Fantasztikus Négyes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 25, 2020, 08:02:54, SPF Admin
Ezek a játékosok indulnak a csapatban (a csapatnevet cseréljük, ha igényelitek):

@Assassin
@Bucak77
@Csenii
@19nita74

Sok sikert!  :beerchug:

Remélem jó kis csapatot sorsoltak :) Látom van köztünk egy hölgy is, remélem mindenki felkészült a feladatra!

Én szeretném lefoglalni a 2.01-3.00 sávot ha nem probléma :) ti mit vinnétek?
1.01 - 1.50: ?
1.51 - 2.00: ?
2.01 - 3.00: Bucak77 ?
3.01 - 4.00: ?

Valamint ha megvan a tipp akkor nyugodtan át lehet beszélni hogy miért jó vagy rossz mielőtt a végleges négy tippet beküldtük.

Helló, én vinném a 3 felettit, ha nektek is jó. Üdv egyébként mindenkinek! Tuti mi nyerünk, lehetne az is a nevünk hogy nyerő csapat. Vagy nyertesek klubja.  :D

Én arra gondoltam egyébként hogy mindenki hozna magával max. 5 tippet, aztán abból kivalasztanank a legerosebbet. Vagy ne bonyolitsuk, elég egy is?

Vagy elég lenne három is, aztán mivel négyen vagyunk amelyik a három legtöbb szavazatot vagy koszonomot kapja az kerül be a hetvegi indulok közé. A saját tippunkre nem szavazunk, aztán ugye csak azért három.

Idézetet írta: Csenii Dátum február 24, 2020, 14:20:26
Én arra gondoltam egyébként hogy mindenki hozna magával max. 5 tippet, aztán abból kivalasztanank a legerosebbet. Vagy ne bonyolitsuk, elég egy is?

Hát nekem mindegy ki mennyit ír be csak csütörtökön legyen meg a fix tipp. Én például javaslom hogy vasárnapi meccseket válogassunk mert csütörtök este még a bukik is adnak value oddsot de a pénteki napra már ők is leviszik addigra....

Én is meghajlok a többség akarata előtt.

Az is nagyjából mindegy nekem, hogy melyik tartományból tippeljek, válasszatok egyet magatoknak, és ami marad, megcsinálom.

Esetleg elgondolkozhatnánk azon is, hátha eszünkbe jutna jobb ötlet is a Random3 csapatnévnél...

Idézetet írta: Assassin Dátum február 24, 2020, 16:29:50
Esetleg elgondolkozhatnánk azon is, hátha eszünkbe jutna jobb ötlet is a Random3 csapatnévnél...

Real Madrid  :redchug: na jó viccet félretéve: a Fantasztikus négyes elég jó?  :great:

Mivel a hármast megkaptuk így örökbe, meg én szeretem a hármas számot, lehetne a csapat neve az hogy trimágusok. Úgy is csak erre a hétre szól, nem?
Egyébként úgy gondoltam ezt a szavazatos dolgot, hogy ha már csapatjátékról van szó, meg ugye ne egy ember vigye el a balhét ha kiesünk idő előtt, bár ilyen nem történhet meg szerintem :D hogy mindenki lead három tippet, aztán minden egyes csapattag csillagozza ezeket a tippeket. A legerősebb tipp kap 3 csillagot, a sorba következő kettőt, a leggyengébb meg egyet. Saját magunkra nem kell szavazni csak a csapattársra. Mindenki ír egy listát arról hogy ő rangsorolta a csapattárs tippjeit, melyik hány pontot kapott, aztán a végén összeadjuk ezeket a pontokat, vagy csillagokat aztán amelyik a legtöbb pontot kapta az kerül be a hétvégi játékba. Megvitatni megvitathatjuk, de szerintem felesleges, mert maximum lebeszélni tudod a másikat a tippjéről, az meg koránt se biztos hogy a következő befog jönni. Tapasztalat. Én már a beten is buktam már annyiszor azon hogy lebeszéltem magam az első gondolatról, a következő meg b*szott jönni, az első meg tök sima lett volna.
Na mindegy. Érthető voltam, vagy benne vagytok, valakinek vmi ellenvetése vagy gondolata a játékhoz kapcsolódóan?  :P

De jó a Fantasztikus Négyes is, bár nekem a Harry Potter jobban bejött.  :)  :cya:

@Csenii szerintem ez túl bonyolult, inkább mindenki azt küldje be amit szeretne, gondolja át a hétvégi 1000meccsből... Van idő nem kell sietni  :cya:

Üdv! Szerintem mindenki küldjön egy tippet,minden sávbol,és ha valamelyiket 2 vagy több csapattag irta az akkor egyértelmü! Javaslom válasszunk csapakapitányt aki rendezi az egészet , ki válalná.kinek van több ideje? Ezek csak ötletek! Egyébként nincs hölgy a csapatban! :D :D :D

Idézetet írta: 19nita74 Dátum február 24, 2020, 18:06:09
Üdv! Szerintem mindenki küldjön egy tippet,minden sávbol,és ha valamelyiket 2 vagy több csapattag irta az akkor egyértelmü! Javaslom válasszunk csapakapitányt aki rendezi az egészet , ki válalná.kinek van több ideje? Ezek csak ötletek! Egyébként nincs hölgy a csapatban! :D :D :D

Én vállalnám de mivel csak mobilról tudok írni így inkább olyan csinálja meg aki pc-ről van fent, úgy lehet csak bemásolni mindenki tippjét egy hozzászólásban :)

Ezt a mindenki küldjön be tippet minden kategóriában dolgot nem teljesen értem. Van vagy százmillió tipplehetőség, miért írnánk ugyanazt ketten is?
Én szívesen vállalom a végén az iktatást, de most szerintem azt kéne megbeszélni hogy mégis mi alapján választunk tippet vagy melyiket küldjük játékba. Vagy maradjunk annál hogy mindenki egyet küldd be oszt kész. Mindenki egyért egy mindenkiért. :D