MelBet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


22bet, illetve 1xbet iroda harmadik változata, nagyon úgy tűnik. 30 ezres befizetési bónusz, ugyanazokkal a feltételekkel: legalább 3-as kötés, egyenként 1.40-es oddsokkal, 5x megforgatási követelménnyel. Ha a 30 ezres bónuszon felül is nyersz pénzt, azt elveszik (pl. ha befizetsz 30 ezret, kapsz rá 30 ezer bónuszt, de ha a bónusz 30 ezerből csinálsz akár 100 ezret, csak a 30-at fogod megkapni). Aki ezen kondíciók tudatában kedved kapna belevágni, annak itt az esélye. :D

#1 március 02, 2020, 12:19:18, TiB
Az a kérdés, hogy rendesen tejel-e a Melbet kifizetésnél? :D


#2 március 02, 2020, 13:32:09, SPF Admin
Mellbe vágó ajánlatok.  ;D

Az nem furcsa, hogy egy "akkora" iroda, mint az 1xbet folyamatosan új nevekkel jelenik meg a piacon?

Mellesleg ezek is oroszok, nézegettem Ciprusra jegyezték be az üzemeltető céget az EU-s licencért, de a tulajdonos miatt a felügyelet itt is Curacaón van? Durva, hogy régen simán benyomtam több százezret is ilyen szerencsejátékoldalakra, de most lehet nem tennék be semennyit, mert balhé esetén nullához konvergáló garancia van a kifizetésre.

Kíváncsi lennék, hogy egy random curacaói őslakos tudja-e, hogy szerencsejáték-nagyhatalom a hazája ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 02, 2020, 13:24:58
Mellbe vágó ajánlatok.  ;D

Az nem furcsa, hogy egy "akkora" iroda, mint az 1xbet folyamatosan új nevekkel jelenik meg a piacon?

Ezt tősgyökeres 1xbet-esként még én se értem...  ;D
Kiváncsiságból regeltem hozzájuk, befizettem kártyával, majd kikértem egy 25 ezres kifizetést otp-s kártyára. Először visszadobta, mert nem töltöttem ki minden adatomat vagy mi, de aztán 10 perc alatt megérkezett az otp-s kártyára a pénz minden azonosítás nélkül (elég hihetetlen volt).

Skrillt és a Netellert sajnos nem ismerik, be-és kifizetésnél is offos mindkettő. Vagy csak nekem nem ajánlja fel, nem tudom.

Idézetet írta: Rwilla Dátum március 02, 2020, 10:44:15
22bet, illetve 1xbet iroda harmadik változata, nagyon úgy tűnik. 30 ezres befizetési bónusz, ugyanazokkal a feltételekkel: legalább 3-as kötés, egyenként 1.40-es oddsokkal, 5x megforgatási követelménnyel. Ha a 30 ezres bónuszon felül is nyersz pénzt, azt elveszik (pl. ha befizetsz 30 ezret, kapsz rá 30 ezer bónuszt, de ha a bónusz 30 ezerből csinálsz akár 100 ezret, csak a 30-at fogod megkapni). Aki ezen kondíciók tudatában kedved kapna belevágni, annak itt az esélye. :D

Mondjuk szerintem ez így elég gáz már nem azért. Figyelj arra, hogy ne veszítsd el a pénzed, de ha meg nyersz akkor azt úgy se kapod meg. Vagy ha a bónuszt elbukod akkor a saját pénzedet azt kiveheted?

Idézetet írta: Betman91 Dátum március 02, 2020, 14:34:32
Mondjuk szerintem ez így elég gáz már nem azért. Figyelj arra, hogy ne veszítsd el a pénzed, de ha meg nyersz akkor azt úgy se kapod meg. Vagy ha a bónuszt elbukod akkor a saját pénzedet azt kiveheted?

Persze, sőt, ha a sajátból nyersz 100 ezret akár, azt megtarthatod nyilván :)

Idézetet írta: Rwilla Dátum március 02, 2020, 18:15:16
Persze, sőt, ha a sajátból nyersz 100 ezret akár, azt megtarthatod nyilván :)

Én ezt értem csak, ha a bónuszt igényled akkor nyilván a bónusz pénzel fogadsz magyarán ha nyersz olyan mint, ha nem is nyernél, ha meg veszítesz akkor meg oda a pénzed.

Na, jól MELlélőttem ezzel az irodával :)

Valamiért nem sikerült feladni a fogadásaimat a bónusz számlámról, rákérdeztem chaten, Magyarországról 1.80 a minimum odds (1.40 helyett!) és az ötszörös forgatási követelmény pedig 10x-es a Kárpát-Medenceieknek. Azt hittem lefosom a bokám. Ki is kértem inkább a pénzt, amit befizettem (törölve ezzel a bónuszt) mely egyébként mindenféle azonosítás nélkül 15 perc alatt megérkezett Mastercardra.

Annyi baj legyen csak egy irodával, hogy lehetetlen kiforgatni a bónuszt...  :D

érdemes ide regisztrálni vagy nem? tétek, esetleges limitek/korlátozások, kifizetés, azonosítás stb. van vkinek friss tapasztalata?

Első befizetés bónusz:
30000 forintig 100%.  Nekem a 32 ezerre is megadta a 100%-ot.
Ahogy előttem már írták minimum odds mérkőzésenként 1,8. Ebből kell min. 3-at elhelyezni egy szelvényem.  Handicap és fölött/alatt fogadást nem engedi.
10x kell megforgatni...

Hát én kivagyok ezen az irodán. Levelezésünk kb 5 napja tart.

You should make a selfie, holding your ID card near your face. Also next to you should be the computer (or mobile device) where we can see your inbox messages from security department (this mailing).

Ezt kérik.
Nos fogtam a személyim és lefotoztam magam úgy hogy a háttérben a tvn ott a levelezésem. Nem volt jó. Aztán lefotóztam magam külön a személyimmel aztán a lefotóztam a levelezésem. Aztán kitalálták hogy nem kapják meg a fájlt. Később újra hogy nem azt küldöm amit kérnek.

Nos akkor valaki elmondaná hogy pontosan mit kéne küldenem? Mert érdekes hogy más oldalakon ahol hasonló baromságot kérnek mint ez a fotózkodás ott simán jó amit küldök.

Áttörés történt. Várjuk a további fejleményeket!