MelBet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Próbáltam regisztrálni a Melbethez ,de  az országot (Magyarországot) nem engedi kiválasztani .Telefonon szintén nem enged magyar számot megadni .
Mi történt? Már nem engednek  magyar ügyfeleket csatlakozni?

Elég gyorsan változnak a szorzók nemtudom miért akarsz ide regelni de én hamar hagytam.

Hello Lancer,
Szerettem volna kipróbálni a Melbet-et ,hogy a cash out funkció hogyan müködik náluk. Több irodánál is benn vagyok ,de csak a bet365-tel vagyok megelégedve a cash out-tal.
A meccsek kinálata alapján jónak tűnik a Melbet ,de emellett igen  fontos a cash out.
A gyorsan változó oddsok nem zavarnak ,  emiatt még jönnék ide.

A többi iroda cashout-ja:
unibet: gyengén müködik ,mert ha van egy 2-es kötési tipped ,ahol az egyik tipp már közel van ,hogy meglesz ,de a másik még el sem kezdődött ,a felkinált összeg alig magasabb ,mint a kiinduló tét.
bwin: a megtett tétet nagyon limitálják a kis bajnokságoknál ,emiatt nekem nem pálya.
betclic: gyenge kinálat ,a cash out hasonló ,mint az unibetnél.
1xbet(amíg működött itthon) : na ennél a cashout teljes káosz volt ,akár hogyan állt a meccs ( jól vagy rosszul) ,követhetetlen volt ,hogy mi alapján számolta a felkínált összeget.

Te végül nem vagy a Melbetnél játékos?





Idézetet írta: csaba77_ Dátum november 10, 2020, 20:04:49
Hello Lancer,
Szerettem volna kipróbálni a Melbet-et ,hogy a cash out funkció hogyan müködik náluk. Több irodánál is benn vagyok ,de csak a bet365-tel vagyok megelégedve a cash out-tal.
A meccsek kinálata alapján jónak tűnik a Melbet ,de emellett igen  fontos a cash out.
A gyorsan változó oddsok nem zavarnak ,  emiatt még jönnék ide.

A többi iroda cashout-ja:
unibet: gyengén müködik ,mert ha van egy 2-es kötési tipped ,ahol az egyik tipp már közel van ,hogy meglesz ,de a másik még el sem kezdődött ,a felkinált összeg alig magasabb ,mint a kiinduló tét.
bwin: a megtett tétet nagyon limitálják a kis bajnokságoknál ,emiatt nekem nem pálya.
betclic: gyenge kinálat ,a cash out hasonló ,mint az unibetnél.
1xbet(amíg működött itthon) : na ennél a cashout teljes káosz volt ,akár hogyan állt a meccs ( jól vagy rosszul) ,követhetetlen volt ,hogy mi alapján számolta a felkínált összeget.

Te végül nem vagy a Melbetnél játékos?

Ez nem az 1XBet , 22Bet családhoz tartozik!? Mert akkor hasonló lesz a kínálat, illetve a cash out is, mint azoknál az irodáknál...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 10, 2020, 22:01:58
Ez nem az 1XBet , 22Bet családhoz tartozik!? Mert akkor hasonló lesz a kínálat, illetve a cash out is, mint azoknál az irodáknál...

De, a "család" része (Betwinnerrel karöltve).  :D

Nem használtam a cash out funkciót erről nemtudok nyilatkozni.

Regisztrált valaki mostanában a MelBet-re!? Én egy piac miatt próbálkozom a regisztrációval... De hiába magyar nyelvű a weboldaluk, amikor meg kell adnom az országomat, nem lehet Magyarországot választani... Ez vajon jelzés értékű, vagy mi itt a teendő!?  ??? :)

beszélj a chat-es sráccal, vagy írj nekik egy e-mailt. talán a betwinner is ilyen volt, ott sem volt magyarország, aztán megkértük őket, hogy legyen má' erre másnap már volt  ;D

mondjuk az más kérdés, hogy mivel a 22betes számlám frankón korlát alatt van, így hiába regisztráltam a betwinnerre, fél nap múlva az is le lett korlátozva úgy, hogy kb 3-4 ezer Ft-ot ha megforgattam próbaként  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 09, 2021, 09:58:09
beszélj a chat-es sráccal, vagy írj nekik egy e-mailt. talán a betwinner is ilyen volt, ott sem volt magyarország, aztán megkértük őket, hogy legyen má' erre másnap már volt  ;D

mondjuk az más kérdés, hogy mivel a 22betes számlám frankón korlát alatt van, így hiába regisztráltam a betwinnerre, fél nap múlva az is le lett korlátozva úgy, hogy kb 3-4 ezer Ft-ot ha megforgattam próbaként  ;D


Közben sikerült elérni őket.

Az alábbi a válasz:

"The Company launched the process of technical works related to the preparation of the product for obtaining a National License. Before the National License is obtained we stop accepting bets on the territory of Hungary."

Szóval ez a szitu... Amúgy pont én is azért akarok az orosz "család" több irodájában fogadni, mert vannak olyan piacaik, amik máshol nincsenek, de csak párezer forintot enged azokra... De ha már 3-4 helyen meg tudom tenni, mindjárt máshogy néz ki a sztori...  ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 09, 2021, 10:05:27
"The Company launched the process of technical works related to the preparation of the product for obtaining a National License. Before the National License is obtained we stop accepting bets on the territory of Hungary."

Hát nem is tudtam, hogy lehet Magyarországon engedélyt kérni, vagy orosz barátainknak van valami extra kiskapu?

Annyit emlegetem őket, hogy előbb utóbb jönni fog utánam a fekete Volga.  ;D