Fantasztikus Négyes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Részemröl igy is oké!

Gyerekek levezetem az ötletemet, nagyon egyszerű, meg mégis csak nem egy emberen dől el az egész. Oké hogy játék, de akkor is elég szép tétje van. Én legalább az öt rugóig szeretnék eljutni ha már itt vagyok. Ne hiába fizessem ezt a drága netet, meg az áramot meg minden mást.  ;D
Na szóval a játék lényege. Ír mindenki a saját sávján belül 3 tippet. Én pl,
1. tipp: Arsenal- ManUnited, X - 3.65
2. tipp: Szocializmus vs Kapitalizmus, V. - 3.70
3. tipp: John Cusack V Tom Hardy, V. - 3.20

Aztán jön Bucak, megszámozza a tippjeim aszerint hogy melyiket érzi biztosabbnak.
1. tipp: 2 $-t ér meg neki
2. tipp: 1. $-t
3. tipp: 3 $-t.
Meg ugyanez Assassinra, meg 19nita76, aki nem hölgy. :D
A végén összeszámoljuk a dollárokat, oszt amelyikkel a legtöbbet kerestem, azt küldjük be játékba.  :P

Ebben mi a bonyolult?  :)

Idézetet írta: Csenii Dátum február 24, 2020, 19:23:05
Gyerekek levezetem az ötletemet, nagyon egyszerű, meg mégis csak nem egy emberen dől el az egész. Oké hogy játék, de akkor is elég szép tétje van. Én legalább az öt rugóig szeretnék eljutni ha már itt vagyok. Ne hiába fizessem ezt a drága netet, meg az áramot meg minden mást.  ;D
Na szóval a játék lényege. Ír mindenki a saját sávján belül 3 tippet. Én pl,
1. tipp: Arsenal- ManUnited, X - 3.65
2. tipp: Szocializmus vs Kapitalizmus, V. - 3.70
3. tipp: John Cusack V Tom Hardy, V. - 3.20

Aztán jön Bucak, megszámozza a tippjeim aszerint hogy melyiket érzi biztosabbnak.
1. tipp: 2 $-t ér meg neki
2. tipp: 1. $-t
3. tipp: 3 $-t.
Meg ugyanez Assassinra, meg 19nita76, aki nem hölgy. :D
A végén összeszámoljuk a dollárokat, oszt amelyikkel a legtöbbet kerestem, azt küldjük be játékba.  :P

Ebben mi a bonyolult?  :)

Nem bonyolult de ha én biztosabbnak érzem a tippem mint a többiek mert jól utánanéztem és 100%ig biztos vagyok benne akkor miért más döntse el hogy mit küldjek be? Véleményt lehet írni de ezt soknak érzem :)

Most olvastam megint a kiirást! Minden csapat tagnak minden sávbol kell beküldenie tippet!

Idézetet írta: 19nita74 Dátum február 24, 2020, 19:37:00
Most olvastam megint a kiirást! Minden csapat tagnak minden sávbol kell beküldenie tippet!

Nem :) az akkor lessz ha megnyerjük a csapatversenyt és egymás ellen megyünk a 2. héten :) most összesen 4 tippet kell beküldeni a csapatnak, 1-1 tippet minden tagnak

Mag gondolom,ha én egyetlen egy mérközésnek alaposan utána nézek, akkor mind a4 tippsávba tudok tippelni egy esemény alapján! Gondolom ezt lehet nem?

Akkor rosszul értelmeztem!

Olyan tipp nincs ami 100 %-os lenne. Utólag persze van, de mi még jóval előtte vagyunk.  ;D
Azért gondoltam erre a lehetőségre, mert akkor nem egy ember viszi el a hátán a balhét. Végül is ez egy csapatjáték. De nekem mindegy hogy csináljuk, azért 3 fölött tippelni már elég rizikós, mondjuk 1.5 alatt is néha. :D Beszartam, na. Nem szeretnék bűnbak lenni.  ;D Vagy te szeretnél? Bár ott van a bödön még másik eshetőségre. Az is elég zsíros.  :laugh:

Én ugy gondolom nem lesz itt semmi balhé,meg bünbak! Én olyan sávban irom ide a tippem amit kértek! Söt kérném is ,hogy mondjátok!

Idézetet írta: Csenii Dátum február 24, 2020, 19:45:47
Olyan tipp nincs ami 100 %-os lenne. Utólag persze van, de mi még jóval előtte vagyunk.  ;D
Azért gondoltam erre a lehetőségre, mert akkor nem egy ember viszi el a hátán a balhét. Végül is ez egy csapatjáték. De nekem mindegy hogy csináljuk, azért 3 fölött tippelni már elég rizikós, mondjuk 1.5 alatt is néha. :D Beszartam, na. Nem szeretnék bűnbak lenni.  ;D Vagy te szeretnél? Bár ott van a bödön még másik eshetőségre. Az is elég zsíros.  :laugh:

Bűnbak? Miért lenne bűnbak bárki? Ha egy 1,10es szorzót elhibáz valaki és azon múlott akkor sem hibáztatom... Ez egy játék és sok csapat van, nem egyszerű nyerni...

Idézetet írta: 19nita74 Dátum február 24, 2020, 19:52:33
Én ugy gondolom nem lesz itt semmi balhé,meg bünbak! Én olyan sávban irom ide a tippem amit kértek! Söt kérném is ,hogy mondjátok!

1.01-1.50
1.51-2.00

Ez a kettő szabad, amelyiket szeretnéd :)


Akkor mindenkinek megvan a sajátja :)

@Assassin 1.01-1.50
@19nita74 1.51-2.00
@Bucak77 2.01-3.00
@Csenii 3.01-4.00

Idézetet írta: Csenii Dátum február 24, 2020, 19:45:47
Olyan tipp nincs ami 100 %-os lenne. Utólag persze van, de mi még jóval előtte vagyunk.  ;D
Azért gondoltam erre a lehetőségre, mert akkor nem egy ember viszi el a hátán a balhét. Végül is ez egy csapatjáték. De nekem mindegy hogy csináljuk, azért 3 fölött tippelni már elég rizikós, mondjuk 1.5 alatt is néha. :D Beszartam, na. Nem szeretnék bűnbak lenni.  ;D Vagy te szeretnél? Bár ott van a bödön még másik eshetőségre. Az is elég zsíros.  :laugh:

Az én szememben biztosan nem leszel bűnbak, ezt megígérhetem. Végül is, ez egy játék, és bárkinek elmehet a tippje, természetesen simán az enyém is, még ha annak is a legkisebb az oddsa. Nyilván tök jó lenne nyerni, de érdemes mégis inkább az ellenkezőjére számítani előzetesen, mert akkor csak pozitív meglepetés érhet...

Oké, oké akkor majd hozom a tippjeim. Vagyis csak egyet. :D Áh baszki, mennyivel egyszerűbb lenne hármat hozni, aztán másra hárítani a felelősséget. :D Csak viccelek amúgy, na majd jövök .. remélem egy nyerő tippel. Amúgy akkor mi lesz a csapatnév, mert azt még jelezni kéne keddig. Vagy marad ez?