A koronavírus és hatásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum július 04, 2021, 12:32:37
Egy kérdés. Vajon mikor "jön" majd az országba a negyedik hullám?
A. Hosszú lesz a nyár, csak októbertől
B. Már iskolakezdésre "itt lesz"
C. Lölőék esküvője után rögtön
D. Amikor úgy hozza a politika, hogy a választásig legyen meghosszabbítva a veszélyhelyzet

7 milliárd 848 millió ember él a Földön. Ebből 183 millió fertőződött meg, azaz a lakosság 2.3318 %-a. Remélem az "E" válasz jön be, azaz nem lesz már negyedik hullám.

183 millió??? Szerintem csak Indiában van 1 milliárd Covidos, csak kb minden 10. hivatalos. Gondolom én, de csak feltételezés

A John Hopkins Egyetem ennyit tart számon. A koronavirus.gov.hu is. A szám biztos magasabb, de az általad vélt szám akkor is erős feltételezés.

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 04, 2021, 14:02:12
A John Hopkins Egyetem ennyit tart számon. A koronavirus.gov.hu is. A szám biztos magasabb, de az általad vélt szám akkor is erős feltételezés.
Én csak azt tudom hogy Észak Koreában 0 a fertőzött  :D :great:

100%-ban kizárt, hogy ne legyen negyedik hullám, lesz itt még tizedik is.

A görög ábécét végig kell járni.  8)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 04, 2021, 16:47:54
100%-ban kizárt, hogy ne legyen negyedik hullám, lesz itt még tizedik is.

A görög ábécét végig kell járni.  8)

Egyébként most nem akarok a vakcinákkal jönni,mindenki maga dönti el hogy beadatja e.Én beadattam pfizert kaptam,de ez most mindegy is.Eltörölték ugye Magyarországon a védettségi igazolványhoz kötött előnyöket nagyrészt.Több ismerősöm is vakcinaellenes küldték az üzeneteket,hogy jól beszoptam meg megy a habiszti,de kurvára rábasznak majd szeptembertől mikor behúzzák a 4. hullámot,és baszhatják a szabadidőben a mozizást meg hasonló...Akkor ráadásul majd nem lesz ilyen egyszerü elmenni oltásra mint most...Én előre tudom h mi lesz,most nevetnek de fognak ők még nagyokat nyelni mint a sarki ...k..va...

Idézetet írta: szalist Dátum július 04, 2021, 18:05:23
Egyébként most nem akarok a vakcinákkal jönni,mindenki maga dönti el hogy beadatja e.Én beadattam pfizert kaptam,de ez most mindegy is.Eltörölték ugye Magyarországon a védettségi igazolványhoz kötött előnyöket nagyrészt.Több ismerősöm is vakcinaellenes küldték az üzeneteket,hogy jól beszoptam meg megy a habiszti,de kurvára rábasznak majd szeptembertől mikor behúzzák a 4. hullámot,és baszhatják a szabadidőben a mozizást meg hasonló...Akkor ráadásul majd nem lesz ilyen egyszerü elmenni oltásra mint most...Én előre tudom h mi lesz,most nevetnek de fognak ők még nagyokat nyelni mint a sarki ...k..va...
Én is a te oldaladon állok, én Modernát kaptam. Egy esetben fognak a haverjaid röhögni, kicsi az esélye, de benne van:
Ha pár év múlva kiderül, hogy lesznek olyan emberek szép számmal, akiknek ez az új, mRNS technológia szétbaszta az immunrendszert. Ugye hosszútávú tapasztalat nincs, jó esetben több év lenne egy ilyen oltás végigvezetése.
Majd meglátjuk.

Az, hogy lesz-e 4.hullám, színtiszta politika.

Ha belegondolsz, az egy vicc, hogy heteken keresztül durva számok vannak, utána meg varázsütésre visszaindul, amikor a Potrohos bejelenti, hogy elértük az 5 milliót. Az csak egy szám, semmit se jelent.

Nem vagyok vírustagadó, beoltottam magam és a családot is, de ilyen egyszerűen nincs. Egy számhoz lett kötve a fordulat, ami szám semmit se jelent. Faszt.

Idézetet írta: zbking Dátum július 04, 2021, 19:10:35
Én is a te oldaladon állok, én Modernát kaptam. Egy esetben fognak a haverjaid röhögni, kicsi az esélye, de benne van:
Ha pár év múlva kiderül, hogy lesznek olyan emberek szép számmal, akiknek ez az új, mRNS technológia szétbaszta az immunrendszert. Ugye hosszútávú tapasztalat nincs, jó esetben több év lenne egy ilyen oltás végigvezetése.
Majd meglátjuk.

Az, hogy lesz-e 4.hullám, színtiszta politika.

Ha belegondolsz, az egy vicc, hogy heteken keresztül durva számok vannak, utána meg varázsütésre visszaindul, amikor a Potrohos bejelenti, hogy elértük az 5 milliót. Az csak egy szám, semmit se jelent.

Nem vagyok vírustagadó, beoltottam magam és a családot is, de ilyen egyszerűen nincs. Egy számhoz lett kötve a fordulat, ami szám semmit se jelent. Faszt.
Ami ugye ne felejtsük el hogy elsőnek 7 millió volt majd mikor látta hogy kurvára nem érjük el,és közeleg a választás bedobta a bűvös 5,5 öt.Na mibe hogy az elmult 2 évben mindig a március volt a legerősebb ilyen szempontból,de jövőre a választások előtt eltűnik a vírus???Mintha majd félne a voksoktól....

