Fantasztikus Négyes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem ez lenne a tippem... Tudom két inkább underes csapat de én ezt érzem :)

Labdarúgás, Franciaország, Ligue 1
2020.03.14. 17:30
Montpellier-Marseille
Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 2,43
Iroda: Unibet

Nekem meg a Kövesd - Puskás Akadémia X a szimpi, Unibeten 3.50-et ér, Bet365-ön 3.30. De még nem biztos, de ha nem találok jobbat, ez lesz.

@19nita74 , @Assassin légyszi írjatok be a tippeteket legkésőbb 7-ig, jó?

De cserélhetünk is ha valakinek van jobb tippje 3 felett. Én nem ragaszkodok ehhez a kategóriához annyira  :D

Elnézésedet kérem a késlekedésért, elég sok a dolog mostanában.

Ha nem haragszol, ezen a héten még még megmaradnék az 1,01-1,50 tartományban:

Labdarúgás, Angol Premier Liga, 2020. 03. 15., 17:30

Tottenham - Manchaster United
Tipp: Tottenham gólt szerez

Odds: 1,40
Iroda: Bet365

Nincs ok az aggodalomra. Hol van még a nyolc óra :) Már csak @19nita74-et várjuk a tippjével, reméljük nem esett teherbe .. mármint koronavírusba, aztán ideér még idő előtt :D

De  tetszik a MOL Fehérvár FC - Diósgyőr hazai és mindkét csapat szerez gólt is, 3.40-ért.
Vagy a Hoffenheim - Hertha X, 3.75-ért. Melyik legyen skacok?

Vagy a lesz büntető a Tottenham - ManUtd meccsen, egy 3-as szorzóért. Ecc, pecc, kimehecc :DD

Idézetet írta: Csenii Dátum március 12, 2020, 16:06:25
Vagy a lesz büntető a Tottenham - ManUtd meccsen, egy 3-as szorzóért. Ecc, pecc, kimehecc :DD

Nincs olyan szabály, hogy a négy tippnek négy különböző meccsre kell vonatkoznia?

De, lehet. Akkor ez kilőve. Amúgy is lehet vmi tökuncsi meccs lesz, hogy zártkapus. Maradok a két hazai meccsnél. A Kövesd - Puskás X-et írta itt egy másik csapat is, akkor ezt ne írjuk, mi? Így aztán maradt a végére akkor végül is egy. :D

Vagy még esetleg a Wolves mindkét félidőben szerez gólt, a West Ham ellen. 3.75-ért.

Idézetet írta: Csenii Dátum március 12, 2020, 16:45:55
Vagy még esetleg a Wolves mindkét félidőben szerez gólt, a West Ham ellen. 3.75-ért.

Én ezt támogatom, sokkal jobb a wolves és van is tétje nekik :)

@19nita74 nem biztos felbukkan  :'( 2 napja volt fent utoljára

Oké, akkor a Wolves lesz. Fél nyolcig még várok, hátha ideér még .. ha nem akkor csak ez a 3 tipp megy a játékba.  :-\

Idézetet írta: Csenii Dátum március 12, 2020, 18:03:17
Oké, akkor a Wolves lesz. Fél nyolcig még várok, hátha ideér még .. ha nem akkor csak ez a 3 tipp megy a játékba.  :-\

Szerintem, ha nem jön, akkor inkább küldjünk mi helyette egy tippet. Az iskolában is helyettesíteni szokták a tanárt, ha hiányzik éppen...

Milyen odds-tartományban kell legyen az ő tippje? Keressek én egy tippet, vagy megcsináljátok ti?