.

HT tiipjei közül nekem is a Mezőkövesd meccse a szimpatikusabb, annál inkább is,mivel a kupában a tegnapi meccsük is döntetlen lett.
Powell tippjeinél nagyon nehezen tudnék dönteni, mert a MU esetében az idegenbeli játék bizonytalanit el, a Köln szimpatikusabb lenne, de az első félidő engem is bizonytalanná tesz. Most nem is foglalnék állást.

Hát igen. Valóban egyre nehezebb jó tippet választani. Engem például az NBA tegnapi leállása szinte sokkolt. A fogadásaim nagy részét eddig ők alkották, de most már ennek is vége. Fociban a legnagyobb bajnokságokat sorra szüntetik be (olasz, spanyol), a többi helyen ugyan még "csak" zárt kapuk vannak, de ki tudja, hogy mi lesz egy-két hét múlva. Ezért próbáltam én is olyan helyeken keresgélni tippeket, ahol nagy valószínűséggel hétvégéig még kihúzzák, és nem történik változás.
Na de nézzük a tippjeiteket:
Winger tippjét első olvasatra kicsit óvatosan kezeltem, hiszen mégiscsak legalább három gólnak kellene lenni az adott mérkőzésen (ami azért nem egy tipikus "életbiztosítás"), de aztán utánanéztem a két csapatnak, és valóban jónak tűnik a dolog. Ami pedig végleg meggyőzött, az az volt, amikor láttam, hogy a vendégcsapat utolsó 13 (!!!) meccsén mindig legalább három gól esett. (És a hazai csapat utolsó 10 meccséből is 7 ilyen volt.)
Powell tippjéhez talán még annyit tennék hozzá (látva Winger elbizonytalanodását), hogy a MU idegenbeli teljesítménye (4-4-6) valóban nem teszi biztossá a győzelmüket, viszont ha abból indulunk ki, hogy valószínűleg a Tottenham nem fog nyerni (bár egyszer minden rossz sorozatnak vége szakad), akkor máris kétesélyessé válik a végeredmény. Márpedig egy kettő feletti szorzóval ezt meg lehet próbálni. Bevallom, én elsőre erre a mérkőzésre X-et mondtam volna, de a MU utolsó 11 meccsének statisztikája (7 győzelem 4 döntetlen) annyira elismerésre méltó, hogy megérdemlik a bizalmat. Pláne egy Tottenham ellen.

Nem bonyolitom tul , ennek a tippnek jonneie kell az oddsz meg jo , de nem tudom medig
Soccer » Australia » A-League
Brisbane Roar - Central Coast Mariners
Tomorrow, 13 Mar 2020, 09:30
1
Oddsz: 1,52

Idézetet írta: sunik29 Dátum március 12, 2020, 17:39:36
Nem bonyolitom tul , ennek a tippnek jonneie kell az oddsz meg jo , de nem tudom medig
Soccer » Australia » A-League
Brisbane Roar - Central Coast Mariners
Tomorrow, 13 Mar 2020, 09:30
1
Oddsz: 1,52

Nem könnyű a választás.  ;D
Hosszas tanakodás után nekem az ausztrál mérkőzés tetszik jobban, mivel a Central Coast Mariners (a tabella szerint) nagyon gyenge csapat (20 forduló, 15 vereség).

Csinálom az összesítőt, csak még átnézem a fogadóirodák szorzóit.

1,01 – 1,5
Winger tipp
Sportág, időpont: Jégkorong, Orosz MHL, 2020.03.13. 14.00
Esemény: Belye Medvedi – Avto
Tipp: Gólok száma 3,5 felett
Odds: 1,35
Iroda: Bet365


1,51 – 2,00
sunik29 tipp
Sportág, időpont: Labdarúgás, Ausztrália, A-League 1, 2020.03.13. 09.30
Esemény: Brisbane Roar – Central Coast Mariners
Tipp: Brisbane
Odds: 1,52
Iroda: Unibet


2,01 – 3,00
Powell tipp
Sportág, időpont: Labdarúgás, Angol Premier Liga, 2020.03.15., 17.30
Esemény: Tottenham - MU
Tipp: MU
Odds: 2,25
Iroda: Unibet


3,01 – 4,00
HT tipp
Sportág, időpont: Labdarúgás, Magyar NB I, 2020.03.14. 17.00
Esemény: Mezőkövesd – Puskás Akadémia
Tipp: döntetlen
Odds: 3,5
Iroda: Unibet

Nos, akkor nézzük, hogy is állunk.
Először is hatalmas gratuláció a csapatunknak, mivel (két mérkőzés befejezés után) már most elmondhatjuk, hogy kétszer annyi helyes tippünk van, mint az első fordulóban.
Pestiesen szólva: feltörtünk, mint a talajvíz.