A haverjaimon meg max én fogok nevetni hogy jól beszopták...

Idézetet írta: szalist Dátum július 04, 2021, 20:32:23
A haverjaimon meg max én fogok nevetni hogy jól beszopták...

Bárki bármelyik oldalon is áll, egy jó nagy seggfej, ha a másikon fog nevetni.

#1269 július 04, 2021, 22:01:58, szalist
Idézetet írta: curpy82 Dátum július 04, 2021, 21:44:52
Bárki bármelyik oldalon is áll, egy jó nagy seggfej, ha a másikon fog nevetni.
Ezt vegyük úgy hogy el se olvastam hogy leseggfejeztél....Úgy hogy nem is ismersz...Ez inkább téged minősit és nem engem..

Idézetet írta: zbking Dátum július 04, 2021, 19:10:35
Én is a te oldaladon állok, én Modernát kaptam. Egy esetben fognak a haverjaid röhögni, kicsi az esélye, de benne van:
Ha pár év múlva kiderül, hogy lesznek olyan emberek szép számmal, akiknek ez az új, mRNS technológia szétbaszta az immunrendszert. Ugye hosszútávú tapasztalat nincs, jó esetben több év lenne egy ilyen oltás végigvezetése.
Majd meglátjuk.

Az, hogy lesz-e 4.hullám, színtiszta politika.

Ha belegondolsz, az egy vicc, hogy heteken keresztül durva számok vannak, utána meg varázsütésre visszaindul, amikor a Potrohos bejelenti, hogy elértük az 5 milliót. Az csak egy szám, semmit se jelent.

Nem vagyok vírustagadó, beoltottam magam és a családot is, de ilyen egyszerűen nincs. Egy számhoz lett kötve a fordulat, ami szám semmit se jelent. Faszt.

Csak zárójelben teszem hozzá ehhez, hogy érdekes hogy hányan aggódnak ugyanezen, hogy az mRNS mit tesz a gazdatesttel a jövőben. De azon senki sem aggódik hogy egy olyan gyógyszer, ami valóban módosítja a DNSt (beépül), Zolgensma (SMA 700milliós gyógyszer) azon senki. Ráadásul előbbit hívják kísérletinek, mikor utóbbit jóval nehezebb volt élő embereken tesztelni, hisz sokkal kevesebb SMAs volt aki megfelelt a követelményeknek, hisz 2éves kor előtt ajánlott csak beadni. Ehhez képest ezek az oltások túlteszteltek..


Sőt, az emberek követelték hogy az állam vállalja át az összes költséget.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 04, 2021, 22:15:20
Csak zárójelben teszem hozzá ehhez, hogy érdekes hogy hányan aggódnak ugyanezen, hogy az mRNS mit tesz a gazdatesttel a jövőben. De azon senki sem aggódik hogy egy olyan gyógyszer, ami valóban módosítja a DNSt (beépül), Zolgensma (SMA 700milliós gyógyszer) azon senki. Ráadásul előbbit hívják kísérletinek, mikor utóbbit jóval nehezebb volt élő embereken tesztelni, hisz sokkal kevesebb SMAs volt aki megfelelt a követelményeknek, hisz 2éves kor előtt ajánlott csak beadni. Ehhez képest ezek az oltások túlteszteltek..


Sőt, az emberek követelték hogy az állam vállalja át az összes költséget.
Ez igy van de azt ne feledjük,hogy ezeknek a gyerekeknek semmi esélyük sincs a gyógyszer nélkül.Ha nem kapják meg biztos meghalnak,szegény szülőknek nem sok választása van ilyenkor...

Nyilvan ez igaz, valoban az egyetlen eselyt jelenti, de akkor se olvastam sehol agalast a dnsbe epules ellen.

Mindossze ramutatok az emberi kepmutatasra meg ostobasagra. Csak egy szuk reteget erint, akik megertik hogy senki nem akar robotokat csinalni az emberekbol..

Nagyszerű dolog hogy ilyenre kepes az orvostudomany, szerintem.

Idézetet írta: szalist link=topic=17237.msg886493#msg886493 date=1n p625428782
Ezt vegyük úgy hogy el se olvastam hogy leseggfejeztél....Úgy hogy nem is ismersz...Ez inkább téged minősit és nem engem..

Nem védeni akarom, de ő a "kinevetésre" értette, s ebben igaza van. Miért kell egymást baszogatni? Ezt soha nem fogom megérteni.
Én ha rozsaszín pólót akarok felvenni, az az én döntésem, s senki másnak semmi köze hozzá. Ugyanúgy érvényes az oltásra is.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 05, 2021, 08:46:17
Nem védeni akarom, de ő a "kinevetésre" értette, s ebben igaza van. Miért kell egymást baszogatni? Ezt soha nem fogom megérteni.
Én ha rozsaszín pólót akarok felvenni, az az én döntésem, s senki másnak semmi köze hozzá. Ugyanúgy érvényes az oltásra is.
Majd fotózd már le magad egy rózsaszin poloban kérlek  :D