Fantasztikus Négyes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Assassin Dátum március 12, 2020, 18:48:56
Szerintem, ha nem jön, akkor inkább küldjünk mi helyette egy tippet. Az iskolában is helyettesíteni szokták a tanárt, ha hiányzik éppen...

Milyen odds-tartományban kell legyen az ő tippje? Keressek én egy tippet, vagy megcsináljátok ti?

Nem lehet helyettesíteni, én úgy tudom. Ha nem hoz tippet, akkor csak ezzel a hárommal indulhatunk. Írtam neki egy fél órája üzenetet, de még semmi ...

@Assassin vagy még? Esetleg azt megcsinálhatnánk hogy te hozod az ő tippjét, az 1.5 alattit meg most kihagyjuk. Az mégis csak többet ér. Próbálj meg 2-es közeli oddsot hozni. ;)

Idézetet írta: Csenii Dátum március 12, 2020, 18:52:33
Nem lehet helyettesíteni, én úgy tudom. Ha nem hoz tippet, akkor csak ezzel a hárommal indulhatunk. Írtam neki egy fél órája üzenetet, de még semmi ...

Igazad van, tényleg nem lehet helyettesíteni, viszont, úgy látom, hogy ilyenkor teljesen felesleges a három tippet beküldeni:

Idézet
21. Abban az esetben ha egy csapattag nem járul hozzá a csapat tippsorához, akkor az adott fordulóból a csapat kiesett. Hozzájárulni azt jelenti, hogy tippet küld be, mely része a csapat tippsorának!

Szóval, emiatt a szabálypont miatt nem sok értelme lenne más tippet keresnem...

Ezt írta ma az Admin a Fortunásokhoz... hozz gyorsan egy nagyobb szorzót, hátha elfogadják. @Assassin

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 12, 2020, 09:50:34
Bevenni max. gyógyszert lehet.  :D

Ha a negyedik személy nem jelentkezik, akkor küldjétek be a három tippet, s azzal kell kalkulálni.

Szerintem az nincs megkötve hogy mindenkinek ugyanabban a szorzóban kell keresgélnie mint a múlt héten is.

Szerintem ezt megszívtuk a szabályzat alapján... Még jó hogy azt írta neki jó ez a csapat... Csak hogy én nem akarom hogy maradjon, ha valaki nem képes beírni 1 db tippet akkor keresünk mást a helyére

Mindegy, beírom a 3 tippünket. Ha elfogadják akkor oké, ha nem így jártunk. Lehet tényleg lebetegedett, vagy vmi közbejött neki. Lehet kórházban van, kitudja .. de ha itt volt 2 napja írhatott volna igazán egy tippet.

A Fantasztikus Négyes tippsora - 2. FORDULÓ!


1. @Assassin tippje (1.01 - 1.50-es tartomány)

Labdarúgás, Angol Premier Liga, 2020. 03. 15., 17:30
Mérkőzés: Tottenham - Manchaster United
Tipp: Tottenham gólt szerez
Odds: 1,40
Iroda: Bet365

Lampardéknak valamivel feledtetni kell a hétközi csúnya vereséget, biztos vagyok benne, hogy nyerni akarnak, küzdeni fognak. A győzelem oddsa túl magas (1,72), a kétesélyé meg túl alacsony, úgyhogy maradt ez - szerintem jó esély van rá, hogy jöjjön, és akkor - legalább ebből a tartományból kihoztuk a maximumot.




2. @19nita74 tippje (1.50 - 2.00-ás tartomány)

Nincs tipp.  :(




3. @Bucak77 tippje (2.00 - 3.00-ás tartomány)

Labdarúgás, Franciaország, Ligue 1
2020.03.14. 17:30

Mérkőzés: Montpellier-Marseille
Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 2,43
Iroda: Unibet




4. @Csenii tippje (3.00-4.00-ás tartomány)

ANGLIA: Premier League - 30. forduló
15.03.2020 15:00

Mérkőzés: West Ham - Wolves
Tipp: Wolves mindkét félidőben szerez gólt - Igen
Odds: 3.75
Iroda: Bet365

:ok:

Bocs, csak most látom a fejleményeket - már nem tudtam új tippet keresni.

De jó lesz ez így, Cseni, legalább szépen beküldted határidőre.

Az meg külön pikantériája a dolognak, hogy a tippem alatt az előző heti indoklásom szerepel...

Basszus, mert onnan másoltam ki a többit. Nem volt már időm beirkálni. Ne haragudj, ide beírom most, jó? Nem lehet már módosítani, mi?

Szóval az Indoklás. @Assassin tippjéhez.

Most néztem vissza, nem is volt indoklás. Mit zavarsz már össze te is?  ;D

Jól van ez így, ha már úgy se indulhatunk, akkor tökmindegy. Tuti most nyertünk volna.  :D

Gyerekek most néztem hogy szinte minden egyes meccs elmarad amit beírtunk. Még a magyarok vannak függőben, de ugye azt mi nem raktunk. Legközelebb szerintem fogadjunk lovakra.  :D

Ez,nem jo4 minden elhalasztv!