Fortuna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok maradhat a csapat még egy hétig. Vagy valakinek már van új csapata? Én maradok. Légyszi írj átok meg. Az Oddsokat átvariálhatjuk ha gondoljátok ki mit választ.


Sziasztok akkor ha mindenkinek ok akkor írjátok meg ki melyik Oddsra add le tippet.Nekem jó az ami marad. Köszi
@Cpt. Szikla
@fjazej
@more75
@flamman

Helló, én is maradnék, továbbra is valamelyik felső kategóriában (mondjuk mint eddig, 2-3 közt).

Akkor Szikla és fjazej választok ti is melyik Oddsra adnátok le tippet hogy tudjunk időben keresni. Köszi

Viszem most en a nagy oddsot.

Ha a felosztás szerint @fjazej te viszed a 2,00 alattit, lehet-e egy olyan javaslatom, hogy te is, illetve a többiek is nézzenek szét a többi kategóriában (pl. 2,00-3,00 közt), mert lehet "csak" 1,80-1,90 körülit találok, aztán írjuk be, és megvitatjuk, melyik legyen.

Fjazej-nek írtam privátban is de nem jelentkezik. Mi legyen hárman csináljuk vagy vegyünk be valakit. Mert van 2 új jelentkező azt hiszem.?

Idézetet írta: more75 Dátum március 12, 2020, 07:14:36
Fjazej-nek írtam privátban is de nem jelentkezik. Mi legyen hárman csináljuk vagy vegyünk be valakit. Mert van 2 új jelentkező azt hiszem.?

3-an szerintem nem is szabályos, mert egy ember, egy tipp kell. Lehet be kell venni valakit...

Idézetet írta: flamman Dátum március 12, 2020, 09:07:49
3-an szerintem nem is szabályos, mert egy ember, egy tipp kell. Lehet be kell venni valakit...

Bevenni max. gyógyszert lehet.  :D

Ha a negyedik személy nem jelentkezik, akkor küldjétek be a három tippet, s azzal kell kalkulálni.

Akkor az én tippem
Kosárlabda Euroliga
2020.03.13 18:00
Khimki Moscow Region-Bayern München
Over 164.5
1.76
bet365

Amit én kinéztem:

03. 15. vasárnap 12:15
Foci, holland bajnokság
Sparta Rotterdam-Feyenoord
1. félidő góljai 1,5 fölött
Odds: 2,46
Pinnacle

Nalam ez jatszik
Sved Jegkorong - 13.03.2020 19:00
Västervik - Timra
Over  6.5
3.5
Unibet

Akkor ez a mi tippsorunk

1 tipp@more75
Kosárlabda Euroliga
2020.03.13 18:00
Khimki Moscow Region-Bayern München
Over 164.5
1.76
bet365

2 tipp@flamman
03. 15. vasárnap 12:15
Foci, holland bajnokság
Sparta Rotterdam-Feyenoord
1. félidő góljai 1,5 fölött
Odds: 2,46
Pinnacle

3 tipp@Cpt. Szikla
Sved Jegkorong - 13.03.2020 19:00
Västervik - Timra
Over  6.5
3.5
Unibet

@more75 : most látom, elhalasztották a kosármeccset. Ha tudsz, cseréld a tippet légyszi!
Megnéztem a szabályt:

22. Abban az esetben ha a tippsor beküldésének határideje után egy mérkőzést elhalasztanak/törölnek stb., mely a tippsorban szerepel, akkor az illető sporteseményt cserélni lehet viszont az alábbi pontokat figyelembe kell venni:
   a. Csak az a játékos küldheti be a tippet, aki a törölt sporteseményre vonatkozó tippet küldte be eredetileg.
   b. Az új tipp nyereményszorzója az eredeti tipp nyereményszorzójával kell megegyezzen, vagy annál kisebb lehet (betartván az odds-intervallumokat).
   c. Szigorúan minimum 2 órával a helyettesítő sportesemény kezdete előtt lehet cserélni.
   d. Egyetlen egy cserelehetőség létezik tippenként.


Szerk.: basszus, a holland focit is elhalasztották...