A nagy örömködés mellett kicsit szíven ütött, hogy elhalasztották a Premier League meccseit, mert a MU olyan formában van, hogy simán behúzta volna a Tottenham elleni derbit is. De ez van sajnos. Mindenesetre a szabály szerint ilyenkor Powell adhat le új tippet, de annak szorzója nem lehet nagyobb 2,25-nél. És legalább két órával a mérkőzés kezdete előtt be kell ide írni. Hajrá!

2,01 – 3,00
Powell tipp
10 km üldözéses verseny nők - Kontiolahti (IBU biatlon világkupa, 2019/20) 2020.03.14. 15:45
Ki végez előrébb?
Vittozzi, Lisa - Davidova, Marketa

tipp:Davidova, Marketa
odds:2,10
iroda:unibet

Idézetet írta: HT Dátum március 12, 2020, 19:47:10
1,01 – 1,5
Winger tipp
Sportág, időpont: Jégkorong, Orosz MHL, 2020.03.13. 14.00
Esemény: Belye Medvedi – Avto
Tipp: Gólok száma 3,5 felett
Odds: 1,35
Iroda: Bet365


1,51 – 2,00
sunik29 tipp
Sportág, időpont: Labdarúgás, Ausztrália, A-League 1, 2020.03.13. 09.30
Esemény: Brisbane Roar – Central Coast Mariners
Tipp: Brisbane
Odds: 1,52
Iroda: Unibet


2,01 – 3,00
Powell tipp
Sportág, időpont: Labdarúgás, Angol Premier Liga, 2020.03.15., 17.30
Esemény: Tottenham - MU
Tipp: MU
Odds: 2,25
Iroda: Unibet


2,01 – 3,00
Powell tipp
Sportág, időpont: 10 km üldözéses verseny nők - Kontiolahti (IBU biatlon világkupa, 2019/20) 2020.03.14. 15:45
Esemény: Ki végez előrébb? Vittozzi, Lisa - Davidova, Marketa
Tipp: Davidova, Marketa
Odds: 2,1
Iroda: Unibet


3,01 – 4,00
HT tipp
Sportág, időpont: Labdarúgás, Magyar NB I, 2020.03.14. 17.00
Esemény: Mezőkövesd – Puskás Akadémia
Tipp: döntetlen
Odds: 3,5
Iroda: Unibet

NYERTES
NYERTES
VESZTES
NYERTES

1,35 x 1,52 x 3,5 = 7,182

Alakul srácok gratula a tippekhez!Bizakodó vagyok :laugh:

Vasárnap van, 16 óra 22 perc.
Villámnézetben átfutottam a konkurencia tippjeit, és ha jól láttam, akkor már csak két csapat előzhet meg minket, vagyis a képzeletbeli dobogón ott leszünk.
És most ne gyertek nekem azzal a dumával, hogy "de hát a 2. és a 3. hely nem fizet"... lebegjen a szemetek előtt az erkölcsi győzelem szelleme.  ;D

Idézetet írta: HT Dátum március 15, 2020, 16:24:58
Vasárnap van, 16 óra 22 perc.
Villámnézetben átfutottam a konkurencia tippjeit, és ha jól láttam, akkor már csak két csapat előzhet meg minket, vagyis a képzeletbeli dobogón ott leszünk.
És most ne gyertek nekem azzal a dumával, hogy "de hát a 2. és a 3. hely nem fizet"... lebegjen a szemetek előtt az erkölcsi győzelem szelleme.  ;D
Összejött srácok :beerchug:

Idézetet írta: Powell Dátum március 16, 2020, 10:15:38
Összejött srácok :beerchug:

Várjuk meg a hivatalos bejelentést, addig még ne kezdjük el költeni ezt a hatalmas nyereményt.

Idézetet írta: Powell Dátum március 16, 2020, 10:15:38
Összejött srácok :beerchug:
En mar kineztem egy 6os csomgolasu illatositott WC papirt, remelem meg meglesz...  :-\ :icon_smile:

Idézetet írta: sunik29 Dátum március 16, 2020, 19:35:42
     En mar kineztem egy 6os csomgolasu illatositott WC papirt, remelem meg meglesz...  :-\ :icon_smile:
Én babkonzervet és székelykáposzta konzervet néztem ki magamnak.Ha nagyon vagány leszek egy kis májgaluska levesporra is beruházok :laugh:

Annyi jó ötletet adtatok, hogy teljesen elbizonytalanodtam a nyeremény felhasználását illetően. ;D