A koronavírus és hatásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


22:40 RTL Klub
A múltkori skype-os vita folytatása az oltásról, érdemes lesz megnézni!!!


Csak hogy ne kizárólag negatív infók jöjjenek:
Két napja megkaptam a 2. kínai vakcinát is, se az első, se a második után semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.  :cya:

Idézetet írta: tonijani Dátum május 28, 2021, 07:43:57
Csak hogy ne kizárólag negatív infók jöjjenek:
Két napja megkaptam a 2. kínai vakcinát is, se az első, se a második után semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.  :cya:

Nalam is. Kinai utan nem volt semmi panasz senkinel, bar csak 10> ismerosrol van szo. Az orosz viszont utott rendesen, legalabb az egyik utan volt fejfajas, laz, s tarsai.
Oszinten remelem ezzel a ket korrel kimeritettem a keretet, s jovore nem lesz ujabb kor.

@tonijani, @RedMunchen, csatlakozok, szerintem se legyenek kizárólag negatív infók.
Ebben a topikban korábban többen is jelezték, hogy megbetegedtek.
Érdeklődök, hogy volt-e vagy van-e náluk valamilyen utóhatása a koronavírusnak?

Szerintetek azt jelenti egy pozitív komment, hogy valaki leírja, hogy semmi baja nem volt az oltás után?
Az én pozitívam meg ezt jelenti: cirka 15 hónapja van a vírus, voltam családi és munkahelyi környezetben is pozitívakkal. Nem oltattam magam, mégis tökéletesen érzem magam. Peace :cya:

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 28, 2021, 15:13:34
Szerintetek azt jelenti egy pozitív komment, hogy valaki leírja, hogy semmi baja nem volt az oltás után?

Én azok helyében aggódnék, hogy csak sóoldatot kaptak.  ;)

Szerintem az pozitív komment, ha leírja valaki, hogy nincs mellékhatása az oltásnak. Azért, mert erről is olyan fakenews áradat jön, hogy ha egy kommenttel is, de lehet menni a valóság felé. A kedvencem például, hogy a Pfizerben egy aktiváló van, amivel amerikai termék vásárlókká válhatunk, ha úgy akarják. Megértem az oltásellenes oldalt, de azért ők is beláthatják, hogy ez nettő hülyeség.

Az is pozitív, hogy nem kaptad el, pedig ott volt a környezetedben. Az immunrendszered, génjeid elég jók lehetnek :) Szóval én azon a párton vagyok, hogy legalább a pozitivitás ne legyen kritika tárgya, mert panaszkodásból van elég az országban. Mondjuk ez is egy panaszkodás volt ;D

Tényleg @curpy82 családban végül mindenki túljutott rajta? Ha jól rémlik anyukád is belekeveredett a betegség rosszabb fázisaiba.


Srácok, rég írtam ide!
Még márciusban szenvedtem a Covidtól, s akkor néztek ki komolyabb következmények nálam és a kedvesemnél is. Sokat dolgoztunk rajta, de úgy gondolom túl vagyunk a rémálmon. Egy erős hónapja semmi bajunk sincs.
Nekem van egy marhaságom... kb 3-4 éve valami aqua parkban lecsúsztam egy csodálatos ,,örvénylő folyó" nevű csúzdán..na úgy bebasztam a gerincemet, hogy beszartam, kisugárzós volt a bordáimra is. Na az most előjött, de hát költöztünk/házat újítunk is.
Érdekes, hogy amikor felállok és csinálom nincs baj, ha kifekszem alig találok pózt, amiben jó, illetve alig bírok kiszállni az ágyból.
Van egy cimborám, aki szintén átesett a Covidon pár hónapja, s ő is azt fogalmazza meg, hogy korábbi sérülései, mintha frissek lennének.

Simán el tudom képzelni, hogy a Covidhoz ennek semmi köze, csak vén faszok vagyunk már...40 felett már minden sajog. De mi azért ráfogtuk a Covidra...meg az aranyeret is ...

SZÓVAL A LÉNYEG: Tök jól vagyunk! S amikor két hónapja gyógyultnak leszünk nyílvánítva: június 1-el, regisztrálok is Pfizer-re. Azért arra, mert a főnököm is azt kapta...-hát szarabb vagyok nála? Na ugye, akkor nekem is kijár az ..éééés: pont!

