Random 2

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezek a játékosok indulnak a csapatban (a csapatnevet cseréljük, ha igényelitek):

@Sound
@zsobak
@zotao
@vasassc11

Sok sikert!  :beerchug:

Sziasztok Random tú

Tőlem kezdhetjük!!

Sziasztok. Először is jó játékot s jó tippeket mindenkinek. Úgy látom én vagyok ebben a csapatban a 'zöldfülű' ezért ha lehet én választanám az első  kategóriát. Várom véleményetek.

Sziasztok!

Jó tippelést kivánok én is.
Én a második sort merném válalni.

Sziasztok!

Bevállalom a legnagyobb szorzós, bár élesben a legkissebb kategóriát tolom éjjel/nappal.

Örülnék ha nem én lennék a cséká...azaz a végén csütörtökön nem én írnám az áment ...2007-től tolom itt az orgon aszem, s annyit pofáztam én már.
Javaslom zotao-t

Sziasztok!
Nekem jó a harmadik  kategória.
Egyik kategória sem tuti,1,1 oddsal is el lehet szállni.

Rendben, akkor az odds kiosztás megvolt :)
Dobáljunk be tippeket, vitassuk meg őket!

A legmagasabb szorzó 3-as fölttiben, várom a Vidi-Kaposvár meccs overjeit. Az őszi meccsen kinn voltam (4:2) valami hasonlóra számítok, 3,5 over, vagy 4,5 over jó lehet.

Köszönöm a javaslatot csk-nak , ha mindenkinek jó csütörtök este beirom a tippeket egy hozzászolásban.

A Vidi meccset jónak tartom 3,5 overnek.

Idézetet írta: zotao Dátum február 25, 2020, 12:03:12
Köszönöm a javaslatot csk-nak , ha mindenkinek jó csütörtök este beirom a tippeket egy hozzászolásban.

A Vidi meccset jónak tartom 3,5 overnek.

Kijötött az Unibet a szorzókkal...
Sajna nincs 3.00 fölött a 3,5 over, a 4,5 over, meg 5.50-en van. Várjunk még vele, hátha mozdul a piac nekünk kedvezően, illetve meglátom takálok-e mást...
Az nem tudom milyen pl, ha a 4,5 overre megyünk, de 5.50 a szorzó, s mi meg beírjuk 4.00-ra (az a felső érték ebben a játékban) - az szabályos???

Idézetet írta: Sound Dátum február 25, 2020, 13:09:54
Kijötött az Unibet a szorzókkal...
Sajna nincs 3.00 fölött a 3,5 over, a 4,5 over, meg 5.50-en van. Várjunk még vele, hátha mozdul a piac nekünk kedvezően, illetve meglátom takálok-e mást...
Az nem tudom milyen pl, ha a 4,5 overre megyünk, de 5.50 a szorzó, s mi meg beírjuk 4.00-ra (az a felső érték ebben a játékban) - az szabályos???

Valós odds kell, hogy legyen.

Sziasztok !

Javaslom, hogy dobáljuk be a tippeket a kategórinkban, mert a csütörtök éjfél közeleg.
A Vidi-Kvár meccs akkor a fentiek miatt kuka...érdemes keresni egy döntetlen gyanús meccset:
Honvéd - DVTK
Udinese - Fiorentina (kérdéses, hogy megtartják -e?)
Köln-Schalke (egy 5:0-ás vereség után az iksz gyógyír)
Valencia - Betis (Bl utáni fásultság)
Everton - MU (Ancelotti jó az ikszben, a vendégek is megelégednek vele...)

Jöhet a szaksajtó! S a tippek.
Üdv.:
Sound

https://members.288sb.com/members/services/host?Microsite=Members&MrsReq=True&DisplayMode=Desktop&prdid=1&lng=undefined&ptqs=%2Fhe%2FAuthenticated%2FHistory%2FDisplay%2F%3Frt%3D1%26ht%3D5%26hostedBy%3DMEMBERS_HOST%26mh%3D1

Sziasztok. Csináltam egy szelvényt az adott oddstartományon belül. kicsi és nagy oddsok, gólok alatt-felett fogadások egyaránt vannak benne.remélem sikerül kiválasztani belőlük egyet ami mindenkinek tetszik és zöldül( bár az sem baj ha mind a 11 bejön) Jó böngészést.

Honvéd, Valenciat én 1-sre tippelném, A Kőln és az Everton meccsén elképzelhető a pontosztozkodás.

Beléptem, de nem látok szelvényt.
Töltsd fel valahogy máshogy

Üdv.:
Sound

Bocs, rosszat töltöttem fel.
Tippjeim

Olympiakos-panetolikos 1.08

Ingolstadt-Viktoria Köln 1.5 felett 1.16

Deportivo-Lugo 1X  1.16

Hibernian-Inverness 4.5 gól alatt 1.14

Galatasaray-Genclerbirligi 1  1.36

Diortmund-Freiburg  1 1.2

Videoton-Kaposvár  1  1.2

Altach-Salzburg 1.28  Salzburg győz

arda-Ludogorec  2  1.33

Krasznodar-Ufa  1.44

Sziasztok!

A második odds kategóriában egy kosárlabda meccset választottam péntek hajnali kezdéssel ami  85%-os az esélye.A mérkőzés :
Kosár   USA - NBA       02.28.       4:30
Golden State Warriors - Los Angeles Lakers    over 225,5 pont   odds:1,9 bet365
Ez az odds nem fog változni.A 3.kategóriába ajánlom a Vidi meccset over 3,5-re, 4.kategoriába meg az Udinese - Fiorentina meccset x-re.
Ma este 8 óráig kell a tippeket leadni.