Jégkorong Tippek 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 03, 2020, 10:53:54, SPF Admin
Atya ég mit játszik az SZKA. Pfuuhuu.

KHL rájátszás alatt letesztelek valamit (csak stat szinten). Már régóta sztenderdnek tűnik, hogy ha egy csapat elmegy 3-0-ra, az utolsó idegenbeli meccset leadják a plusz egy meccses jegybevétel miatt. Kíváncsi leszek idén is így lesz-e, illetve hogy hány százalékban.

Az első csapat, aki elment 3-0-ra, az az SZKA Szentpétervár. Ma elmehet a Kazan, a Dinamo és a CSZKA is. Szépen alakul az első forduló.

EBEL, DEL, DEL2 vége, valszeg holnap az Erste Ligát is bejelentik.

http://www.jegkorongblog.hu/2020/03/10/az-ebel-szezonnak-vege/#post-320901

Köszönjük a sok majomnak!


Azt nem tudja valaki, ez a Comet Division valós, emberek által játszott sorozat?

Idézetet írta: NFCKR Dátum június 08, 2020, 16:46:13
Azt nem tudja valaki, ez a Comet Division valós, emberek által játszott sorozat?
Igen. Élő közvetítést is rakott ki a bet365 meg az unibetnél is láttam azthiszem.

Nem találtam jó topicot neki.


Minap jelent meg hogy az nhl jatekosok részt vehetnek a 22es olimpian. PokerStarson még lehet 1,70es oddosn tenni!!!!

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 02, 2020, 00:59:10
Nem találtam jó topicot neki.


Minap jelent meg hogy az nhl jatekosok részt vehetnek a 22es olimpian. PokerStarson még lehet 1,70es oddosn tenni!!!!

nem tudom mennyi érték van benne, de az elmúlt évek alapján nagy pénzégető lehet... ez örök harc az NHL és az IIHF/NOB között.. apróval max

Pont elotte jott ki a hir hogy részt vehetnek az nhl jatekosok az olimpian. Legalabb is en ezt olvastam, de te jobban ertesz hozza, en csak a hirre alapoztam.

Pont a hir miatt tűnt ajandeknak, de addig meg sok viz lefolyik. 1,5ev, nem hiszem hogy amugy sokan tartanának bent sok penzt egy ilyen fogadasban.

El se hiszem mi volt ma a KHL-ben! 8 meccsből 6 db 5.5 plusz, ahol olyan oddsok vannak, hogy beszarás. Sőt 4 meccsen még a 7.5 gól felett opció is jött, amik minimum 6-os oddsok szoktak lenni.

Elmarad a jövő évi, Divízió I-es VB is. Két év vb nélkül.   :-\

Az osztrák bajnokság mind a 4 mai mérkőzése döntetlen lett. Kellett egy kis pénz valaki(k)nek. Ráadásul az elmaradt foci bajnoki is döntetlen lett kihagyott büntetővel és 70 percnyi hazai emberelőnnyel együtt.
Megyek olvasni Benedek Elek összest.....