Idézetet írta: TiB Dátum május 28, 2021, 20:27:32
Szerintem az pozitív komment, ha leírja valaki, hogy nincs mellékhatása az oltásnak. Azért, mert erről is olyan fakenews áradat jön, hogy ha egy kommenttel is, de lehet menni a valóság felé. A kedvencem például, hogy a Pfizerben egy aktiváló van, amivel amerikai termék vásárlókká válhatunk, ha úgy akarják. Megértem az oltásellenes oldalt, de azért ők is beláthatják, hogy ez nettő hülyeség.

Az is pozitív, hogy nem kaptad el, pedig ott volt a környezetedben. Az immunrendszered, génjeid elég jók lehetnek :) Szóval én azon a párton vagyok, hogy legalább a pozitivitás ne legyen kritika tárgya, mert panaszkodásból van elég az országban. Mondjuk ez is egy panaszkodás volt ;D

Tényleg @curpy82 családban végül mindenki túljutott rajta? Ha jól rémlik anyukád is belekeveredett a betegség rosszabb fázisaiba.

Köszi a kérdést Tib! Igen, túl vannak rajta. Az öcsém tegnap el is hagyta az országot, elment Bad Kleinkircheimbe 5 hónapra pincérkedni. Apám április végén másodszor is pozitív lett(február elején volt először), semmi baja nem volt a másodiknál. Anyám volt poszt-covid kezelésen, neki annyi, hogy nagyon hullik a haja. A fater fog oltatni csak, hisz ő krónikus beteg. Egyikőnk se beszéli le róla. Minden felnőtt el tudja dönteni, hogy mi a jó neki.

Ez így teljesen komolytalan. Koncentre meg nem engedik be a 15 eves kiscsavot az apjaval, mert nincs vedettsegi igazolvanya. ( nem is lehet, hiszen meg nem kapott oltast)

"Magyarul, ha valakinek van jegye a Budapesten megrendezendő négy meccs valamelyikére, akkor azt felmutatva ugyanolyan jogok illetik meg, mint a védettségi igazolvánnyal rendelkezőket"

Egyébként a látszik, hogy jöhetne egy keményebb vírus, mert az emberiség megérett a pusztulásra. Több országban bemondták a hírekben, hogy meghalt William Shakespeare világhírű drámaíró....
(1616-ban egyébként)

(Így hívták a faszit is, aki az első oltást kapta Angliában)

Mutánsok közős mutánskodásba kezdtek. A vírus nem tiszteli a történelmet, hogy pont a brit és indiai mutáns fog össze. Mi lesz a következő? Román - magyar - szlovák mutáns?

Idézetet írta: zbking Dátum május 29, 2021, 11:00:33
Egyébként a látszik, hogy jöhetne egy keményebb vírus, mert az emberiség megérett a pusztulásra. Több országban bemondták a hírekben, hogy meghalt William Shakespeare világhírű drámaíró....
(1616-ban egyébként)

(Így hívták a faszit is, aki az első oltást kapta Angliában)

Olyan már ez az egész mint az "Észbontók", csak több milliárd játékossal.



Egyszerűen csak ki kell írnom magamból:
Sajnos a családban vannak oltásellenesek/vírustagadók. És tényleg MINDENT elhisznek. Egy ideig küzdöttem, hogy a küldözgetett cikkeket, videókat megcáfoljam, de belefáradtam. Mintha az internet sötét bugyraiba merültem volna le :D A mélypont ott jött el, amikor egy olyan videót kaptam, amiben elkezdtek beszélni egy "kütyüről", ami miatt teljesen fölösleges a védettségi igazolvány, hiszen a "kütyü" érzékeli a nanorészecskéket ami az oltásból a testünkbe kerül és természetesen ottmarad életünk végéig. Sőőőőőt, Angliában már kapukat építenek, csak át kell sétálni alattuk :crazy:   Amikor írtam a küldőnek, hogy eddig a pontig tudtam megnézni.... a reakció csak annyi volt, hogy ugye milyen döbbenetes mit csinálnak? :o
Értelmes emberekről beszélünk, de egyszerűen mintha beleőrültek volna ebbe az egészbe. Még józan paraszti ésszel végiggondolva (többféle oltás, többféle technológiával előállítva) is rá lehet(ne) jönni, hogy valahol kilóg a lóláb, de nem.