Magyar Labdarúgó Válogatott 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a mém arról szól, hogy a magyarok melegek, és szexuális kapcsolatért lépnek be a szobába? ???

Ez a baj ezzel az országgal. Semmi sem jó. Ezek néhány + lájkért a saját anyjukat is megb........nák. Valószínűleg nem szerzünk pontot a csoportban, de 2016-ban is így indultunk neki, hogy talán 1 vagy 2 pont lesz. Csoportelső lett a csapat.
Ezért 2021-ben:
A németek addig fognak kísérletezni, hogy elrontják az EB-t, Löw-nek nem lesz több ehető taknya és végre kipusztulnak a lapostetűk a fanszőrzetéből.
A franciákat simán verjük, mert jobbak vagyunk mint a finnek, akik jobbak a franciáknál.
A portugálok ki sem állnak ellenünk, mert CR retinájába beleéget a 2016-os meccs és orvosai szerint ne lépjen pályára, mert árt az idegeskedés az egészségének. A vezér nélkül a többiek fogatlan oroszlánok.

LosGabos, szerintem nem arról van szó, hogy valaki nem örvendene. Mém-világot élünk. Ilyenkor nem kell megharagudni az ilyeneken.

Sokszor tapasztaltuk már, hogy az emberek nem értik a viccet, az iróniát. Itt az idő.  :cya:

#108 november 13, 2020, 12:01:44, SPF Admin
Közben kaptam egy meredek cikket az NSO-n:

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-nego-allampolgar-lett-de-biztosan-nem-lesz-magyar-valogatott-2683893

;)

"2020 októberében egy FIFA szabálymódosításnak köszönhetően azonban elhárult az akadály Nego beválogatásával kapcsolatban. Marco Rossi, a válogatott akkori szövetségi kapitánya élt is a lehetőséggel és meghívta a Fehérvár FC játékosát a nemzeti együttes bolgárok elleni Eb-selejtező rájátszásra, valamint a szerbek és az oroszok elleni Nemzetek Ligája mérkőzésekre készülő keretébe."

Köszönjük FIFA!


Érdekes, hogy amikor megszerezte az egyenlítő gólt, akkor nekem is egyből a "migráncs" dolog jutott eszembe, és egy olyan kép, hogy állnak a bevándorlók a határnál: te jöhetsz, te nem, jöhetsz, te nem...:)

Hiába nah...ha minden nap ez folyik a csapból.  :D

Sziasztok,

Pár cikk Szoboszlairól az AS.COM weblapról: (nem árt a Google Translate ha nem vagy expert spanyolból)

https://as.com/opinion/2020/11/13/portada/1605223515_477711.html

https://as.com/futbol/2020/11/12/primera/1605214008_543093.html?autoplay=1



(spoiler: Puskáshoz és C.Ronaldohoz hasonlítják :) )

@13131313

Szerinted jogos a hasonlítás a két játékoshoz?
Nyilván még csak 20 éves, és van amit fejlődnie. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

Jajj Istenem dehogy jogos... DE Szerencsére az egy jó megmozdulása a meccsen gólt ért és hős lett.  :ok:

#114 november 13, 2020, 17:05:04, SPF Admin
Idézetet írta: csatarid Dátum november 13, 2020, 14:35:04
Jajj Istenem dehogy jogos... DE Szerencsére az egy jó megmozdulása a meccsen gólt ért és hős lett.  :ok:

Ezzel az erővel Négo is hős, öt viszont nem láttam az AS-on megemlítve.

Nekem személyesen semmi bajom ezzel a Szoboszlai gyerekkel, tehetséges fiú, de utálom amit a média művel. Ezt nem csak nála tapasztalom, és nem csak ebben a sportágban.


Na én csak most jutottam a meccs óta netközelbe...előre is elnézést az OFFért, de ki kell írnom, ha már tegnap beleordíthattam az éjszakába:

OOOTTTT VAAAN BAAAZDMEEEEG!!!!!!!!!!!!


Azért tegnap nem volt semmi amit Varga Kevin lenyomott a saját kapunk elől (20 méterre a kaputól) végigspirntelt és beverte :great:.Jót tett neki a török idegenlégióskodás.Az egész csapat előtt le a kalapppal. :great:

Azért török csapatban játszva magyar játékosként gyakorlatilag kiejteni a török válogatottat a C ligába, az nem tudom, mennyire jó ajánlólevél, már ami a jövőt illeti. Konkrétan az érdekel, hogy ez mennyiben befolyásolja mondjuk azt, hogy mennyi lehetőséget kap Kevin a jövőben.

Idézetet írta: Powell Dátum november 19, 2020, 12:17:36
Azért tegnap nem volt semmi amit Varga Kevin lenyomott a saját kapunk elől (20 méterre a kaputól) végigspirntelt és beverte :great:.Jót tett neki a török idegenlégióskodás.Az egész csapat előtt le a kalapppal. :great: